100 metų sulaukusios moters patarimai, kaip gyventi sėkmingai ir laimingai 31 gudrybė!

 (43)
Seniausiai moteriai pasaulyje sukako 116 metų. Ką gi patartų ji ir kitos ilgaamžės tiems, kas irgi nori sulaukti tiek metų?
© Shutterstock

Štai 31 patarimas, kuris jums tikrai pravers:

1) Kai man sukako 100 metų, priėjau prie veidrodžio ir padėjau Dievui, kad dar tebegyvenu. Kiekvieną rytą jam dėkoju. Jis davė man ilgą, gerą gyvenimą, negaliu skųstis. Įsileiskite į gyvenimą Dievą, bet jo nieko neturėsite.

2) Kas dieną kur nors išeinu, bent jau pasivaikščioti po kvartalą. Jaunystės paslaptis – judėti.

3) Investuokite į kokybiškus daiktus, jie niekada neišeina iš mados.

4) Nežiūrėkite į kalendorių, švęskite kiekvieną dieną.

Nuotr. Shuttertock

5) Kasdien pasipuošiu, o džinsų apskritai nedėviu.

6) Judėkite į priekį, nepasiduokite.

7) Kuo daugiau vaikščiokite.

8) Geriu vandenį iš krano.

9) Nestresuokite, džiaukitės gyvenimu, bus tas, kas bus. Išsimiegokite, jei peršalote, išgerkite prieš miegą ko stipresnio, ryte būsite sveikas kaip agurkas.

10) Niekada negėriau, nerūkiau ir kitaip nesisvaiginau. Niekam neleidžiu manęs pykdyti, ypač transporto kamščiams.

11) Nepakenčiu streso, nemėgstu ginčytis. Jei kas nors ieško priekabių, pasitraukiu. Mėgstu būti su pozityviais žmonėmis, žmonės, kurie pataiso nuotaiką, o ne smukdo žemyn.

12) Kiekvieną rytą mankštinkitės.

Nuotr. Shuttertock

13) Būkite sąžiningi. Retai meluoju. Kai esi su žmonėmis sąžiningas, tai grįžta – jie irgi būna sąžiningi. Per daug sunku meluoti, kam bereikalingas stresas.

14) Būkite viskam atviri, tada viskas neatrodo taip keista.

15) Visada klausykite, ką sako kitas, taip ką nors sužinosite. Daugiau sužinosite išklausydami nei sakydami žmonėms, ką žinote.

16) Reikia mėgti tai, ką darai. Jei rasite mėgstamą darbą, nė ienos dienos gyvenime neteks dirbti.

17) Kasdien nusnauskite pokaičio.

18) Šeima – viena gyvenime, branginkite artimuosius. Būna gerų dienų, būna prastų. Nepasiduokite ir atsiminkite, kad naktis tamsiausia prieš aušrą.

Nuotr. Shutterstock

19) Stengiuosi neskubėti ir įsižiūrėti į kiekvieną daiktelį, kuris daro gyvenimą gražesnį. Tada laikas eina lėčiau.

20) Juoktis sveika. Visur galima įžvelgti humoro. Kai juokiesi, negali pykti, negali būti liūdnas, negali pavydėti.

21) žiūrėkit savo reikalų ir nevalgykite šlamšto. Elkitės su žmonėmis taip, kaip norite, kad su jumis elgtųsi, visur įdėkite pastangų ir dirbkite tai, kas patinka.

22) Pažvelkite į savo sielą, raskite savų priemonių. Visi jų turime ir gyvename jų padedami. Mano pagalbininkai – žodžiai ir vaizdiniai. Su kompiuteriu ir fotoaparatu kovoju prieš neteisybę. Kai tik randu progą padėti į pavojų patekusiems žmonėms, noriu jiems padėti.

23) Turėkite gerą apetitą, daug draugų ir raskite, kuo užsiimti.

24) Nuolat išbandykite ką nors naujo.

25) Būkite sumanūs, nesiskųskite, kelkite ir darykite.

26) 61-erius metus išgyvenau nuostabioje santuokoje, buvau aktyvi, visą gyvenimą šokau, tačiau tikiu, kad mano gyvenimas – Dievo rankose.

27) Jei ką reikia padaryti – darykite. Neanalizuokite, darykite.

28) Jei manysite, kad tai sunku, bus sunku. Jei tiesiog darysite ar priimsite, nebus sunku. Nesijaudinkite, nenorėkite per daug, džiaukitės tuo, ką turite. Norėkite pasidalinti su draugais ir tais, kurie turi mažiau.

29) Pasistenkite suprasti, koks žmogus esate, priimkite save tokį, koks esate, bet jei norite pagerinti padėtį, keiskite ją. Žvelkite į žvaigždes ir siekite sėkmės.

Nuotr. Shuttertock

30) Būkite budrūs, aktyvūs, apsišvietę.

31) Romanas labai skiriasi nuo santuokos, jį bet kurią akimirką galima nutraukti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.