Tapk meilės deive: pratimai seksualumui vystyti

Daugelis moters seksualumą suvokiame kaip patrauklumą, garantuotą kūniškų malonumų pažadą, kaip jos norą ir gebėjimą mylėtis „dažnai ir ilgai“.
© Shutterstock nuotr.

Neteisinga taip suprimityvinti seksualumą, įvairiausias jo išraiškas. Jau užtenka to, kad pripumpuotais papais (jau tikrai nebe patrauklios krūtinės) ir lūpomis blondinės yra brukamos kaip seksualumo etalonas. Kaip nesvarbu vyro penio ilgis jo seksualumui, taip ir moters krūtinės dydis nieko bendra su seksualumu neturi. Yra didžiulis skirtumas tarp to, ką įsivaizduojame kaip seksualų dalyką ir išties jaustis seksualiai, mokėti tai parodyti žvilgsniu, gestais, manieromis, kalba, balso tembru.

Kuo labiau prisiminsite savo gyvenime nutikusių intymių akimirkų, aistros bangų, tai suvoksite, kad seksualumas daugiau nei ūgis, kūno formos ar kojų ilgis.

Svarbiausia taisyklė - tai nesuprasti „seksualumo atskleidimo" pažodžiui, t.y. kuo gilesnė iškirptė, kuo trumpesnis sijonėlis. Štai atskleidžiu, ką turiu, imkit mane ir skaitykit. Matote, kokia aš seksuali! O dar moters suskirstymas, kaip kokios kiaulaitės, dalimis - seksuali šypsena, seksualus juokas, seksuali eisena, seksualus užpakaliukas... Greit bus seksualios panagės ir seksualūs plaukų galiukai (pasirinkite įsivaizduojamą kūno vietą).

Seksualumą įsivaizduoju kaip vientisą, harmoningą sistemą. Jei pilka kontoros moterytė namie virsta nepasotinama tigre, tai greičiau kalbėtume apie moters aistringumą, jausmingumą. Seksualumas paprastai slypi visur, nepriklausomai nuo to, kaip moteris apsirengusi ir kur tuo metu yra (gal sėdi, tarkim, oro uoste ant lagamino). Paprastai vyrai gerai užuodžia seksualią moterį, o jei dar su ja paflirtuoja, tai tik susidėlioja visus taškus ant „i".

Tą seksualumą galima ugdyti - kaip ir talentą. Nedirbsi - neturėsi. O tam tikri, bet paprasti pratimai, kurie skelbiami portale JustLady, padės paaštrinti pojūčius, jaustis meilės deive, pažįstančia savo kūną, atpažįstančia kito kūno reakcijas bei sugebančia atrasti kažką naujo ir mėgautis tais atradimais, suteikiant sau bei partneriui malonumo.

1. Daiktų įvairovė. Sustiprinkite jutimus. Tam reikia paimti keletą daiktų, kurie skiriasi savo forma bei medžiaga. Tada įjunkite šviesą, įsitaisykite patogiai ir keletą minučių pirštų galiukais braukite per daiktų paviršių. Pirštai turi „atsiminti" visus iškilimus, įdubimus, tekstūrą. Paskui tai pakartokite užsimerkusios. Savo pojūčius mintyse aprašykite (šaltas, minkštas, grubus, švelnus).

Šis pratimas vystys jūsų kinestetinį intelektą, taip pat sugebėjimą aprašyti, įvardinti savo jutimus. Tai leis geriau pažinti save, reaguoti į pokyčius.

2. Jautri skarelė. Jums reikės keleto skirtingų audinių skiaučių, kurias vedžiosite po savo nuogą kūną užsimerkusios. Pratimo eiga: nuo kairės rankos pirštų galiukų iki kaktos, paskui žemyn veidu, per krūtinę, vėl ranka grįžtate į pradinę padėtį. Tą pati pakartokite kitai rankai, paskui pakeiskite kitu audiniu.

Šis pratimas sėkmingai vysto jausmingumą ir vaizduotę. Galite pamėginti ir mano būdą - taip pažaisti ir su ledo kubeliais ar paprasčiausiais tapybos teptukais. Tik aš braukiu ne tik rankas, bet ir krūtų spenelius, kojas, šlaunų vidinę pusę, juosmens šonus... Pamėginkite. Pojūčių gausa garantuota, nesvarbu, jog žinote eigą. Kai vedžios kitas žmogus, bus dar aštriau, nes nežinosite jo veiksmų plano...

3. Vakaro vilionė. Užvilkite naują patalynę, papurkškite mėgiamų savo kvepalų, įjunkite malonią muziką, uždekite žvakes ir... nueikite į vonią. Išėjusi iš vonios, atsigulkite į minkštus patalus ir pabandykite ištirpti muzikos garsuose, kvapuose, šešėlių žaisme.
Paskui paimkite kūno kremo ar losjono ir lėtai bei švelniai įtrinkite juo savo kūną, ypač susitelkdamos ties krūtine ir pilvu.

Šis pratimas lavins jūsų sugebėjimą atsiduoti jausminiams malonumams.

4. Meilės liežuvis. Jūsų tikslas - palaikyti liežuvio stangrumą bei elastingumą. Perbraukite liežuviu dantų paviršių (viršutinę ir patinę eilę), paskui aplaižykite lūpas, stenkitės liežuvio galiuku paliesti nosį. Kiek galite iškiškite ir įtraukite. O pats maloniausias - laižykite ledus ir pabandykite pajusti kiekvienu lyžtelėjimu malonumą.

5. Patikrinkite pojūčius. Tai gali atrodyti iškrypėliška, bet liežuviu perbraukite sau rankos linkius, riešus, galite vedžioti ir delną. Taip sužinosite, kaip jūsų prisilietimai atrodo kitam žmogui, kaip jis jaučiasi ir galėsite praplėsti savo jautrumo ribas.

6. Išryškinkite privalumus. Pagaliau atėjo metas parduotuvėms. Įsigykite drabužių, kurie pabrėžtų jūsų odos bei figūros privalumus. Jei jūsų kojos dailios, neslėpkite. Didžiuojatės nugara? Rinkitės palaidines su gilia iškirpte būtent toje vietoje.

Pagaliau galite surizikuoti ir apsirengti jums neįprasto modelio drabužius. Gal išvysite save kitokią? Gal jums tai netgi patiks ir suteiks pasitikėjimo?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.