Svingavimo pliusai ir minusai

 (23)
Ar apsikeitimas partneriais gali pagelbėti santykiams? Svingavimo pliusus bei minusus išsiaiškinsime čia ir dabar.
© Shutterstock nuotr.

Nors dažniausiai svingavimas baigiasi pasimylėjimu su kitais partneriais, vis dėl to svingavimas nėra vien tik tai. Svingavimui svarbu sukurti šiltą bendrumo atmosferą.
Nepriklausomai nuo to, ar vakarėlyje esate su kita pora, ar tiesiog su kitu asmeniu esate pasiruošę mėgautis trio malonumais, jūs puikiai leisite laiką valgydami, gerdami alkoholinius gėrimus ir plepėdami. Jei galiausiai norite atsidurti lovoje, tai svarbiausia yra jaustis patogiai bei sukurti draugiškus santykius su kitais žmonėmis.
Svingerius galime skirstyti į ieškančius malonumų ir draugystės. Jų dabartinių santykių meilė ir draugystė yra stipri, bet atvira. Tuose santykiuose neturi būti jokių ribų, ir tuo jie turi būti tikri, kitaip gali kilti problemų.
Svingeriai gali turėti daug seksualinių santykių, emociniai santykiai yra vieninteliai. Nors jų bendruomenėje atsiranda artimos draugystės, svingeriai jaučia, kad nieko svarbesnio už jų partnerį nėra. Svingerių draugystės ir bičiulystės sustiprina jų santykių kamieną, ir jo tikrai nepakerta. 

Kaip svingavimas gali padėti jūsų santykiams?
Svingeriai teigia, kad toks mylėjimas yra intymesnis, nes jie yra su partneriu, kuris paskatina jų seksualines fantazijas. Partneris yra tikras, kad dėl to nekils pavydo. Svingeriai taip pat teigia, kad dėl svingavimo sumažėja neištikimybių tikimybė, nes jie žino, kad gali mylėtis su kitais partneriais su tikrojo partnerio palaiminimu.
Yra begalė atsakymų tiems, kurie priešinasi svingavimui dėl tikėjimo. Daugelis svingerių mano, kad jie neturi teisintis kitiems žmonėms dėl to, ką jie daro savo namuose ar privačiuose klubuose. Kiti tiki, kad tol, kol jie laiko savo santykius šventais, žaidimai nepaneigia jų šventumo ir atitinka jų dvasines vertybes. Tačiau jei galvojate apie svingavimą, jums reikėtų aptarti du papildomus aspektus. Pora pirmiausia turi apsibrėžti sau apgaulės sąvoką. Kai jie tai padaro ir laikosi apibrėžtų ribų - nebus jokios apgaulės. Antra, kai kurie ginčijasi, kad svetimavimas jau nebeatitinka originalios savo sąvokos.
Kitas dažnas atsakas į moralinius ir filosofinius prieštaravimus yra tas, kad tarp fizinio intymumo ir meilės yra didelis skirtumas. Vienas iš religinių grupuočių prieštaravimų yra tas, kad tokio atskyrimo neturi būti, o tai reiškia, kad tiek fizinis intymumas, tiek ir meilė turi būti toje pačioje fizinėje „darbotvarkėje".
Kai su partneriu kalbėsitės apie jausmus, nemeluokite ir būkite sąžininga. Jei pavydite savo partnerio ar dėl šio seksualaus žingsnio jaučiate kitus nemalonius jausmus, papasakokite jam apie tai. Jei to nepadarysite, jis apie tai sužinos vėliau, todėl tai bus kur kas nemaloniau ir žalingiau.
Kai prisijungsite prie svingerių, būkite savimi ir neapsimeskite kuo nors kitu. Jei būsite draugiška, geranoriška ir skleidžianti šiltą aurą, tai turės teigiamą poveikį visiems. Tiek fizinius, tiek ir socialinius savo suvaržymus būtinai palikite namuose, nes jie gali sutrukdyti jūsų svingavimo malonumams.
Negalite tikėtis, kad per svingerių vakarėlį gausite daug, jei nesate pasiruošusi daug jame atiduoti. Būkite netoliese savo partnerio, tačiau nebūkite prilipusi, nes tai gali atbaidyti kitus žmones nuo jūsų abiejų. Žinokite savo poreikius, interesus ir troškimus bei leiskite visiems apie juos žinoti. Mylėkitės saugiai ir neperženkite ribų, net gi jei norite išbandyti naujus dalykus.

Kokios pagrindinės svingavimo taisyklės?
1) Nebūkite įžūli. Paprasčiausiai pasikvieskite žmogų, kuris jus domina, ir palikite apsisprendimo teisę jam. Neprašykite jo pasiaiškinti ar atskleisti atsisakymo priežastis, net jei tai yra jūsų partneris. Nebandykite meiliomis kalbomis įtikinti to žmogaus, jei jis jau atsisakė. Taip tik sugadinsite savo santykius. Nepadauginkite alkoholinių gėrimų. Nesiveskite žmogaus, kurio tai nedomina ir kuris nėra informuotas apie tikrąją nakties potekstę.
2) Neimkite „bilieto". Neimkite „bilieto" į svingerių vakarėlį („bilietas" yra žmogus, kuris ten eina tik tam, kad atvestų jus ir pats nedalyvautų). Netrukdykite kitų žmonių svingavimo malonumams. Nebūkite grubi ir nemėginkite apgaudinėti ar meluoti. Svingerių vakarėlyje niekam neišduokite savo asmeninių duomenų, jei nenorite to daryti. Aiškiai išreikškite savo troškimus. Neperženkite kitų žmonių ribų.
3) Turite būti dėl to tikra. Svinguoti gali ne kiekvienas. Žmonės turi tarpusavyje aptarti įvairius galimus šio poelgio veiksnius, įskaitant pavydą, savigarbą ar bet kokias santykių problemas, ir tai turi padaryt prieš tai, kai įžengs į svingerių gyvenimo būdą. Jei nors viena iš šių sričių neduoda ramybės vienam iš partnerių, yra tikimybė, kad nesate pasiruošę mėgautis svingerių gyvenimo būdu ir visai jo teikiamais privalumais.

Kodėl žmonės svinguoja?
Kaip teigia grupinį seksą propaguojantys žmonės, svingavimas yra skirtas pagerinti jūsų santykius, o ne juos pataisyti ar atkurti. Naujiems ir skirtingiems seksualiniams potyriams imli pora pradės tyrinėti įvairias bendro seksualinio pasitenkinimo galimybes, kad ir toliau kartu augtų. Poros, kurios nori surasti būdą vėl susijungti fiziškai ir emocionaliai, ko gero, tai gali padaryti svingerių vakarėlio metu.
Tai suteikia seksualią įvairovę, nuotykius ir galimybę įgyvendinti poros seksualines fantazijas be paslapčių ir apgaulių. Tačiau niekada neprisijunkite prie svingerių bendruomenės ir nesinaudokite tuo kaip pasiteisinimu, kad apgautumėte savo partnerį.
Svingavimas, jei tai daroma su pagarba, gali labai pagerinti jūsų santykius. Tačiau tai gali būti ir blogai, nes atsiranda tam tikra galimybė, jog santykiuose gali atsirasti vietos ir kitam žmogui. Darykite tai, jei norite, nedarykite, jei nenorite, nes tokie dalykai yra tikrai labai asmeniški!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.