Vestuvės - ištikimybės išbandymas

 (20)
Moterys, žinokit, kad jūsų ir mylimojo ištikimybei didesnį pavojų kelia ne berniukų viengungių vakarėliai, o... vestuvės.
Vestuvėse tvyranti nuotaika užkrečia ištikimybės laužymo virusu.
© Shutterstock nuotr.

Regis, vestuvės - tai meilės šventė. Bet Amūro strėlė veria ne tik jaunavedžius, bet ir vyrus, kurie pasiryžę permiegoti su nepažįstamąja...

Kaip neprisiminti savo vestuvių? Maniškėse pamergės buvo iš mano pusės, mano draugės, o pabroliai - iš vyro. Kai vakarop pakilo visi nuo stalų, kažkur dingo blondinas pabrolys su maža, kaip gyvatė judria juodaplauke. Po geros valandos sugrįžo į šokių aikštelę balandėliai. Jos šukuosena gerokai pamaitota, lūpos putlios, o bernioko skruostai degė raudoniu lyg po penkių lambadų...

Vestuvėse išties dedasi cirkai. Esu mačius jaunikį, pirtyje aistringai bučiavusį vyriausiąją pamergę. Kažin, ką tuomet veikė jaunoji?

Vestuvės ir neištikimybė - paradoksalesnio derinio nėra. Lygiai taip pat, kaip karo akivaizdoje paaštrėjęs instinktas daugintis ir pratęsti giminę.

Bet juk ir mūsų vestuvių papročiuose juokaujama, kad pirmoji naktis tenka piršliui. Neva, privalu patikrinti, ar gera mergelė tam berneliui atiteko. Juokaujama, bet iš tiesų pakampėse dedasi rimti dalykai.

Bet dažniausiai „mylėkite ir dauginkitės" režimą įjungia ne jaunavedžiai (jie po įtemptos dienos griūva be pulso; bent jau man taip buvo...), o svečiai - svita, giminaičiai, draugai. O dar pridėkite atskirą kastą - muzikantus... Vienas akordeonistas yra gyręsis, kad per vestuves paturėdavo po tris moteris!

Dabar netgi suprantu, kodėl jaunavedžiai trumpina vestuves, jų šventimą. Nebesėdim prie baltų mišrainių ir šaltienų tris dienas, kaip anksčiau. Susirenka po ceremonijos į restoraną, pavalgo iškilmingą vakarienę ir - ate. Svečiai pamojuoja jaunavedžiams, kurie išlekia su užrašu "Just Married" medaus kopinėti. Jokių nakvynių, jokių sūrių pjaustymų ir pinigų rinkliavų į trilitrinį stiklainį, jokių rytinių žadinimų su klizmų statymais... Ne pinigų taupymas ir ne vien vakarietiška mada verčia trumpinti vestuves - čia tam, kad poros išsaugotų ištikimybę, manau.

Prisiminiau Džodės ir Keitės pokalbį iš serialo „Makleodo dukterys". Keitei vaikinas pasiūlė į bičiulio vestuves eiti kaip porai, ši sutiko. Kuomet Keitė apie tai pasipasakojo Džodei, ši nesusilaikė: „Taigi čia vestuvės, Keite, bus pilna vyrų! Eiti į vestuves su vaikinu - tai tas pats, kas eiti į puotą su savo priešpiečių dėžute"...

Taigi taigi... Vienas užsienio pažinčių portalas atliko apklausą, kurioje dalyvavo 2000 vyrų ir moterų nuo 25 iki 35 metų amžiaus. Net 32 procentai vyrų prisipažino, kad vestuvėse sulaužė ištikimybę savo partnerėms, jei šių nebuvo šventėje.

Šiuo požiūriu vestuvės yra pavojingesnės nei viengungių vakarėliai, į kuriuos moterys taip baiminasi išleisti savo mylimuosius. Tokiuose vakarėliuose savo partnerę išduoda 27 procentai vyrų. O klasės susitikimuose nusideda 9 procentai vyrų.

Šie duomenys rodo, kaip blogai moterys pažįsta savo vyrus. Kaip parodė apklausa, 37 procentai moterų yra įsitikinusios, kad pats rimčiausias ištikimybėms išbandymas mylimiesiems yra Kalėdų vakarėlis darbe. Tik 11 procentų moterų numanė, kad vestuvės yra tas įvykis, kuris aktyviausiai pažadina patinišką vyro pusę.

„Vestuvėse galima rasti visų reikalingų elementų, kad norėtum nusidėti, - teigia ekspertai. - Alkoholis, šokiai, graži apranga, seksualumas sklando ore... O dar yra galimybė pasprukti į nuošalų kampelį. Ko daugiau reikia aistrai patenkinti?".

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.