10 dalykų, kurių geriau nedaryti, jei nenorite sugadinti prisiminimų apie savo vestuves

 (10)
Žiedai, pakitusi Jos pavardė, ir, žinoma, nuotraukos – tai vos keli dalykai, išliekantys po vestuvių. Tuokiamės tik kartą gyvenime. Todėl jei norite, kad nuotraukos būtų idealios, nedarykite tam tikrų dalykų – juos ir aprašėme šiame straipsnyje.
10 dalykų, kurių geriau nedaryti, jei <span style="color: #ff0000;">nenorite sugadinti prisiminimų</span> apie savo vestuves
© (Fotogidas nuotr.)

Neprašykite, kad vestuves fotografuotų artimieji, turintys gerą fotoaparatą. Gera technika – dar ne viskas norint gražių nuotraukų. Juk ne veltui vestuvių fotografai lanko kursus, stažuojasi ir iki tapdami profesionalais daug praktikuojasi.

Rinkdamiesi fotografą netaupykite. Sudomino vyrukas, kuris vestuves siūlosi pafotografuoti praktiškai už „ačiū“. Tikėtina, kad variantas prilygs anksčiau aprašytajam – panašiai pafotografuotų teta ar kaimynas. Profesionalai savo paslaugas atitinkamai įkainoja, taigi gausite ir profesionalų rezultatą.


Fotografo pasirinkimo neatidėliokite paskutinei minutei. Garsių, patyrusių fotografų tvarkaraštis suplanuotas metams į priekį ar net ilgesniam laikotarpiui. Tad kuo greičiau rezervuosite datą, tuo ramiau miegosite.

Makiažo ar šukuosenos nesidarykite pačios. Vestuvės – viena didelė jaudinanti akimirka, tad, išriedės viena kita džiaugsmo ašara, skruostams teks „atlaikyti“ bučinių laviną, plaukams, tikėtina, – lietaus vonias. Be to, tradicinės vestuvės trunka mažiausiai pusę paros, tad ar tikrai pasitikite savo jėgomis puošiantis? Gerai padaryti makiažas ir šukuosena atsispindės ir nuotraukose.


Vestuvių drabužių ir aksesuarų nesirinkite atmestinai. Vėlgi priminsime, kad vestuvės – tik kartą gyvenime, tad ar norite, kad iš nuotraukų akis „badytų“ tie nelabai patikę bateliai ar nederantis kaklaraištis? Apgalvokite stilių ir pasistenkite atrodyti taip, kaip visuomet svajojote.

Visko nepatikėkite likimui. Planuokite, kur vyksite, kur fotografuositės, kur kiek laiko užtruksite, nes antraip galite nusivilti, susigadinti nuotaiką ir sugadinti ją šventės svečiams.

Į vestuvinę fotosesiją nekvieskite visų vestuvių svečių, antraip fotografui bus sunku fotografuoti, kadre nuolat kas nors šmirinės, nuolat teks fotografuotis su svečiais. Fotosesiją planuokite taip, kad joje galėtumėte pabūti tik dviese.

Dėl kelių nuotraukų negaiškite ilgų valandų. Tuoktis nusprendėte nuskristi, pavyzdžiui, į Paryžių ir užsikelti į Eifelio bokštą? Vestuvės užsienyje – puiki idėja. Tačiau kėlimuisi galite sugaišti daug laiko, o vaizdas nuotraukose vargu, ar bus vertas tokių laiko sąnaudų.

10 dalykų, kurių geriau nedaryti, jei <span style="color: #ff0000;">nenorite sugadinti prisiminimų</span> apie savo vestuves
© (Fotogidas nuotr.)

Neatsisakykite priešvestuvinės fotosesijos. Love story – tai galimybė pasipraktikuoti prieš objektyvą, susipažinti su fotografu ir vienas iš būdų suvaldyti jaudulį vestuvių dieną.

Nebūkite įsitempę ir nepozuokite dirbtinai. Nenorite, kad vestuvinės nuotraukos būtų panašios į skirtas dokumentams? Tuomet atsipalaiduokite, elkitės įprastai, šypsokitės ir mėgaukitės savo švente.

Fotogidas.lt

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Spalio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Ruduo visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

RUGSĖJO HOROSKOPAS: ko laukti ir tikėtis pirmą rudens mėnesį visiems 12 Zodiako ženklų

Koks bus pirmas rudens mėnuo? Ko laukti ir tikėtis? Ko saugotis? Kam būti pasiruošus? Štai atsakymai į visus rūpimus klausimus ir rugsėjo mėnesio horoskopas visiems Zodiako ženklams.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas rugpjūčio mėnesiui

Nors katik aplankė tikrieji vasariški orai atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad rugpjūtis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Meilės, pinigų ir karjeros horoskopas liepos mėnesiui (2)

Permainingas liepos mėnuo atneš naujų vėjų į jūsų gyvenimą. Pasistenkite nesielgti neapgalvotai, nes tai gali turėti neigiamų pasekmių.

Moteriški drabužiai, kurie vyrams kelia juoką, o ne susižavėjimą (47)

Saulė vis karščiau – sijonai vis trumpiau. Miestų gatvės ir vėl tampa grožio bei madų podiumu, kur moterys rungiasi stiliaus ir seksualumo kategorijose. Vienos apsiriboja ryškesnėmis spalvomis, suknelėmis ir dideliais akiniais nuo saulės. Kitos pajungia sunkiąją artileriją: sijonus-diržus, gilias iškirptes ir plikas bambas.

Birželio mėnesio horoskopas: išsamiai apie darbą, pinigus, sveikatą ir santykius (4)

Nors vasarą prasideda atostogų metas atsipalaiduoti nereikėtų. Astrologai pranašauja, kad birželis bus aktyvus mėnuo. Tingumas gali sukelti nenumatytų problemų darbe.

Žavingai atrodančios mamos ir dukros atrodo tarsi seserys (36)

Linkime ne tik atrodyti tarsi seserims su savo mamomis, bet ir jaustis geriausiomis draugėmis!

Gegužės mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (1)

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

9 psichologinės gudrybės, kaip tapti charizmatišku žmogumi (15)

Jeffas Hadenas, vienas iš įtakingiausių ir populiariausių žmonių „Linkedln“ tinkle, parašęs daugiau nei 30 knygų verslo ir komunikacijos klausimais, paaiškino, kaip kai kuriems žmonėms lengvai pavyksta pelnyti visų pasitikėjimą ir susikurti teigiamą įvaizdį.

ZODIAKO ŽENKLAI: kokia veikla Jums atneš sėkmę ir vidinę laimę

yvename tokiu laikmečiu, kuomet vis labiau akcentuojama savirealizacijos būtinybė. Teigiama, jog žmogus gali jaustis laimingu ir pilnaverčiu tik tuomet, kai gali realizuoti savo potencialą.

Labiausiai kolegas darbe erzina... iškirptės ir trumpi sijonai! (46)

Pavasarį visos moterys skuba nusirengti storas pėdkelnes ir iš kelnių šokti į sukneles ar sijonus. Daugelis ir megztinius aukštu kaklu keičia į palaidines giliomis iškirptėmis. Ką apie tai mano jūsų kolegos?

Balandžio mėnesio horoskopas visiems zodiako ženklams (5)

Antrasis pavasario mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (9)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.