Varguolių seksas: dažniau ir įvairiau?

 (37)
Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino: jei mylimųjų kišenėse švilpauja vėjai, tai lovoje siaučia sekso viesulas.
Jei neturi darbo, gali jaustis mažiau atsakingas už savo veiksmus...
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, pinigų stygius ir bedarbystė itin veikia seksualinį apetitą. Mokslininkai iš Teksaso universiteto (JAV) apklausė daugiau nei 2 300 tūkstančių jaunų žmonių nuo 21 iki 27 metų. Tema -  seksualinio gyvenimo kokybė.

Rezultatai buvo tokie, kaip praneša limon.ee: kuo ilgiau jauni žmonės sėdi (guli) be darbo ar pajamų, tuo daugiau jie mylisi, dažniau nori intymių džiaugsmų. Vargingai gyvenančių vaikinų bei merginų seksualinis gyvenimas gerokai įvairesnis ir turtingesnis, palyginti su tomis poromis, kurios turi daugiau pinigų. Nežiūrint į tai, kad jos gyvena geriau, rečiau perka apsisaugojimo nuo nėštumo priemones.

Tyrėjai šį fenomeną aiškina tuo, kad užimti jauni žmonės turi aiškų gyvenimo tikslą, didesnę socialinę atsakomybę. Todėl seksualinis jų gyvenimas griežtai suplanuotas, viskas sudėliota į lentynėles. Mylisi rečiau, nes baiminasi nepageidaujamo nėštumo.

O tie, kurie nedirba, neturi reguliarių pajamų, dažnai jaučia neapibrėžtumą, nestabilumą, neturi didelių svajonių bei tikslų, ir tas neryžtingumas skatina juos džiaugtis šia diena. Todėl jie seksualiai aktyvesni - gal netgi todėl, kad daugiau neturi ką veikti...

O amerikiečių kolegos, psichologai iš Indianos universiteto, tyrė kitą sekso bei streso ryšį. Jie nustatė, kad nerimastingos mintys apie partnerį, galimą jo išdavystę padidina moters seksualinį susijaudinimą.

Apklausoje dalyvavo 506 vyrai ir 416 moterų. 19 procentų moterų prisipažino, kad buvo neištikimos savo mylimiesiems ir jautė kaltę. Prasikaltusių žmonoms vyrų pasirodė besą 23 procentai, tačiau jie jokiu būdu nemanė, kad šis žingsnis gali sugriauti esamus santykius.

Dar įdomiau - 8 procentai moterų patirdavo stiprų orgazmą, jei sekso metu galvodavo, kad vyras yra neištikimas. Psichologai tokį malonumo stiprumo ir streso ryšį aiškina tuo, kad moterys pasąmonėje tada nori nubausti vyrą. O agresyvios moters organizme labai smarkiai ima gamintis hormonas oksitocinas, kuris atsakingas už santykių reguliavimą.

Na, o daugumą vyrų mintys apie žmonos išdavystę veikia vienodai - sukelia priešlaikinį sėklos išsiveržimą (ejakuliaciją).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.