Už mylimųjų sekimą per Kalėdų vakarėlį lietuviai kloja tūkstančius

 (44)
Pasak Didžiojoje Britanijoje atliktos apklausos, kas ketvirtas vyras darbo vakarėlių metu būna neištikimas savo partnerei...
Detektyvai teigia, kad vyrai įtaresni negu moterys.
© Shutterstock nuotr.

... tad nenuostabu, kad antrosios pusės griebiasi pačių įvairiausių atsargumo priemonių. "Už tai, kad sekčiau savo vyrą per Kalėdų vakarėlį, sumokėjau 1500 svarų",  - prisipažįsta britų žurnalo Grazia straipsnio herojė. Publikacijoje kalbama su tokias paslaugas teikiančia seklių tarnyba bei pačiomis užsakovėmis.
Tam, kad pričiuptų neklaužadą nusikaltimo vietoje, sekliai ir seklės griebiasi pačių įvariausių priemonių. Kartais net tenka papirkti restorano/viešbučio administraciją, kad gautų personalo uniformas ir nesukeltų įtarimo. Tiesa, detektyvai niekuomet nepritempinėja prie tiesos - tam, kad galėtų raportuoti vieną ar kitą nuosprendį, reikalingi neginčijami įrodymai: "Kartais būna taip, kad sekamasis pasprunka iš mūsų akiračio, ir nors mes ir žinome, į kieno kambarį jis nuėjo nakvoti, neturėdami daiktinių įrodymų jo antrajai pusei nepratarsime nė žodžio",  - tikina Londone dirbanti detektyvė.
Tai, kad be įrodymų nedaromos jokios išvados, patvirtino ir Vilniuje įsikūrusio detektyvų biuro Rožinė pantera atstovas: "Antrosios pusės nori pamatyti visus faktus, kad ir kokie skaudūs jie būtų".
5 braškių kalbintas privatus detektyvas pasakojo, kad kiekvienais metais  būna klientų, norinčių sekti savo antrąją pusę per darbo Kalėdų vakarėlį: "Dažniau savo antrąsias puses nori sekti vyrai. Jie daug įtaresni negu moterys. Tačiau nusideda tiek vyrai, tiek moterys", - pasakojo pašnekovas.
Paklaustas, ar sutuoktinių įtarinėjimai pasitvirtina, seklys linktelėjo: "Negaliu teigti, kad antra pusė nepasitikėdama partneriu būna 100 procentų teisi, bet dažniausiai taip".
Antrosiomis pusėmis, pasak Rožinės panteros atstovo, labiau linkusios nepasitikėti susituokusios poros, o ne sužadėtiniai ar šiaip mylimieji. Detektyvams jie už sutuoktinio sekimą pasiruošę pakloti apvalią sumą: "Viskas priklauso nuo to, kokioje vietoje vyksta vakarėlis ir kaip sudėtinga į jį patekti. Tačiau tokių užsakymų kaina prasideda nuo 2000 litų".
Perskaičius straipsnį ir pakalbėjus su detektyvu mane apėmė dviprasmiški jausmai. Vienas iš jų buvo lengvas adrenalino antplūdis: pamaniau, kad būtų smagu nors vienam vakarui tapti privačia detektyve ir persirengus padavėja stengtis pričiupti kairėn sukantį vyrą. Kita vertus, niekada nelinkėčiau niekam atsidurti tokioje situacijoje, kai ant artimiausio šioje Žemėje žmogaus užsiundote detektyvus.
Va, ir viena Grazia žurnalo kalbinta moteris prisipažino: "Per šventinį kompanijos vakarėlį mano mylimasis nepalietė nė vienos moters ir, pasak detektyvių, net su niekuo neflirtavo. Tačiau aš sau niekaip negalėjau atleisti to, kad juo nepasitikėjau ir net leidau pinigus sekliams. Palaipsniui mūsų santykiai sugriuvo"...Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.