Vaikas lovoje: trečias nereikalingas?

 (20)
Kaimynės Inesos namuose – karo būklė: savo vyrą išvadino pedofilu, nes tam patinka, kai 9 mėnesių dukra miega jų lovoje. Inesa iškėlė ultimatumą.
Vaikas - karalius, viešpataujantis jūsų miegamajame?
© Shutterstock nuotr.

Ultimatumas - tas, kurio dažniausia griebiasi moterys, bet jo neištaria, tik sumąsto visokių priežasčių: skauda galvą, esu pavargusi, rytoj anksti keltis, dabar nenoriu. Aš Inesai iškart pasakiau, kad pareiškimais „arba arba" nieko nepasieks, o ji vis tiek: „Neduosiu jam, kol vaikas bus lovoje. Išalks, tada gal pradės mąstyti".

Mėginau sakyti, kad Bronius labai geras tėvas, kiek esu pastebėjusi, ir tikrai netikiu, kad tvirkintų Mariją. Gal tiesiog nori skirti savo šilumą, meilę, ypač kai tos dukters tiek laukė.

Inesa šiek tiek atlyžo, prisiminusi, kad kai augino pirmagimį Robertą, tokių dalykų jos namuose nesidėjo.

Aš dar jai paaiškinau, kad čia apskritai retas atvejis, kai vyras leidžia/sutinka/nori, kad vaikas miegotų su tėvais. Paprastai moterys, ypač jei pagimdo pirmą vaiką, visos sulenda į jį, pamiršdamos, kad turi vyrą.

Tai moteris, 9 mėnesius pilve nešiojusi būtybę, nori ir toliau jausti ją šalia. Mano, kas tas leliukas yra tokia leisgyvė, kad net jei gali savarankiškai kvėpuoti, tai vargu ar sapnuoti mokės.

Argumentai "Už"

Kadangi mano vaikai didesni ir Inesa visuomet man pavydi ryšio su jais, tai ir patarimų negailėjau, juolab, kad jai jų akivaizdžiai reikėjo.
Saugumas. Vaikų gydytojai sako, kad kūdikiui pirmais mėnesiais svarbu jausti mamos šilumą, saugumą. Net gyvūnai būna su savo mažyliais tol, kol jaučia galintys juos palikti. Žmogus - sudėtingas žinduolis. Jam reikia net metų, kol pradės vaikščioti, kai, pavyzdžiui, kumeliukas tik išlindęs dėlioja žingsnius savo liaunomis kojytėmis.
Sveikata. Kai vaikas jaučiasi saugumus ir mylimas, jis normaliai vystosi, kiek reikia, priauga svorio, nebūna nervingas.
Neišnešiotas. Tokiems kūdikiams mamos artumas ne tik pageidaujamas, bet ir būtinas. Tada kūdikis neišgyvena streso, auga ramesnis.
Poilsis. Mama, šalia kurios miega kūdikis, geriau pailsi, nesutrinka pieno gamyba. Keldamasi prie vaiko lovelės penkis kartus per naktį, moteris bus neabejotinai nuvargusi. Vyro pagalba - būtina.
Baimė. Nežinau, kiek tai lemia moters elgesį, tačiau yra tokių, kurios liguistai rūpinasi mažyliu. Jos bijo, kad šis vienas atpils, užsprings, uždus ir panašiai. Kad ir kokia pagrįsta būtų ta baimė, tačiau pasitikėjimą savimi irgi derėtų ugdyti. Bambagyslė jau nukirpta - ugdykite savarankišką asmenybę, o ne šiltnaminę gėlę.

Argumentai "Prieš"

Amžius. Labai keistai atrodytų, jei vaikas tėvų lovoje vartytusi iki trejų metų. Vaikas privalo žinoti savo erdvę, išmokti būti vienas, pasiilgti tėvų. Nėra nieko žiauraus pasakyme: atėjai į gyvenimą vienas ir išeisi vienas. Tokia tiesa. Nepirškite vaikui įkyriai savo draugijos, o mokykite jį stebėti ir pažinti pasaulį, į kurį jis atėjo. Dažnai iš didelės meilės tėvai pridaro sunkiai pataisomų klaidų.
Nejautrumas.
Yra moterų, kurios, net ir pagimdžiusios netampa budrios, jautrios, atsibundančios virptelėjus kūdikio blakstienoms ar šiam giliau atsidusus. Labai retai, tačiau pasitaiko atvejų, kai moteris nuspaudžia, netyčia uždusina savo kūdikį. Taigi jei nesate iš tų rambiųjų, geriau vaiką migdykite lovelėje.
Vyras.
Net jei jūs mielai miegotumėte su kūdikiu, vyras gali prieštarauti. Nesistebėkite: vyrams tėvystės jausmas pasireiškia gerokai vėliau nei moterims. Jie gali net neimti vaiko ant rankų, nekeisti sauskelnių. Žinoma, tai jau kraštutinumas, tačiau tokių vyrų yra. Kaip aš juokauju, jiems vaikas pradės rūpėti, kai galės pasiimti jį į žvejybą ar spardyti drauge kamuolį.
Intymumas.
Vyras, kuris vis dėlto sutiko su moters noru į lovą pasiguldyti vaiką, kažin ar gerai pailsės. Jis irgi gali apreikšti ultimatumą: einu į kitą kambarį miegoti arba guldome vaiką į jo lovytę. Jis pagrįstai jausis įsižeidęs, kad jam nebegalite skirti tiek dėmesio, net jei protu suvoks pasikeitusias gyvenimo sąlygas. Tad vaikas - santuokos išmėginimas ir tikrai ne jos sutvirtinimas (ko, beje, dažnai griebiasi moteris, manydamos, kad vaikas įžiebs meilę). Tai atsakingas sprendimas, kuriam turi ruoštis abu partneriai.
Manipuliacijos
. Vaikui irgi bus geriau, jei jis miegos atskirai nuo tėvų. Pripratęs būti jų lovoje (ypač vėlesniame amžiuje, 1-3 savo gyvenimo metais), vėliau išradingai manipuliuos tiek mamos, tiek tėčio jausmais. Vaikai labai greitai pajunta, kaip, kada ir kur gali paspausti, kad sutirpdytų tėvų širdį.

Pavyzdžiui, mano Austėja iki šiol kartais taip moka prisėlinusi apsivynioti rankytėmis aplink Ričardo kaklą, kad šis sutirpsta. Tą akimirką, žinau, jis pasirengęs išpildyti visus savo princesės norus. Bet esame sutarę, kad taip nebus.
Taigi, tikiuosi, kad Inesa išmintingai pasielgs ir sugrąžins ramybę savo namams. Žinoma, galėjau ir pamiršti kokių nors argumentų, bet iš to išsiblaškymo (vis žvilgčiojau į laikrodį, nes turėjau eiti Austėjos pasiimti iš darželio) nebesumojau, ką čia greitai kaimynei pasakyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.