Astrologinė 2015 metų prognozė: SVARSTYKLĖS

Šiais metais likimui leiskite tekėti pasroviui, daug ilsėkitės ir nesivelkite į intrigas. Ožkos metai skirti tam, kad viską apmąstytumėte ir sudėliotumėte į savo vietas.
© Shutterstock nuotr.

LAIMINGOS DIENOS

Nepražiopsokite šių dienų: sausio 5, vasario 10–12, gegužės 29, liepos 20–25, rugsėjo 17, lapkričio 30. 

TALISMANAI

Jums sėkmę šiais metais neš neš saulės simbolika (interjero detalėse, papuošaluose ir t.t.). Jums reikia daiktų, kurie suteiktų šilumą ir ją simbolizuotų, šildytų ir iš vidaus, ir iš išorės. 

MEILĖS PROGNOZĖS

Ožka į jūsų gyvenimą įneš labai daug meilės aistrų. Save bandysite apgauti, kad santykiuose svarbiausia seksas, tačiau giliai širdyje norėsite surasti žmogų, kuriam svarbiau būtų dvasinės vertybės. Ne veltui sakoma: labai norėk ir tai taps realybe. Šiais metais mylimasis tikrai atsiras šalia jūsų. Gali būti, kad euforijos pakylėti net žengsite prie altoriaus. Neskubėkite ir gerai apgalvokite, ar šis sprendimas yra pats teisingiausias.

Susituokusios Svarstyklės šiuos metus praleis stabiliai ir be didelių dramų. Jūsų antroji pusė pateisins visus lūkesčius, neturės polinkio į neištikimybę ir labai stengsis dėl visos šeimos. Jūs elgsitės taip pat, todėl jums tai šeimos ir santarvės laikas.

KARJEROS LABIRINTAI

2014 metai jums buvo sudėtingi, todėl dar ir 2015-ųjų pradžioje reikėtų nepriimti svarbių sprendimų, nepiktnaudžiauti išlaidomis, saugoti savo darbo vietą. Jūsų aplinkoje atsiras įtakingų žmonių, kurie padės pasiekti karjeros. Gali būti, kad keisis jūsų vadovai, o tai taip pat jums bus palanku. 

Jūs puikiai sugebate suvienyti visą komandą, jūs puikus organizatorius, tai Ožkos metais įvertins ir kiti žmonės. 2015-aisiais pinigų negailėsite sau: mokysitės, keliausite, kelsite savo kompetencijas. Tai antroje metų pusėje turės teigiamų rezultatų. Neskolinkite pinigų, nes jų tikriausiai niekada taip ir nesusigrąžinsite.

KOKIOS SVEIKATOS PROGNOZĖS?

Naujus metus Svarstyklės sutiks su Marso apsauga ir lengvai išvengs sezoninių peršalimų, gripo ir kitų virusinių infekcijų pavojaus. Netgi tos, kurios serga lėtiniais susirgimais, nesiskųs sveikata.

 Gyvybinis Svarstyklių potencialas bus aukšto lygio, tad visas jėgas verta skirti organizmo stiprinimui  rekomenduojama sportuoti ir grūdintis. Nepakenks į valgiaraštį įtraukti daugiau patiekalų iš šviežių daržovių ir vaisių, taip pat šviežiai spaustų sulčių.

Pavasarį gali atsirasti bėdų dėl savijautos, intensyvus darbas gali paskatinti lėtinį nuovargį. Pasivaikščiojimai gryname ore ir poilsis padės atkurti jėgas.

Vasarą lėtiniai susirgimai pasitrauks dėl Merkurijaus poveikio, tad Svarstyklėms bus būdingas aktyvumas ir susikaupimas. Rekomenduojama išmokti persijungti nuo vienos veiklos rūšies prie kitos. Vasaros pabaigoje galite drąsiai planuoti atostogas, nes ryškūs įspūdžiai bus labai naudingi.

Rudenį galimas gyvybinio potencialo sumažėjimas. Verta kruopščiai pasirūpinti sveikatos išsaugojimu, laikytis ne itin griežtos dietos.

SĖKMINGOS SPALVOS

Juoda elegancija jus lydėjo šiais metais, todėl niekaip jos negalėsite paleisti ir 2015-aisiais. Nors ši spalva turi daug neigiamų reikšmių, tačiau jūsų asmenybei ji puikiai tinka. Aišku, svarbu nepamiršti saiko jausmo ir ja nepiktnaudžiauti. Jei norėsite į savo gyvenimą įnešti daugiau ramybės ir harmonijos, rinkitės šviesesnius atspalvius, jums sėkmę atneš dangaus mėlynumo atspalvis. Panaudokite jį namų dekoravimui ir puošybai.  

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.