Sugundyk jį žvilgsniu Garantuotas flirto metodas

Užkalbinti patikusį vyrą - drąsu, tačiau ne visada pasiteisina. Subtilūs būdai veikia kur kas geriau. Juk pats geriausias vyro viliojimo būdas, kai jis galvoja, kad tai jis tave medžioja.
Mergina
© Fotolia nuotr.

Mūsų žvilgsnis galingas įrankis. Vien jo gali pakakti sugundyti norimą vyriški. Svarbiausia labai norėti it tinkama technika.

Laikas nuo laiko į jį žvilgtelkite. Kiekvienas mūsų jaučia aplinkinių žvilgsnius, nes jie tartum nematomas niuktelėjimas į šoną. Jeigu kas kelias minutes į jį pažvelgsite, jis tai pajus ir galiausiai jūsų akys susitiks.

Nespoksokite į jį įbedusi žvilgsnį. Jūsų žvilgsniai turi būti trumpučiai - lyg kamuoliuko atšokimas nuo sienos. Kai judviejų akys susitiks, nenusukite žvigsnio, atvirkščiai - užlaikykite akių kontaktą ir žvelkite į jį su smalsumu, tačiau ne ilgiau negu kelias sekundes.

Pakartokite žvilgsnius. Jei jau pavyko sugauti žvilgsnį, pereikite prie tolimesnio veiksmo. Karts nuo karto žvilgtelkite į savo simpatiją, tačiau vos jam pažvelgus į jus, nusukite akis.

Leiskite jam skaityti jūsų mintis. Pirmąkart sugavęs jūsų žvilgsnį, vaikinas gali pagalvoti, kad tai - tik atsitiktinumas. Tačiau pamatęs, kad nuolat į jį žvilgčiojate, jis supras, kad jums patinka. Tačiau lengvai nepasiduokite. Neleiskite sau užsižiūrėti: trumpučiai žvilgsniai tik didins jo susidomėjimą ir norą ilgiau pažvelgti jums į akis.

Trumpam atsitraukite. Metas keisti strategiją. Kadangi jaukas suveikė ir vaikinas pats stengiasi sugauti jūsų žvilgsnį, metas atsitraukti. Kelias minutes visiškai nekreipkite į jį dėmesio. Jūsų objektui pasidarys smalsu, kodėl nustojote į jį žiūrėti, pradės kilti azartas ir jis pats ims primygtinai į jus žiūrėti, tam, kad vėl sugautų jūsų akis.

Apsukite žaidimą. Akies kampučiu stebėkite jums patinkantį žmogų. Vos pajutusi, kad jis į jus žiūri, atsisukite ir pažvelkite jam tiesiai į akis. Dabar atrodys, kad būtent jis yra jumis susidomėjęs ir stengiasi rodyti dėmesį, o ne atvirkščiai.

Pratęskite žvilgsnį. Jeigu jums pavyko prikaustyti jo dėmesį ir vaikinas su nekantrumu laukia, kada vėl į jį pažvelgsite, judviejų akims susitikus, iškart nenusisukite. Išlaikykite žvilgsnį kelias sekundes.

Nusišypsokite ir parauskite (bent jau mintyse). Kalbėkitės su draugėmis ar stenkitės atrodyti susidomėjusi kažkuo kitu, tačiau karts nuo karto į jį žvigtelkite. Kai jūsų akys susitiks, nusisukite ir nusišypsokite. Jeigu neparausite, užteks kukliai, šiek tiek susigėdusiai nudelbti akis. Tačiau nesišypsokite į jį žiūrėdama! Šypsena turi pasirodyti tik jums nusisukant.

Stebėkite jo emocijas. Ar vaikinas, į kurį žiūrite, jums atsako tokiais pačiais žvilgsniais? Ar jo žvilgčiojimai dažni? Jei taip, jūs pakeliui į sėkmę. Jeigu laukiamo atsako nėra, vadinasi, jis nesusidomėjo. Visų žvilgsnių karų laimėti neįmanoma, tad metas judėti pirmyn.

Padovanokite jam šypseną žiūrėdama į akis. Kai jau įsitikinote, kad patinkate vaikinui, metas atversti kortas. Vieną iš tų kartų, kai jūsų akys susitinka ilgam, apdovanokite jį šypsena. Jeigu vaikinas atsakys tuo pačiu, jūs laimėjote aukso puodą! Jeigu jis atrodo nustebęs arba tiesiog nusisuka, metas trauktis iš žaidimo arba duoti jam dar kelias minutes "apšilti".

Pabaiga. Jeigu jau apsikeitėte šypsenomis, suteikite jam progą jus užkalbinti. Kai sugausite jo žvilgsnį, stokitės ir trumpai žvilgtelkite į barą ar išėjimą, tuomet vėl pažvelkite į jį ir lėtai eikite savo tikslo link. Taip jam duosite ženklą, kad jis gali jus sustabdyti ir užkalbinti pakeliui.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.