Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą

 (55)
Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.
© Shutterstock

Orgazmo intensyvumas bei dažnumas priklauso nuo moters libido. Yra moterų, kurios susijaudina (ir makštis sudrėksta) vos prie jų prisilietus. Užtenka pabučiuoti į paausį ar pakramtyti sprandą, ir moteris patiria orgazmą.

Tačiau tokių moterų nėra tiek daug kiek norėtųsi. Daugiau pasaulyje tokių moterų, kurios pasiekia orgazmą be seksualinio kontakto kitaip - užtenka joms glamonėti krūtis. Tos, kurios patiria tokio pobūdžio palaimą, prisipažįsta, kad labiausiai susijaudina, kai stimuliuojami krūtų speneliai.

Buvo atlikti tyrinėjimai, kurių rezultatai parodė, kad kai moteris susijaudina, jos krūtinė paburksta, padidėja net 25 procentais, o to pasekmė - jautresnė ši moters kūno vieta.

Tyrimų metu nustatyta, kad spenelių stimuliacija siunčia į moters smegenis tokius pačius signalus, kaip ir jaudinant klitorį ar makštį, todėl logiška, kad moters patiriamos emocijos yra tokios pačios.

Taigi visiškai nenuostabu, kad dauguma moterų, kuomet stimuliuojami jų speneliai, pasiekia susijaudinimo piką, o kai kurioms laimingosioms pavyksta patirti ir orgazmą.

Susijaudinus krūtų speneliai keičia spalvą, kraujo priplūdimas smarkiai padidėja.

Moterys, kurios sugeba patirti orgazmą be lytinių organų stimuliacijos, pažymi, kad jų pojūčiai labai panašūs į tuos, kurie jas užplūsta lytinio akto metu.

Taip pat tyrimai rodo, kad malonumo stiprumui ne toks svarbus ir krūtinės dydis tik moterys jį sureikšmina. Netgi jei krūtys asimetriškos (tarkim, viena didesnė), sekso metu stimuliavimo stiprumui tai visai neturi jokios reikšmės.

Vyrai nepelnytai pamiršę tuos rojaus obuoliukus eina tiesiai prie klitorio ir vaginos. Skirdami daugiau laiko glamonėms, jautrių vietų paieškai, partnerę galima greičiau pasiruošti lytiniam aktui. Gal net nereikėtų jokių lubrikantų...

Verta paminėti, kad ne visada moterys sudrėksta, vos vyras prisiliečia prie jos spenelių. Kai kurioms moterims per PMS krūtys yra tokios jautrios, kad net skauda. Todėl kandžioti ir gnaibyti jų nevalia. Šiame ciklo laikotarpyje daugelis moterų visai nenori prisilietimų prie krūtų, todėl į tai derėtų atsižvelgti. Bet neverta galvoti, kad jai niekada nepatinka krūtų glamonės.

Moterys, pasisakykite, kokiai preliudijai teikiate pirmenybę.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.