12 dienų po gimtadienio ir jų magija: astrologės rekomendacijos, kad metai būtų sėkmingi

Gimtadienis - kiekvienam ypatinga diena, kurios daugelis laukia visus metus. Tačiau astrologė Rasa Baliutavičiūtė Kungienė pažymi, kad didelę reikšmę mums turi ir 12 dienų po gimtadienio. Šis laikotarpis gali nulemti tolimesnę jūsų ateitį.
12 dienų po gimtadienio ir jų magija: astrologės rekomendacijos, kad metai būtų sėkmingi
© Shutterstock nuotr.

1 diena – 1 būstas – tai mūsų asmenybė, išvaizda, stilius ir įvaizdis.

Šis būstas – tai mūsų iniciatyvos, savirealizacija, čia mes mokomės remtis savo interesais, bei ryškiai ir atvirai reikštis. Šis būstas turi ryšį su tuo, kaip mes atsiskleisime ir jausimės visų metų bėgyje. Per Gimtadienį mes visad esame dėmesio centre, visi mums stengiasi suteikti malonumą. Tai tarsi savęs demonstravimas, prezentacija. Šią dieną svarbu parodyti savo geriausias puses. Ir pirmo mėnesio po gimtadienio bėgyje užtvirtinti šią nuostatą. Nieko ypatingo daryti nereikia, tik truputį atidžiau stebėti savo elgesį ir nuotaikas.

2 diena – 2 būstas – pinigai.

Antra diena po gimtadienio duoda impulsą tam, kaip klostysis antras mėnuo, ir kokia materialinė padėtis bus visus metus. Pragyvenkite mėnesį atitinkamai – nupirkite vertingą daiktą arba uždirbkite pinigų, jei yra galimybė. Kadangi antra diena yra tiesiogiai susijusi su antru metų mėnesiu, tai antrą dieną atliktą žingsnį reikėtų sustiprinti antro mėnesio eigoje. Reiktų arba pasistengti surasti tinkamą pajamų šaltinį, tenkinantį jūsų poreikius, arba teisingai paskirstyti savo pajamas, sutvarkyti savo finansinius reikalus.

3 diena – 3 būstas – kontaktai su artimiausia aplinka, broliais ir seserimis, tai ir trumpalaikės kelionės, mokslas.

Šią dieną rekomenduotina kontroliuoti kontaktus, padaryti juos įdomiais, naudingais bei komfortiškais. Susipažinę tą dieną su kažkuo, trečio mėnesio eigoje pastebėsite, jog šis žmogus įėjo į artimą kasdienio ir dažno bendravimo ratą. Tai nepriklauso jausminiams prisirišimams , o tik veiklos kontaktams.

4 diena – 4 būstas – jūsų namai bei gyvenamoji vieta/būstas.

Šią dieną gerai padaryti kažką šeimai, tėvams, būstui. Ketvirtą mėnesį po gimtadienio užsimezga ir baigiasi svarbūs reikalai, metų ir ilgesnės trukmės. Ypač, jei tai turi ryšio su šeima, pavyzdžiui, persikraustymas. Tikėtina, jog tai, ką planuojate šią dieną, realizuosis po keturių mėnesių arba metų eigoje.

5 diena – 5 būstas – tai vaikai, romantiški santykiai, hobi bei pramogos/poilsis.

Pailsėkite, pabūkite su tuo, ką mylite, suteikite sau, savo mylimajam bei vaikams džiaugsmo, raskite laiko savo mėgstamiausiam hobiui. Tokią dieną tinka, pavyzdžiui, užsirašyti į kursus, apie kuriuos senai svajojote, susijusiais su hobiu.

6 diena – 6 būstas – tai ligų bei kasdienių rūpesčių būstas.

Šešta diena ir mėnuo duoda palankų ar nepalankų stimulą sveikatai, darbui, kasdienybei. Po pusmečio nuo gimtadienio yra rizika susirgti nuo pervargimo arba „susirgti“ nuo gyvenimo sunkumų. Šeštą dieną verta rūpintis savo sveikata, laikytis dietos arba riboti savo žalingus įpročius, jei norite visus metus gyventi sveikai.

7 diena – 7 būstas – partnerystės santykiai bei konkurentai.

Šiai sferai priklauso ir santuokinė partnerystė, ir veiklos/verslo partneriai. Šią dieną reiktų stengtis nesipykti su savo partneriais, net priešingai – padaryti jiems kažką malonaus. Kitaip septintą metų mėnesį gali paaštrėti slapti konfliktai. Vienišiems labai palanku susipažinti su kažkuo šią dieną. Jei žvaigždės jums palankios – pažintis bus maloni ir ilgalaikė. Verslininkams šią dieną rekomenduotina pakloti pamatus draugiškiems santykiams su konkurentais arba naujais verslo partneriais.

8 diena – 8 būstas – pats nepalankiausias horoskopo būstas.

Aštuntą dieną ir mėnesį sustiprėja psichologinės krizės nuo susikaupusių problemų. Šituo laiku gali iškilti sveikatos problemos. Šiuo laiku gali įvykti krizės toje srityje, kuri tarsi jau „atgyveno“ savo ir reikalauja rimtų pokyčių. Dėlto galite jausti diskomfortą, sunkumus. Pasistenkite pragyventi aštuntą dieną dvasinėje ramybėje bei pasiruošimu priimti ateities naštą bei teigiamas permainas. Simboliškai tai apsivalymo diena. Tinka apsilankyti saunoje, išmesti iš namų senienas, atlikti generalinį švarinimąsi.

9 diena – 9 būstas – tai kelionės bei užsienio kontaktai.

Šią dieną tinka planuoti ateitį, svajoti, pradėti studijuoti dvasinę arba filosofinę literatūrą, išsiruošti į malonią kelionę.

10 diena – 10 būstas – karjera, socialinis statusas, mūsų tikslai.

Šią dieną tinka sugalvoti ir imtis tam tikrų veiksmų, kurie pakeistų mūsų socialinį statusą. Iškelti naujus uždavinius bei apmąstyti jų realizacijos būdus.

11 diena – 11 būstas – mūsų svajonių ir draugų būstas.

Vienuoliktą mėnesį išsipildo arba neišsipildo metų norai ir svajonės. Sugalvokite vienuoliktą dieną slaptą norą ir metų gale jis gali išsipildyti. Praleiskite šią dieną su savo draugais.


12 diena – 12 būstas – vienatvės, maldos, meditacijos, bendravimo su savo „aš“ būstas.

Paskutinis, dvyliktas metų mėnuo visada nuspalvintas nuovargiu, jėgų stygiumi, ypač stipriai jaučiamas pagyvenusių žmonių. Šią dieną mes „grąžiname skolas“, gyvename pagal aplinkybes, kurios nuo mūsų nepriklauso, neretai negalime jų kontroliuoti, reikia tik kentėti ir prisitaikyti. Mums gali pakenkti slapti priešai ( galbūt tai mūsų pačių charakterio bruožai), netikėtai galime pasijusti labai vieniši. Kaip sušvelninti galimus nemalonumus? Dvyliktą dieną po Gimtadienio praleiskite vienumoje su savimi, pamąstykite apie amžinybę. Duokite prašančiam išmaldą, besąlygiškai padėkite kažkam – geriau kažką duoti savanoriškai ir nuoširdžiai, nei po to kažką prarasti.

Asmeninisastrologas.lt

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.