9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi

 (15)
Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.
© Shutterstock nuotr.

Pateikiame santrauką šių devynių charakteristikų, kurios suteikia žmogui žavesio ir patrauklumo.

Jie nebijo pralaimėti

Charizmatiški žmonės nesiekia laimėti visose srityse. Atvirkščiai, jų tikslas yra duoti daugiau, nesitikint nieko mainais. Jiems nesunku pripažinti savo klaidas ir nesėkmes ar kalbėti apie savo silpnybes. O tai tikrai sugeba ne kiekvienas. Jie gali atvirai pasakyti: „Aš tau pavydžiu“ arba „Aš šito nemoku, prašau, išmokyk“, nes jie žino, kad žmonės vertina nuoširdumą ir tikras emocijas.

Jie parodo, kad nuoširdžiai džiaugiasi jus matydami

Akių kontaktas pokalbyje yra labai svarbus, ir charizmatiški žmonės tai puikiai žino. Jie šypsosi tada, kai šypsotės jūs. Kai jūs susiraukiate ar linktelite – ir jie taip padaro. Tačiau jie ne šiaip kartoja viską, ką darote jūs. Jie įdėmiai išklauso, ką jūs sakote, atkreipdami dėmesį į visas jūsų emocijas ir žodžius. Tokia atsakomoji reakcija padeda surasti bendrą pagrindą su kiekvienu žmogumi ir įgyti pašnekovo pasitikėjimą.

Jie siekia abipusio supratimo

Dauguma žmonių nesąmoningai ieško prieštaravimų ir neigiamų pusių, o tai gali sukelti ne pokalbį, o ginčą. Žavūs ir charizmatiški žmonės visada siekia rasti bendrą kalbą su visais. Tad stenkitės rasti kažką bendro su savo pašnekovu. Tai padės užmegzti įdomų pokalbį ir gauti pozityvių emocijų.

Jie naudojasi prisilietimų galia

Prisilietimas yra galingas ginklas, kuris padeda žmonėms geriau suprasti emocijas. Vieno eksperimento metu mokslininkai pabandė be žodžių, vien tik liesdami pašnekovą išreikšti 12 emocijų. Paaiškėjo, kad 50-83 proc. atvejų šios emocijos buvo išreikštos teisingai.

Todėl jei norite su kuo nors pasisveikinti ar ką nors pasveikinti, pagalvokite, kaip tai padaryti geriau, priklausomai nuo situacijos – paspausti ranką ar paplekšnoti per petį. Tai padės pagrįsti jūsų žodžių nuoširdumą, išreikšti tinkamas emocijas ir įgyti pašnekovo pasitikėjimą.

Jie yra puikiai įvaldę veido išraiškas ir gestus

Malonūs žmonės puikiai moka išreikšti savo emocijas. Jie sugeba net pačią nuobodžiausią istoriją paversti įtraukiančiu pokalbiu. Gestikuliuodami ir keisdami veido išraiškas (kur tinka), jie perteikia savo pasakojamos istorijos nuotaiką. Ir tai padeda nuoširdžiai sudominti pašnekovą.

Jie nebijo atrodyti kvailai

Net jei čiuožimas ar „Twister“ žaidimas nėra jų stiprioji pusė, jie visiškai nebijo pasirodyti nerangūs. Įdomu tai, kad būtent dėl to žmonės juos gerbia dar labiau. Kai nevengi parodyti savo silpnybių ir nebijai pasirodyti kvailas, žmonės iš tavęs nesijuokia. Jie juokiasi kartu su tavimi, nes visi supranta, kad visiškai normalu ir žmogiška kažko nemokėti.

Jie moka užduoti klausimus

Charizmatiški žmonės gali lengvai priversti jus kalbėti apie save. Jie nebijo užduoti klausimų ir atvirai kalba apie save. Šie žmonės nuoširdžiai nori sužinoti, ką jūs galvojate, todėl jie yra patikimi. Kai pašnekovas jums ką nors papasakos apie save, užduokite daugiau klausimų apie tai ir papasakokite ką nors panašaus apie save. Tai parodys, kad jūs turite kažką bendro, ir gali tapti tema įdomiam pokalbiui.

Jie visada prisimena vardus

Charizmatiški žmonės visada tiksliai prisimena vardus ir kitas smulkmenas. Kai kažkas vadina mus vardu, nors ką tik su tuo žmogumi susipažinome ar buvome susitikę tik kartą, mes pasijuntame svarbūs. Vadinkite žmogų vardu ir prisiminkite jo arba jos draugų, giminaičių ar augintinių vardus – taip jis arba ji susidarys tik teigiamą įspūdį apie jus.

Jie daugiau klauso ir mažiau kalba

Dauguma žmonių visiškai nesiklauso pašnekovo, o tik laukia, kada jis baigs kalbėti, kad galėtų pasakyti savo nuomonę. Ir koks malonus jausmas apima, kai pasakodamas istoriją matai, kad visi įdėmiai klausosi ir emocingai reaguoja į tavo žodžius. Charizmatiški žmonės moka išklausyti, jiems tai netgi patinka labiau, nei kalbėti. Taip jie sužino daugiau įdomių dalykų apie žmogų ir randa bendrų temų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.