Tikybos mokytoja panoro testuoti sekso prekes (apklausa)

 (5)
Prekes suaugusiems testuoti panoro mokytojai ir studentai, netikėčiausios profesijos - tikybos mokytoja, šarvuočio vadas, vargonininkas.
© maloniausiasdarbas.lt

Prieš porą savaičių paskelbtos maloniausiasdarbas.lt atrankos organizatoriai jau sulaukė daugiau nei 500 gyvenimo aprašymų. Daugiausia jų atsiuntė studentai ir pedagogai, o tarp netikėčiausių specialybių - tikybos mokytoja, vargonininkas, šarvuočio vadas ir skerdyklos vištų kabintoja. Darbo skelbimas paieškos sistemose buvo peržiūrėtas daugiau nei 12 tūkstančių kartų.

Viešai intymiomis temomis kalbėti nepabūgusių kandidatų gausa prieštarauja egzistuojančiam mitui, kad seksualumo tema Lietuvoje - tabu. Reklaminiu veidu ir blogeriu tapti kandidatuoja ne tik studentai. "Tikėjomės, kad dauguma projekto dalyvių bus studentai ir ką tik studijas baigę absolventai. Tačiau tokių kandidatų tik pusė. Kita dalis gyvenimo aprašymų - iš ekonomiškai aktyvių, stabilias pajamas turinčių kandidatų. Toks aktyvumas demonstruoja, kad projektas pataikė į dešimtuką, o kalbėti seksualinėmis temomis tampa drąsiau", - sako maloniausiasdarbas.lt projekto konsultantė psichologė Birutė Fun.

Dvi savaites gyvenimo aprašymus ir motyvacinius laiškus siuntę kandidatai atspindi visuomenėje bręstančius pokyčius. Didžioji dalis savo dalyvavimą motyvavo kūrybos, iššūkių ir noro pasirodyti bei tapti žinomu siekiu. Konkursą laimėjęs blogeris taip pat gali tikėtis 10 tūkstančių litų atlygio metams.

Daugelis kandidatų prisistato kaip žalingų įpročių neturintys, kūrybingi ir nebijantys iššūkių, o maloniausiasdarbas.lt projektą mato kaip galimybę išbandyti šį tą naujo.

„Suintrigavo tai, kad gavome nemažai gyvenimo aprašymų iš pedagogų. Tai rodo, kad net ir emociškai šiai temai jautri visuomenės dalis ima pasitikėti savimi ir tampa atspari dar egzistuojančiai nuomonei, jog apie intymius dalykus kalbėti nevalia", - sako E-komercijos projekto Lovebox.lt vadovas Artūras Krištopaitis.

Didžioji dalis kandidatų - 25-35 metų amžiaus, jau turintys gyvenimiškos ir darbo patirties. Išskirtiniu darbu labiausiai susidomėjo Vilniaus, Kauno ir Panevėžio gyventojai. Vyriausiajai projekto dalyvei - 56 metai. Iš 500 norinčiųjų dalyvauti kitame etape bus atrinkti 20 kandidatų. Juos vertinti galės facebook fanai ir delfi.lt lankytojai.

Dalyvauk apklausoje!


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.