Astrologinė 2015 metų prognozė: MERGELĖ

2015 metais Mergelės laukia dideli laimėjimai, įspūdžiai ir nepaprasti atradimai, kurie sutvirtins ir kūną, ir dvasią.
© Shutterstock nuotr.

LAIMINGOS DIENOS

Nepražiopsokite šių dienų: sausio 20, kovo 5–14, balandžio 12, birželio 7–10, lapkričio 11, gruodžio 10. 

TALISMANAI

Jums sėkmę šiais metais neš talismanas, kuris simbolizuoja išmintį ir darbštumą, pavyzdžiui, dramblio skulptūra. 

MEILĖS PROGNOZĖS

Jus kamuoja viena labai didelė yda – įsimylite žmones, kurie jau yra kažkam įsipareigoję. Protas prieštarauja jausmams, todėl elgiatės nederamai. Šiais metais viskas taps daug aiškiau ir paprasčiau: nutrauksite ryšius su jums blogą įtaką darančiais žmonėmis, rasite ramybę mylimo žmogaus glėbyje.

Jums būdingas šeimyniškumas, jūs norite auginti vaikus, rūpintis namų buitimi. Tikėtina, kad šiais metais įgyvendinsite svajonę susilaukti atžalų. Tai bus karštos meilės vaisius, kuris į jūsų šeimos santykius įneš harmonijos, supratingumo ir ramybės. 

Jei santykiai jūsų netenkina, vargu, ar savyje surasite stiprybės juos nutraukti. Metų pabaigoje dar stipriau norėsite romantiškų santykių ir potyrių, o ir kitos lyties atstovai intensyviai aplinkui sukiosis.

KARJEROS LABIRINTAI

Esate labai taupus ir finansus puikiai suplanuojantis žmogus, todėl ir Ožkos metais viskas šioje srityje seksis pakankamai lengvai. Patariama nebijoti sudaryti sandėrį, įsigyti brangių pirkinių, kurie ateityje galbūt atneš didelę naudą (pavyzdžiui, nekilnojamojo turto).

Jūsų profesinėje srityje būtinos permainos, kurių jūs galbūt ir nenorite. Mergelėms būdingas prisirišimas ir stagnacija trukdo mokytis naujų dalykų, tačiau Ožka jums gerai įspirs į sėdimąją. Gali būti, kad imsitės naujų projektų, surasite naują darbą. Žmones jūs žavite savo organizuotumu, veiklumu ir lengvai užkariaujate net nepažįstamųjų simpatijas. Svarbus nepainioti asmeninių santykių ir darbo.

KOKIOS SVEIKATOS PROGNOZĖS?

Pavasarį Mergelėms verta pasirūpinti sveikata, taip pat sutvarkyti savo mintis ir jausmus. Reikia atkreipti dėmesį į lėtinius susirgimus ir atlikti profilaktinį gydymą. Dietos laikymasis ir sportas padės organizuoti teisingą gyvenimo būdą. 

Vasarą Mergelių savijautą sustiprins Marso poveikis, o Plutonas atneš dirglumo ir nervingumo. Tačiau Mergelės sėkmingai sugebės pačios kontroliuoti apkrovas, teisingai paskirstydamos darbą ir pastangas, skirtas šio darbo atlikimui.

Jei šio ženklo atstovai nerizikuos savo savijauta ir susilaikys nuo alkoholio bei riebaus maisto, tai rudenį dėl sveikatos problemų neturės. Verta skirti dėmesį esamiems susirgimams ir laikytis gydytojo patarimų. 

SĖKMINGOS SPALVOS

Jums 2015-aisiais sėkmę neš šaltesni atspalviai: mėlyna, violetinė, žalia. Šios spalvos į jūsų gyvenimą atneš rimties, stabilumo, susikaupimo ir ramybės. Savo drabužinėje ir namų interjere stenkitės nepiktnaudžiauti akį veriančiomis, iššaukiančiomis spalvomis, jos į jūsų gyvenimą gali įnešti nepageidaujamų aistrų, meilės intrigų ir neteisingų sprendimų. 

Mergelės bus kupinos jėgų, tad pavojų gali kelti tik sezoniniai peršalimai. Verta laiku imtis profilaktinių priemonių, naudinga bus fitoterapija, taškinis masažas ir grūdinimasis. Taip pat žiemą bus naudinga pradėti reguliariai sportuoti. Aktyvus darbas gali paskatinti nemigą ir bendrą silpnumą.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.