"Šuo lovoje netrukdo seksui". Ar tikrai? (gamtininko komentaras)

 (27)
"Mes mylimės prie šuns. O kas čia tokio?", - nustebinta mano šoko antakius kilsteli bičiulė Alina.
© Shutterstock nuotr.

'Aš gi nevarysiu Toros lauk. Ir šiaip, mūsų miegamasis be durų - vis tiek ateis", - lyg niekur nieko pasakoja bičiulė, su sužadėtiniu jau daugiau nei dveji metai auginanti taksų veislės kalytę.
"Bet ji ne tik tame pačiame  kamabryje, ji lovoje, šalia tavęs!", - negaliu atsistebėti.
"O ką, yra porų, kurių lovose vaikai miega iki 1,5 metų. Ir jie sugeba pasimylėti toje pačioje snaudžiant kūdikiui. Čia jau tikrai iškrypimas", - nenusileidžia Alina.
Ėmiau abejoti, ar Alina normali, ar čia aš per daug sureikšminu ir sužmoginu šalia savęs esančius gyvūnus... Iš kambario teko keliauti ir mano tėvų lenciūginiui, ir Liucijos Pudrai, kai ją prižiūrėjau, o pas mane nakvojo Henrikas. Tiesa, privatumo nuo naminių gyvūnų reikalavo ir mano antroji pusė: "Jaučiuosi nejaukiai, kai į mane įsmeigtos nieko nesuprantančios akys", - pasiskundė jis.
Redakcijos nuomonės šiuo klausimu pasiskirstė maždaug perpus - dalis kolegių nematė nieko blogo tame, kad miegamojo veiksmus stebi augintinis: "Jeigu vyrui tai netrukdo, man - juolab".
O ar tai trukdo augintiniui? Nusprendžiau paklausti tinklaraštininko, gamtininko Daumanto Liekio. Atsakymas buvo trumpas ir aiškus: "Tikimybės, kad gyvūnas kaip vaikas supras "ką jūs darote", nėra. Tačiau šuo seksą gali palaikyti agresija ar smurtu, nukreiptu prieš šeimininkę". Va taip va. Sargus šuo ir laukinis seksas gali baigtis nekaip.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.