Vaisinga moteris – išbandymas ištikimam vyrui

 (20)
Moteris vaisingomis dienomis visai kitaip kvepia. Tai vyrą traukia, bet kartu jis ją atstumia, kad būtų ištikimas... žmonai.
Kai moteris vaisinga, ji kvepia taip, kad vyrui itin sunku jai atsispirti. Bet įmanoma.
© Shutterstock nuotr.

Feromonai, feromonai... Kaip norėtume tikėti romantiškąja vyro ir moters traukos versija, tačiau chemija yra galinga.

Daugkartiniai moksliniai tyrimai įrodė, kad vyrui patraukliausia moteris, kurios ciklas pasiekęs piką, tai yra, kai jai ovuliacija, kai organizmas pasiruošęs pradėti naują gyvybę.

Tačiau, tyrinėdami viena, mokslininkai praleido ką kita. Tik neseniai jie atkreipė dėmesį, kad moters kvapas gali vyrams kelti nerimą.

Amerikiečių mokslininkai atliko eksperimentą su 21 metų studente. Įvairiomis mėnesio dienomis ji bendravo (kalbėjosi, ne miegojo!) su grupele vyrų, kurių vėliau buvo paprašyta įvertinti merginos patrauklumą. Paaiškėjo, kad vedę vyrai merginai skyrė mažiau balų būtent tomis dienomis, kai ši buvo vaisinga. Kaip mano mokslininkai, pasąmonė jiems signalizavo apie galimą pavojų - juk mergina gali pastoti, jei bus peržengta riba. Todėl, kad išvengtų galimų pagundų, vyrai įtikinėjo save, kad mergina visai nepatraukli. Taigi kvapas jiems pasitarnavo kaip kontraceptikas, kad tik išvengtų intymaus ryšio su mergina.

Tačiau kai kurie mokslininkai mano, kad iš tikrųjų vyrai apgavo tyrėjus, mėgindami savo atsakymais parodyti, kad jie myli savo žmonas ir yra joms ištikimi. Todėl, kai vyras, apžiūrinėdamas kokią nors pupytę, guodžia žmoną „Mieloji, šita ilgakojė man visai nepatinka, nieko tikro joje nėra - šypsena negyva, krūtys silikoninės", vis tiek vertėtų susimąstyti. Faktai sako, kad vyrų elgesys moters vaisingomis dienomis stipriai pasikeičia - juk kvapas pažadina norą pratęsti giminę.

Kaip argumentas netgi buvo pateiktas striptizo šokėjų uždarbis. Kai jos savo pasirodymus rengė ovuliacijos dienomis, feromonai išprovokuodavo beribį vyrų dosnumą - jie duodavo daugiau arbatpinigių nei nevaisingomis moters ciklo dienomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.