Vyrų erotiniai sapnai turtingesni

 (11)
Šventai tikėjau, kad moterų atmintis detalėms ir žmonių veidams yra geresnė nei vyrų. Pasirodo, kai kuriuo atveju vyrų atmintis ilgesnė...
Vyrų sapnų mylimosios - nuo kaimynės iki bendradarbės.
© Shutterstock nuotr.

Neseniai mokslininkai atliko tyrimą ir išsiaiškino, kad buvę santykiai vyrų atmintin įsirėžia gana ilgam.

Buvo apklausta 2000 savanorių vyrų. 26 procentai jų reguliariai sapnuoja kurią nors iš savo buvusių mylimųjų. Tačiau tyrėjai iškart puola raminti merginų, kurios baiminasi, kad vyrai ne tik svajoja apie savo buvusias mylimąsias, bet dar ir susitikinėja su jomis.

Psichologai tokią gilią vyrų atmintį aiškina tuo, jog šie kitaip yra paveikūs įspūdžiams nei moterys. Jų smegenyse viskas nusėda giliau, todėl jie netgi naktimis sapnuoja tai, kas nutiko dieną. O moterys, aplankančios juos erotiniuose sapnuose, iš dalies yra tos, su kuriomis jiems tenka bendrauti - kolegės, kaimynės, giminaitės ar netgi buvusios bendramokslės iš mokyklos ar universiteto laikų.

Taigi vyrų „seksualinė sapnų aprėptis" yra platesnė ir įvairiapusiškesnė. Moterys yra linkusios koncentruotis ties esamais santykiais, todėl dažnai jų sapnų herojai - dabartiniai mylimieji. Tą patvirtino trečdalis apklaustų moterų.

Tačiau, pasirodo, ir joms nesvetimos erotinės fantazijos. Tik jų sapnų meilužiai paprastai  - išgalvoti personažai, kurių moterys nei pažįsta, nei kada nors yra su jais bendravusios. Beje, itin dažnai į moterų erotinius sapnus braunasi pramogų pasaulio žvaigždės - dainininkai, aktoriai. Apie tai prisipažino beveik 20 procentų dailiosios lyties atstovių.

Tačiau vyrų ir moterų sapnams būdingas ir vienas bendras dalykas - jie labai dažnai sapnuoja problemas, kurias sprendė dienos metu. Todėl kolegos - nuolatiniai sapnų herojai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.