12 tragikomiškų Valentino dienos istorijų

 (4)
Kiekvienos moters gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Šiandien pakalbėkime apie košmariškiausiai praleistas Valentino dienas.
© Shutterstock

Vieni šios šventės nemėgsta nuo tada, kai paauglystėje patyrė pirmąją nelaimingą meilę, kiti ją švęsti pradėjo tik sulaukę pilnametystės, tačiau kurioziškų situacijų taip pat neišvengė.

Su metais proto daugėja, bet romantiškai praleisti šią meilės dieną, kažkur giliai širdies kamputyje, trokštą daugelis moterų. O ten kur dideli lūkesčiai, aplanko ir dideli nusivylimai. Atrinkome tragikomiškiausias gautas skaitytojų istorijas ir linkime jums kur kas sėkmingesnės Valentino dienos!

Netikėtas įvykių posūkis

Mano vaikinas pirmą kartą ištarė, „Aš tave myliu“ per Valentino dieną, tuo metu kai mylėjomės. Romantiška? Ne itin. Jis prieš tai pasakė: „Aš myliu [čia įterpkite geriausios draugės vardą]“.

Pasirodo, jis norėjo šiek tiek sušvelninti situaciją, ištardamas šiuos svarbius žodžius. Sušvelnino...

Žiauriausias sučiupimas

Mano dabar jau buvęs vaikinas pasakė, kad per Valentino dieną bus užsiėmęs su šeima, tad išėjau išgerti su savo antrųjų pusių neturinčiais draugais. Ir pamačiau jį bare, kuriame dirbau, su kita mergina. Užėjau ir nupirkau pintą alaus, kurią išpyliau ant jo.

Svetimas atvirukas

Nuvykau į vaikino butą, persivilkau viliokiškus drabužius, kad atrodyčiau seksualiau, ir tada aptikau Valentino atviruką nuo kitos merginos apie „aistringai praleistą laiką“, kuriame ji dėkojo jam už tai, kad buvo toks nuostabus. Pažiūrėjau datą – ji buvo kaip tik tos dienos. Suprantama, jam neteko džiaugtis mano apdarais, o likusį vakarą praleidau viena su buteliu vyno.

Monika

Kartkartėmis susitikdavome su tuo vaikinu, todėl nusprendėme kartu praleisti Valentino dieną. Kartu praleidome tikrai gražų vakarą, kuris baigėsi seksu. Paskui jis į mane atsisuko sakydamas: „Aš tikrai kai kuo susižavėjau“. Maniau, kad jis apsimeta kukliu ir turėjo omenyje mane, tad su šypsena veide paklausiau: „Tikrai, ir ką?“. Jis man atsakė: „Jos vardas Monika“. Bet aš nesu Monika...

Picos problema

Praėjusią Valentino dieną susipykau su savo vaikinu. Nusprendžiau pamėginti atsiprašyti, užsakydama jam širdies formos picą į namus. Praėjus maždaug valandai nuo mano užsakymo sulaukiau skambučio, kad jis atsisakė priimti mano picą. Picų išvežiotojas paskambino manęs paklausti, ką noriu su ta pica daryti. Ėmiau verkti į telefoną ir pasakiau jam suvalgyti mano meilės picą.

Plovas ir trys antklodės

Buvau savo vaikino namuose ir apsinuodijau plovu. Jaučiausi taip blogai, kad negalėjau net parvažiuoti namo. Gulėjau gailėdama savęs ir maniau, kad blogesnės Valentino dienos jau būti negali, kai dėl gedimo atjungė šildymą. Jį sutvarkė tik vakare, o tai buvo viena šalčiausių tų metų dienų. Tikrąja to žodžio prasme turėjau vilkėti žieminį paltą lovoje, o ant viršaus buvau apsiklojusi tris antklodes. Ir dar visą laiką mėginau nepridirbti į kelnes, nes į ledinį tualetą teko lakstyti kas dvidešimt minučių. Kita vertus, vaikinas dėl taip susiklosčiusios situacijos elgėsi labai rūpestingai.

Rožių klasta

Valentino dieną paštu gavau puokštę rožių ir pliušinį meškiuką. Neturėjau supratimo, nuo ko tai. Kitą dieną mano buvęs vaikinas parašė man žinutę „Tikiuosi, kad mėgavaisi diena, manydama, kad kažkam išties patinki. Jos buvo nuo manęs“. Na, bent jau rožės buvo gražios ir brangios.

Nukritęs žiedas

Savo bendradarbei, kuria žavėjausi, nupirkau rožę, nežinodamas, kad ji turi dvi laisvas savaites. Palikau ją savo užrakinamoj spintelėje, tačiau ji pakankamai gerai išsilaikė ir nusprendžiau įteikti tą rožę kai ji grįžo. Įteikiant... nukrito rožės žiedas.

Keksiukų vagystė

Visą dieną praleidau kepdama savo vaikinui raudonus širdelės formos keksiukus. Nuėjau pas jį namo su tais keksiukais rankoje, ten radau visą jo šeimą, o jis žiūri į mane ir sako: „Nemanau, kad tai suveiks“. Jis išstūmė mane pro duris ir užrakino jas. Buvau pernelyg šokiruota, kad ko nors imčiausi, todėl paprasčiausiai išėjau...

Baro sąskaita

Su pertraukomis susitikinėjau su vaikinu ir kaip tik prieš Valentino dieną mes vėl susitaikėme. Nuėjome labai gražiai pavakarieniauti ir jis sumokėjo. Vėliau mes nuėjome į mūsų mėgstamiausią barą ir nusprendžiau, kad šįkart sumokėsiu aš. Po pusvalandžio jis dingo ir galiausiai radau jį kalbantį su kita mergina. Kai prie jų priėjau, jis elgėsi taip, lyg manęs nepažinotų ir paliepė juos palikti vienus. Kai norėjau apmokėti sąskaitą, ji viršijo 100 eurų, nors aš išgėriau vos du gėrimus. Barmenas man paaiškino, kad vaikinas mano sąskaita pripirko daugybę gėrimų kitai merginai. Nereikia ir sakyti, kad daugiau mūsų santykiai neatsinaujino.

Tarpinė stotelė

Mano internetinis draugas, su kuriuo kelerius metus palaikiau ryšį per atstumą, vasario 13 dieną nustebino pasirodęs studentų bendrabutyje. Tai buvo pirmas kartas, kai mes susitikome gyvai, bet aš jau buvau jį įsimylėjusi. Dieną praleidome besibučiuodami ir besiglamonėdami, kol pakviečiau jį kartu praleisti naktį. Tada jis man pasakė, kad jis tik sustojo pakeliui iš Klaipėdos vykdamas į Vilnių, kur jis kraustėsi gyventi su savo tikrąja mergina.

Raudonų gvazdikų krizė

Kai mokiausi vidurinėje mokykloje, Valentino dienos proga klasės draugams dalinome raudonus gvazdikus. Visą popietę dalinau šias gėles skirtingose klasėse. Visi mūsų mokyklos mokiniai gavo mažiausiai po vieną gėlę iš draugo ar mylimojo. Išskyrus mane. Nei vienos gėlės. Iki šiol raudonų gvazdikų kvapas ir vaizdas mane liūdina.

Patyrėte kažką absurdiškesnio-baisesnio-košmariškesnio? Pasidalinkite savo istorija komentaruose!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.