Ženklai, kuriais vyrai išreiškia savo jausmus

 (9)
Vyras gali mylėtis su moterimi, vesti ją ir rūpintis, bet mylėti - tai reiškia ką kita.
© Shutterstock nuotr.

Turbūt visos sutinkame, kad vyrai nemėgsta kalbėti apie meilę. Jie tiesiog nežino, ką pasakyti. Žinoma, jie myli. Tačiau išreiškia tai kitokiais būdais.

Anot psichologų, įsimylėję vyrai gali suvaikėti, tapti pažeidžiami ir nebesugebėti elgtis taip, kaip iš jų tikimasi. Visgi jie sugeba mylėti, tačiau tą meilę moterims reikia mokėti „iššifruoti". Skirtingais gyvenimo periodais meilė vyrui gali reikšti skirtingus dalykus. Jeigu lauki nesulauki, kada mylimasis ištars tuos tris širdį glostančius žodžius, pabandyk jų paieškoti. Galbūt taviškis juos pasako kitais būdais?

Jis tiesiog ištaria: „Aš tave myliu".
Tiesą pasakius, kai kuriems vyrams šių žodžių ištarimas yra tikras žygdarbis! Tai jiems dažnai reiškia ne paprastą jausmų išraišką, o įsipareigojimą. O daliai vaikinų tai skamba kaip pavojaus signalas.

Kai vyras ištaria moteriai, jog myli, daugeliui atrodo, kad įteikia jai savo gyvenimą. Vyras turi tikrai pasitikėti ir žinoti, kad ji nepasijuoks iš šių žodžių. Būtent galimas atstūmimas labiausiai baugina stipriąją lytį. Jie bijo, kad žodžiai „aš tave myliu" sugadins visą reikalą. Daugelis vyrų turi būti įsitikinę moters jausmais ir jaustis labai saugūs, kad galėtų pasakyti šiuos žodžius. Taigi, bijome ne mes vienos.

Kitiems vyrams frazė „aš tave myliu" reiškia įsipareigojimą būti šalia ir rūpintis. Šių žodžių ištarimas - tarsi pažadas likti kartu, rūpintis ir remti.

„Aš tave myliu" kartais galima šifruoti kaip „aš tavęs nepaliksiu" arba „aš būsiu ištikimas". Šiuos žodžius jie traktuoja kaip pažadą, o jei pažadas bus sulaužytas, jie irgi kentės. O pažadus laužyti jiems nepatinka, todėl tokiais žodžiais jie nemėgsta mėtytis į kairė ir į dešinę.

Meilės ženklai

Vyro dovanos gali būti įvairios. Žinoma, įprasčiausios yra saldainiai, gėlės bei mielos smulkmenėlės, supakuotos blizgančiame popieriuje. Tačiau yra ir kitokių dovanų, tik jos ne tokios pastebimos. Pavyzdžiui, kai kuriems vyrams laikas, kurį jis skiria tau, yra tolygus dovanai. Kai jis su tavimi praleidžia daugiau laiko nei su šeima ir draugais, jis bando tau pasakyti, kad myli. Juk jis renkasi būti su tavimi - niekas jo neverčia to daryti.

Kiti vyrai renkasi kitokias dovanas. Tačiau nesvarbu, ką jis darytų - būtų šalia sunkiu metu, eitų sekmadienio pietų pas tavo mamą, padėtų atlikti tave užgriuvusius darbelius ar laimėjęs kelionę pasikviestų tave - žinutė šifruojasi taip pat. Jis myli tave.

Fizinė meilės išraiška

Ir laikymasis už rankučių, ir mylėjimasis gali būti meilės ženklai. Kai kuriems vyrams lengviausia savo jausmus išreikšti per meilės aktą. Nes po intymių santykių jis jaučia tarsi parodęs, kad myli tave, ir pajutęs, kad tu myli jį. Fizinis kontaktas sugriauna barjerus ir sukelia artumo pojūtį, kurį vyras sunkiai suvokia galįs pasiekti kitaip.

Skirtingiems žmonėms seksas gali reikšti skirtingus dalykus. Daugeliui moterų, kad jaustųsi mylimos, reikia ne tik paties sekso, bet ir išskirtinio dėmesio ir preliudijos. Daliai moterų malonu girdėti švelnius žodžius. Todėl vyro pastangos patenkinti moters troškimus ir yra būdas prisipažinti meilę.

Jis supažindina tave su šeima

Dar vienas būdas parodyti meilę - tai supažindinti tave su šeima ir artimiausiais draugais. Tai labai svarbus faktas. Jis parodo, kad vyras ne tik tavimi didžiuojasi, bet nori, kad taptum artima brangiausiems jam žmonėms. Jis nori, kad jūs rūpėtumėte vieni kitiems.

Jei jis noriai supažindina su savo tėvais, vadinasi, tampi labai svarbia jo gyvenimo dalimi. Kai kurios moterys pyksta, kad vyrai neskuba joms parodyti savo šeimos. Jei tai tęsiasi ilgą laiką, gali būti, kad vyras nėra tikras dėl savo jausmų arba jų paprasčiausiai trūksta.

Kaip pastebėti?

Pravartu rašyti santykių dienoraštį. Galbūt tada daugelis jo veiksmų ir meilės išraiškų neliks nepastebėtos - juk taip lengva prie jų priprasti ir priimti kaip savaime suprantamą dalyką. O užtektų tik padėkoti. Kiekvieną vakarą pasižymėk užrašuose (ir nebijok pasakyti jam), kokie jo poelgiai suvirpino tavo širdelę ir kaip tu stengeisi dėl jo. Užsirašyk viską - kiekvieną telefono skambutį, malonų žodį, netikėtą aplankymą ir t.t. Pažiūrėjusi atgal nustebsi, kiek daug jis darė dėl tavęs ir nustosi abejoti jo jausmais!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.