Šukuosena gali išduoti seksualinį temperamentą

 (9)
Filosofijos daktaras, sekso bei santykių ekspertas ir daugelio knygų autorius Ianas Kerneris tvirtina, kad moters šukuosena išduoda jūsų intymaus gyvenimo vertybes bei įpročius.
Jei tvarkinga atrodote visuomet ir visur, sekse kažin ar vertinsite spontaniškumą.
© Shutterstock nuotr.

Taigi – kokia jūsų įprastinė šukuosena? Ką ja pranešate apie save aplinkiniams?

Arklio uodega. Jei plaukus dažniausiai rišate aukštai į uodegą ir taip netgi šukuojatės, kai esate pakviesta į priėmimą ar vakarėlį, tai, I.Kernerio teigimu, jūs nepaprastai drąsi, seksualiai nesuvaržyta asmenybė ir netgi šiek tiek įžūli, rašo tvnet.lv.
Jūs nebijote atidengti savo veido, neslepiate ausų ir smilkinių – tai rodo jūsų pasitikėjimą savo seksualumu, tai, kad neturite kompleksų ir jūs esate abejinga aplinkinių nuomonei apie jus.

Tvarkinga šukuosena. Jei netgi namuose atrodote taip, lyg ką tik būtumėte grįžusi iš grožio salono, nors nėra prieš ką staipytis (namuose nėra gyvos dvasios), tai sako, kad jūs visur mėgstate tvarką ir nuoseklumą. Kartais jūs galite netgi būti liguistai pedantiška. Širdies reikaluose ir sekse jūs ne itin mėgstate spontaniškumą, netikėtumus bei „veiksmus be jokio plano“. Jums viskas turi slysti pagal kruopščiai aprengtą planą, be jokių nukrypimų.

Natūraliai krintantys plaukai. Jūsų šūkis: „Kas natūralu, tas gražu“. Jūs esate visiškai patenkinta savimi, savo išvaizda bei kūnu. Jūsų neglumina kokie nors trūkumai (jų turi kiekviena moteris), kaip, pavyzdžiui, nulaužtas nagas, dėmė ant drabužių ar nepadarytas pedikiūras. Jūs pasiruošusi seksui visada ir visur, ir jums nusispjaut, kad po drabužiais – visai ne seksualus apatinis trikotažas. Jūs įkaistate vien nuo minties apie artumą, jūs tikra meilės vergė, tačiau nesate linkusi dažnai keisti partnerius.

Kuodelis. Jūs – itin romantiškos natūros asmenybė, tikra dama. Esate elegantiška, išsilavinusi, gerų manierų. Mėgstate komplimentus (labiau nei kitos moterys), mandagų, neįkyrų vyrų dėmesį ir jautrius, įsimintinus pasimatymus.
Seksas irgi turi būti estetiškas ir romantiškas. Preliudija prasideda nuo vonios su rožių žiedlapiais bei žvakėmis, o veiksmas persikelia į miegamąjį, kur skamba romantiška melodija ir kur patalai apvilkti prabangia patalyne...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.