Vyro neištikimybė - meilės įrodymas žmonai?

 (197)
Oho, kokį perversmą padarė mokslininkas!
Trumpi sekso pasimatymai neleidžia pažinti moters iš tikrųjų. Bet ar vyras to siekia, kai moteris "tik meilužė"?
© Shutterstock nuotr.

Jei man kas paduotų tą Ericą gyvą, tai sudoročiau jį kaip arši tigrė. Tik pamanykit - apklausė 120 vyrų! O ką sakyti vyrui? Myli jis žmoną? Visai įmanoma, bet dažnai jau ne kaip sekso partnerę, o kaip vaikų motiną, žmogų, su kuriuo perėjo ugnį, vandenį ir dar druskos du maišus suvalgė.

O kas nors paklausė moterų, tu apgaudinėjamų žmonų, ar joms tokios meilės reikia? Ar šildo tokia vyro meilė? Pagarbi meilė, matai... Iš pagarbos savo mylimai moteriai, vaikų motinai savo penį neša kitai pač...

Yra taip, yra. Vyras myli ir gerbia žmoną, tačiau tai visai jo nesulaiko aistra apdovanoti ir kitos moters. Ne meile, tik laukiniu, greitu, suplanuotu seksu.

Ale kaiiii pikta aš šiandien! Ir reikėjo tam Ericui dar KNYGĄ parašyt apie tai... Gal pikta, nes per tokias tvankias naktis kažkaip nenorėjom su Ričardu mylėtis. O vyras visad juokauja, kad burzgiu kaip traktorius, kai "esu negavus".

Profesorius, matai. Ne Ričardas, o Ericas. Nors tiesos gal ir yra. Vyras barsto sėklą į visas puses, bet sugrįžti ir jaustis saugus, mylimas jis nori pas tą vieną moterį - į jaukius namus, į supratingą buvimą, į tai, kas yra daugiau nei seksas.

Tačiau kartais vyras užsimiršta, kaip smarkiai rizikuoja pasukimais į kairę sugriaudamas tai, kas jam brangu. O kad brangu sužinoto tik tuomet, kai santuokos mūrų sienos gerokai suaižėjusios. Bet juk vyras mėgsta rizikuoti, ar ne?

Be to, kažin ar vyrui svarbu pažinti meilužę, kai juos sieja tik pasimatymai dėl sekso. Ir tai abejoju, kad gerai pažįsta moterį kaip sekso partnerę - juk negyvena bendro gyvenimo, nepažįsta jos tikro seksualumo ir temperamento, kai susitinka tik išpjautam laiko intervalui - pusvalandžiui, valandai. Abu žino, kaip sakant, dėl ko susirinko, ir suteikia vienas kitam tai, ko reikia. Štai ir viskas.

O bendram gyvenimui reikia kažko daugiau... Žymiai daugiau. Todėl labai retai vyras veda savo meilužę. Kai reikia priimti sprendimą, tai dažnai suabejoja, ar tik ta moteris neapgaudinės jo, jei apgaudinėjo savo vyrą. O moteris, nuspręsdama dėl tolesnių santykių, kaip tiki tikisi, kad ji yra tokia išskirtinė, kad vyrui nebekils minčių išduoti ir ją.

Tačiau gyvenimas toks nenuspėjamas. Scenarijų egzistuoja įvairiausių. Ir tikrai nepatikėsiu, kad tik dėl sekso vyras apgaudinėja žmoną. Gal pasidalinsit, dėl ko dažniausiai?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.