Sutuoktiniai turėtų miegoti atskirai

 (12)
Miegu be vyro, kai jis komandiruotėje. Sunku užmigti, o mokslininkai pataria kraustytis į skirtingas lovas.
Nors mylimosios glėbyje vyras neišsimiega, vis tiek renkasi naktis su ja, o ne veinatvėje.
© Shutterstock nuotr.

Australijos mokslininkų išvados kažin ar mane sudomins. Tegu jie ten tiria ir žmones, ir kengūras, ir koalas, o aš noriu užmigti, apkabinta savo vyro. Gal tokie patarimai ten ir vertingi, nes Australijoje baisiai karšta, ir tie kūnai suliptų nuo prakaito. Bet čia, Lietuvoj?

Nežinau, kas turėtų atsitikti, kad vyras nenorėtų su manimi miegoti. Mes jau taip įpratę. Turime savo ritualus. Paišdykaujam, žinoma, bet čia aš ne apie tuos ritualus... hmmm. Kuomet vaikai užmiega, atsinešam arbatos į lovą. Jis kokį „Discovery" pažiūri, aš knygą paskaitau ar pamezgu. Mielas, fantastiškas jaukumas. Kodėl, užgesinę šviesas, turėtume dumti į skirtingas lovas? Net prie vyro momentinio knarkimo pripratau, net ir to pasiilgstu.

Be vyro man lova atrodo per plati. Nemoku miegoti - atsibundu skersai gulėdama. Kai jis išvažiuoja į komandiruotę, miegu ant jo pagalvės - nors su jo kvapu užmiegu.

Kitiems tokių dalykų nesuprast. Paroje ir taip 24 valandos, trečdalį laiko dirbam, trečdalį suryja buitis ir laisvalaikis. Tad kodėl dar 8 valandas iš savo dienos turėčiau praleisti be vyro?

Gal ir romantiška, tarkim, nueiti pas vyrą į svečius, į kitą kambarį. Sugundyti ir vėl sugrįžti, bet taip kas vakarą... Abejoju, ar tas žaidimas poras suartina. Ilgainiui tai irgi taps rutina.

Bet iš tiesų Australijos mokslininkai žinią apie sutuoktinių miegojimą atskirai labiau adresuoja vyrams. Pasirodo, miegodami su žmonomis, jie negali kokybiškai pailsėti, o tai kenkia darbingumui. O jie nepailsi ne dėl kokio greituko vidurnaktį, ne.Miegojimas žmonos glėbyje padidina vyro streso hormonų lygį, o tai pasireiškia vyro erzuliu bei pykčiu.

Tai gal jie baiminasi, kad per miegus jų žmoną kas nors pagrobs?

Nors apklausus australų vyrus, paaiškėjo, kad jie vis dėlto linkę būtų užmigti ne vieni, net jeigu dėl to krinta smegenų darbo aktyvumas.

Kažkas krinta, bet kažkas kyla... Oi. Bet kodėl oi - AČIŪDIE.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.