Vyrai atvirai apie moterų gudrybes, kurios nuginkluoja ir kaitina kraują

 (8)
Kai jūsų vyras pasakoja jums savo seksualines aistras, būna bepigu jas įgyvendinti. O ką daryti, kai jūsų vyras nemėgsta pasakoti dalykų, kurie jį užveda. Pateikiame keletą patarimų, išsprūdusių iš stipriosios lyties atstovų lūpų. Šie triukai, sako vyrai, visada suveikia ir nuginkluoja.
Vyrai atvirai apie moterų gudrybes, kurios <span style="color: #ff0000;">nuginkluoja ir kaitina kraują</span>
© Shutterstock nuotr.

1. Moteris turi leisti suprasti, kad geidžia savo partnerio. Ne tik moterys, bet ir vyrai trokšta būti geidžiami. Vakariniam seksui turi pradėti ruošti jį nuo ryto dieną praskaidrindama intymiomis žinutėmis, šiltais prisilietimais gaminant vakarienę ar laidant intymias užuominas žiūrint vakaro žinias. Tai jūsų pilkai kasdienybei suteiks prieskonių.

Vyrai atvirai apie moterų gudrybes, kurios <span style="color: #ff0000;">nuginkluoja ir kaitina kraują</span>
© Shutterstock nuotr.

2. Vyrai negali atsispirti gražiems apatiniams. Todėl jei seksualius apatinius apsirengsite ryte ir prasitarsite išrinktajam, kas vakare jo laukia, jis tikrai negalvos apie jokią kitą moterį, išskyrus jus. O vakare tikrai įvertins jūsų pastangas.

3. Nustebinkite jį - į lovą ateikite su aukštakulniais. Nesibaiminkite, čiužinio nepradursite, nes lovos su jais galite ir nepasiekti. Jei meistriškai kankinsite ir erzinsite jį visą dieną, mylimasis nedelsiant nuaus batelius ir išbučiuos jus nuo kojų galiukų iki ausų.

4. Paimkite jį nepasiruošusį. Priremkite prie sienos tik grįžusį iš darbo ir išrengusi išbučiuokite. Pamaloninkite rankomis žiūrint televizorių. Praskleiskite savo seksualumo žiedą važiuojant į maisto prekių parduotuvę ir pasiūlykite greituką nusukus į kokį neapšviestą kiemą. Būkite spontaniška ir netikėta ne tik jam, bet ir sau pačiai.

5. Jei norite kokybiškos ir aistringos meilės nakties, pamirškite visas pasaulio problemas, geriausios draugės skyrybas ir pridegusius puodus. Nekraukite jam ant pečių savo ir visų pažįstamų problemų. Geriau papasakokite kokią smagią istoriją, daugiau šypsokitės, o ne niurzgėkite. Patikėkite, niekas taip nesujaudina vyro, kaip besišypsanti ir jo geidžianti moteris.

Vyrai atvirai apie moterų gudrybes, kurios <span style="color: #ff0000;">nuginkluoja ir kaitina kraują</span>
© Socialinio tinklo nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.