Žongliravimas vyrais: kaip nesusimauti?

 (27)
Prisipažinsiu, po skyrybų su Gedu jaučiuosi kaip nuo šniūro nusitraukusi. Tai išgirdusi Liucija pravedė man teisingo ganymosi paskaitą.
Vyrai GALI būti jautrūs, tad nepersistenk žaisdama jais.
© Shutterstock nuotr.

Daugelio merginų gyvenime yra toks laikotarpis, kai po išsiskyrimo su mylimu vaikinu skausmą norisi malšinti... kitų vaikinų glėby. Tik tame glėby užsilaikyti nesinori. O kam - juk visi vyrai kiaulės! Žinoma, anksčiau ar vėliau šokinėdamos iš lovos į lovą prieiname ribą. Ir kad tas finišas nebūtų skausmingas nei jums, nei „kamuoliukams", kuriais žongliruojate, dalinuosi Liucijos iš kažkur „ištraukta" žongliravimo instrukcija:

Lengvai dūžtantys kamuoliukai žongliravimui netinka
Nors mes ir galvojame, kad vyrai neturi jausmų, o į moterį žiūri kaip į mėsą „Maximos" šaldytuve, iš tikrųjų taip nėra. Yra vyrų, kurie vadinami romantikais. Jie tvirtai tiki, kad kiekvienam vyrui yra skirta ta vienintelė. Sužinojęs, kad ji vienu metu turi kelis vienintelius, jis atsisės kamputyje ir ilgai verks. Jį nuraminti galės nebent tik „Svirplio" lopšinė. Puikus produktas santuokai bei sadistiniams žaidimams, visiškai netinka žongliravimui.

Atsargiai: neleisk kamuoliukams susiliesti!

Nors tavo haremo vyrai, kitaip - "draugai su privilegijomis", ir žino, kad nesi vienuolė, o jūsų santykiai tikrai ne monogamiški, tai nereiškia, kad jų nepapiktins vaizdas, kai kitam vyrui kabi ant kaklo. Tokiais atvejais įsijungia dvigubi standartai: vyras stengiasi atlikti savo misiją Žemėje ir sėti sėklą kuo plačiau, bet kartu jis nori, kad vienintelė sėkla tavo dirvoje būtų jo. Tad jeigu nesi didelė muštynių fanatė, stenkis išvengti haremo susidūrimo.

Saugok kamuoliukus nuo įskilimo
Jei esi visiška kalė ir tokie dalykai, kaip gėris, tau neegzistuoja, gali praleisti šį punktą. Kitoms noriu patarti nežadėti vyrams to, ko nebus. Nekalbėkite apie ateitį, vaikus ir bendras atostogas, jeigu jame nematote partnerio rimtiems santykiams. Nes be apynasrio net ir didžiausias gyvulys gali neatsispirti ėdžioms su užrašu „meilė".

Nežongliruok tais pačiais kamuoliukais per ilgai
Net ir profesionalus žonglierius kamuoliukų ore amžinai neišlaiko (jis užsimano į tualetą ar tiesiog pavargsta), tad ir mano patarimas būtų neapsistoti ties tuo pačiu rinkiniu ilgiau negu mėnesį. Tuomet tai bus nebe žongliravimas, o poligamija.

Dėvėk šalmą
Na, ir paskutinis, tikriausiai svarbiausias patarimas: būk atsargi. Turiu omeny tiek saugų seksą, tiek saugų bendravimą - niekada nežinai, kas gali užplaukti vienam iš kamuoliukų: pyktis, pavydas, noras persekioti, keršyti ar tiesiog netikėta meilė be atsako, tad žinok, jog šiame žaidime svarbiausia palikti sceną dar skambant plojimams...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.