Uždek aistrą miegamajame: 4 sekso scenarijai

 (2)
Net ir aistringiausios porelės žino, kad vieną dieną miegamajame įsivyrauja nuobodulys, o spontaniškumas lyg numiršta. Ką galite nuveikti su savo antrąja puse, kad aistra iš naujo suliepsnotų?
© Shutterstock nuotr.

Paįvairinkite kūniškus malonumus, atrasti naujų pojūčių padės abiejų partnerių noras išmėginti ką nors netikėto ir neįprasto. Gal net tai, kuo atvirai šlykštitės, o iš tiesų slapta žavitės  tarkim, patenkinti surištą partnerį.

Seksas sapne

Nesipurtykite, tai ne iškrypimas. Tačiau būti pažadintai juvelyriškų vyro judesių (gali būti ir pirštai  pirmam orgazmui; antrąjį jau patirsite įprastu „greituku") yra kažkas nuostabaus ir dažnai nekartojamo.

Tokia pusiau mieganti moteris gali elgtis neįprastai, būti atsipalaidavusi ir orgazmo pasiekti labai greitai.

Kai kurie seksologai pataria vyrams netgi neištraukti penio, o taip ir užmigti jungtyje (jei dar turite laiko iki tikro nubudimo; bet tas patarimas gal labiau tinka seksui naktį). Kai tik sujudėsite, gali užplūsti itin malonūs pojūčiai. Ir  gal net antras dublis?

Kitokie žaidimai

Ši abreviatūra, išvertus iš anglų kalbos, reiškia „surišimas, dominavimas, paklusnumas ir mazochizmas" (Bondage, Dominance, Submission, Mazochism). Paprasčiau tariant, tai seksualiniai santykiai, kai vienas iš partnerių besąlygiškai paklusta kitam.

Žmonės, kurie labai rimtai praktikuoja BDSM, bendrauja tarpusavyje (dažnai tai - slaptos grupės), jų elgesys pilnas kodų ir taisyklių. Bet jei nenorite įsilieti į jų gretas su visais diržais ir latekso skiautėmis, o tiesiog geidžiate su vyru paįvairinti gyvenimą seksualiniais eksperimentais, nueikite į sekso reikmenų parduotuvę ir nusipirkite populiariausią BDSM aksesuarą  antrankius.

Tiks ir namie esantis diržas. O tada jau įjunkite fantaziją grubaus sekso tema: jūs esate nakties valdovė, o jūsų vyras  bevalis kalinys. Tik neperlenkite vyro lazdos įsijausdamos į vaidmenį. Kitąkart leiskite vyrui kontroliuoti situaciją.

Namų vaizdelis

Kai kurie vyrai (ypač jauni) nori, kad jų rūpestinga ir dėmesinga partnerė miegamajame taptų energinga meiluže, panašia į filmų suaugusiems aikčiotoją, o ne į atsidavusią mylimąją.

Jei vyras parinks kokį filmą su ženklu „S" ir pakvies pažiūrėti drauge, nesidėkite vienuole. Ir gal netgi atrasite juostoje kai kurių neišmėgintų variantų. O gal pasijuoksite abu su vyru, o gal nustebsite, o gal išjungę garsą, pamėginsite žiūrėti ir patys įgarsinti herojus, kurdami istoriją? Pilna įvairiausių scenarijų...

Gal ta istorija iš ekrano nejučia persiduos ir jums? Juk mes, moterys, esame emocingesnės ir jautresnės nei vyrai. Intymaus kino seansas  tik vienam žiūrovui ir dalyviui, jūsų mylimajam? Kodėl gi ne?

Ekshibicionizmas

Šypsomės, perskaičiusios, kad policininkai parke areštavo besimylinčia porelę. Bet netikėtumo, rizikos ir baimės faktorius seksą iš tiesų kitaip nuspalvina. O jei naktį pasimylėtumėte su vyru balkone? Bet pradžioje užteks ir miegamojo su plačiai atvertais langais. Pamatysite, užplūs visai kitas jausmas.

O kas nemėgino žaisti restorane, kai savo koja perbraukiate vyro blauzdą? O gal net buvote drąsesnė? O sėdėdama šalia vyro per kokį baliuką, gal dėjote ranką ant brangiausiojo šlaunies ir „netyčia" nuslydote į taikinį? O gar „greitukui" pasinaudojote draugų vonia?

Jei tai buvo seniai, metas atšviežinti scenas ir netgi imtis naujų. Galite pati jų net neorganizuoti  užteks vyrui ir jūsų užuominos, kad pasuktų į kokį kelkraštį autostradoje.

Net paprastas maisto pirkimas prekybos centre gali būti puiki preliudija: dedate papriką į krepšį ir krimstelite vyro ausį, sušnabždate kokią nešvankybę, kad esate drėgna, ir žiūrėkite, kaip viskas rutuliojasi...

Galite kokį kartelį vyrą pasiimti iš darbo, užsiminusi, kad po suknele nemūvite kelnaičių (su lipniomis ar prisegamomis kojinėmis tikrai nesušalsite). Svarbu, patikėti savo moteriškumo galia –jūs galite turėti seksualinį gyvenimą, kokio tik norite!

Kodėl turim rodyti iniciatyvą? Todėl, kad tikimybių mažiau, jog vyras pasakys „ne". Be to, vyrui sunkiau pataikyti į mūsų nuotaiką: tai mes pavargusios, dar dar turim vakarienę padaryt, tai filmą lauktą norim pažiūrėt... Tačiau ir vyras turėtų kai ką žinoti  moteris jautriau reaguoja į atstūmimą. Todėl, mielieji, jei jos jau ką sugalvojo ir siuntinėja aiškias užuominas, nesnauskite  imkite!

Jei pavydžiai ir su ironija šias eilutes skaito tos, kurios turi vaikų, galvoja, kaip grįžus iš parduotuvės reikės surikiuoti darbus  skalbti, virti, kilimus siurbti, tai sakau  tai tik pasiteisinimas. Mylinčios poros buitinis romanas tęsiasi nuolat. Banguotai, su tyla, su aistra, bet jis yra. O buitis valdo gyvenimą tų porų, kurios nebekuria savo romano, savo istorijos. Iš buitinio romano lieka tik buitis... Nevergaukite samčiams  jie šoks kaip pašėlę, kai būsite patenkintos ir laimingos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.