Astrologinė 2015 metų prognozė: SKORPIONAS

Skorpionams 2015 metai negailės išbandymų ir netikėtų likimo dovanų.
© Shutterstock nuotr.

LAIMINGOS DIENOS

Nepražiopsokite šių dienų: vasario 3, kovo 5–10, liepos 15, rugpjūčio 3–6, rugsėjo 14, gruodžio 30. 

TALISMANAI

Jums sėkmę šiais metais neš daiktas knygos. Jos padės atsipalaiduoti, pabėgti nuo rutinos ir kasdienių darbų. Net ir atostogos geriausios bus ten, kur galėsite ramiai ir be įtampos pasimėgauti literatūra. 

MEILĖS PROGNOZĖS

Šiais metais jūsų gyvenime bus labai daug meilės ir gražių jausmų. Tikėtina, kad galvą pametę Skorpionai viską mes ir išvyks pas mylimą žmogų kažkur į užsienį. Taip pat gali lengvai išardyti dabartinius santykiu, kad pasinertų į naują meilės romaną. Jei jūsų draugai ir artimieji nepritars tokiems aistringiems santykiams, jūs į viską spjausite ir pradėsite prieš juos karą.

Skorpionai, sukūrę šeimą, Ožkos metais patirs įvairiausių išbandymų, tačiau taip tik bus patikrinti jūsų santykiai, jų tvirtumas. Visus išbandymus išlaikysite ir nuo 2015-ųjų rudens mėgausitės harmonija, idealiais santykiais ir romantiškais potyriais. Šiais metais įsitikinsite, kad seksualinis gyvenimas jums itin svarbus.

KARJEROS LABIRINTAI

Šie metai finansine ir karjeros prasme jums bus labai palankūs. Laukia daug pokyčių, tačiau jie bus labai laukti ir teigiami. Sėkmė, kuri visur jus lydės, leis lengvai pakeisti darbą, atrasti naują veiklą, kuri teiks tik geras emocijas. Su naujomis pareigomis puikiai susidorosite, gali būti, kad netrukus sulauksite ir paaukštinimo. Nebijokite iššūkių ir ilgesnių darbo valandų – tai tikrai atneš labai daug naudos.

Nors pinigų tikrai netrūks, tačiau planuokite savo finansus, apgalvokite visus pirkinius, nešvaistykite pinigų nebūtiniems dalykams. Jei planuojate leistis į tolimą ir labai brangią kelionę, geriau ją atidėkite kitiems metams. Jei taupysite, metų pabaigoje sukauptą sumą galėsite investuoti į jūsų šeimos gyvenimą pagerinsiantį dalyką.

KOKIOS SVEIKATOS PROGNOZĖS?

Metų pradžioje Skorpionų sveikata bus pavydėtinai puiki, o tai leis labai daug nuveikti karjeros ir šeimos srityse. Verta saugotis fizinių traumų, ypač jei šio ženklo atstovai yra ekstremalių sporto rūšių gerbėjai. Teigiamą poveikį nervinei sistemai darys specialios literatūros apie psichologiją ir ezoteriką skaitymas. Visiems, kurie serga lėtiniais susirgimais, pavasario pabaigoje verta profilaktiškai gydytis.

Pavasarį Skorpionų sveikata bus veikiama Marso įtakos. Netgi intensyviai dirbdamos ir nuvargdamos jūs būsite sveikos. Sveikas miegas ir teisinga mityba bus geriausia susirgimų profilaktika.

Vasarą Skorpionai bus geros fizinės formos, tačiau nuotaika gali kaitaliotis ir netgi artėti link depresijos. Neptūno poveikis skatina nesaugumo ir bejėgiškumo pojūčius. Neigiamo potencialo sankaupa gali paskatinti psichosomatinius susirgimus. 

Rudenį atsiras begalė planų ateičiai, sveikatos stiprinimas turi užimti svarbią vietą jūsų kasdienėje veikloje

SĖKMINGOS SPALVOS

Jūsų atidumą, dėmesį ir pastabumą skatins geltona, oranžinė ir turkio spalvos. Jos ryškios, atkreipiančios dėmesį ir labai išskiriančios iš pilkos minios. O jums tai labai patinka! Nevenkite ir šilumą skleidžiančių spalvų, pavyzdžiui, rožinės ar persikinės. Atsiminkite paprastą taisyklę: 2015-aisiais būtina objektyviai reaguoti į esamą situaciją: jei tai pokalbis dėl darbo  rinkitės vienas spalvas, jei pasimatymas  kitas. 

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.