Skaitytojų verdiktas: turtingų vyrų medžiotojos - aferistės ir gudruolės

 (11)
Skaitytojos Ilonos laiškas, kurį visai neseniai publikavome (jį rasite ČIA) susilaukė labai karštų jūsų diskusijų. Vieni ją smerkė ir vadino pačiais žiauriausiais žodžiais, kiti - pateisino, treti - gailėjosi bei skatino keisti gyvenimo būdą.
© Shutterstock nuotr.

Pasipylė istorijos, kurias parašė panašaus likimo moterys. Vienos jų taip pat buvo pakliuvusios į lengvo gyvenimo vilionių spąstus, tačiau iš jų pabėgo, kitos jose iki šiol - nelaimingos ir sužlugdytos, be meilės bei dvasinės ramybės...

Moteris: „O aš mečiau bjaurų, geriantį, rūkantį, besikeikiantį, lėbaujantį ir šiurkštų milijonieriaus sūnų ir ištekėjau už paprastų tėvų sūnaus, su kuriuo nuo nulio pradėjome gyventi. Mūsų santykiai puikūs jau septynerius metus. Ne pinigai ar jų nebuvimas parodo, koks žmogus. O ELGESYS. Dažnai turtuoliai arba visiški skurdžiai būna alkoholikai. Tiesiog reikia susirasti savo žmogų, pamiršti pinigus ar išorinį grožį".

Marija: „Galėjau rinkti iš dviejų vyrų ir likau su tuo, kuris turi labai daug pinigų, bet atsisakiau savo gyvenimo meilės. Dabar sergu depresija, niekas nedžiugina, abejoju, ar dar kada būsiu laiminga..."

Palaikau Tomą: „Aš esu jauna moteris, kuri ištekėjo, turiu viska materialine prasme, bet nesu laiminga. Vis kovoju su savim, ir kaupiu drąsą, pasirinkti būti laiminga, bet nebūti turtinga".

Keli skaitytojai bandė auklėti jauną merginą, pasirinkusią materialinį gerbūvį ir palikusią mylimą vaikiną. Įspėjimai, paskatinimai grįžti į teisingą kelią ir grasinimai, kad gyvendama neteisingai ji niekada nebus laiminga.

Kindza: Barakudos - susireikšminusios naivuolės. Manau, kad ji ne pirma jam ir ne paskutinė. Netrukus šitą išmes ir atsives į lovą kitą. Baigs gyvenimą viena ir neturtinga, nes pinigus reikia sugebėti pačiai užsidirbti. Tokie vyrai moteris keičia it prezervatyvus".

Kiti jauną moterį skatino, gyrė už sugebėjimą pasinaudoti puikia savo išvaizda ir susiklosčiusia palankia galimybe. Atsirado tokių, kurios dar ir mokė ją, jog reikia vyrą taip apsukti aplink pirštą, kad ir pinigus neštų, ir ją garbintų. Štai kelios pasidalino savo patirtimi ir liepė bėgti nuo vargšų, negalinčių išlaikyti savo moters.


Nuotr. Shutterstock

S. Mergina: „Kaip pasiklosi, taip išmiegosi, sako išmintis, ir ne veltui - šiuo metu tau tik reikia tinkamai naudotis situacija. Sakai, vyrui labai svarbu, kad jo moterimi didžiuotųsi aplinkiniai - puiku, pasinaudok tuo - sakyk jam į ausį, kad geros yra tik tos moterys, kurios turi diplomus, papasakok, kaip niekas negerbia nediplomuotų fyfų. Sakyk, kaip visi tau pavydės, kai turės išsilavinusią moterį. Pavyzdžiui, kalbėk taip: nueisi kur į balių su manim, aš prie konkurento žmonos prieisiu ir paklausiu - o ką jūs baigėte? Ji sakys - nieko, o aš jai su atjauta balse - ech, kaip liūdna, kad jūsų vyro tokios ribotos galimybės. 

Maniškis, va, auklę samdė, visaip padėjo - dabar turiu ir diplomą, ir vaiką. Mano vyras - fantastiškas, neeilinis žmogus. Tikiuosi, ir jūsų vyras ras būdų sukurti jums laimę... Na, ir panašiai - vyrą svarbu įtikinti, kad jis pats to nori... "

Atsakymas: „Ši panelė pasielgė teisingai ir garbingai. Gyvenimas, vedybos yra barteris, visa kita (tame tarpe ir meilė) - praeina. Lieka arba kasdienybė skurde, įtampoje, nepritekliuose, arba materialiai aprūpinta, be finansinių problemų ateitis. Kai nėra piniginių problemų, tai ir kiti reikalai geriau sekasi".

Aurelija: „Tavo pasirinkimas teisingas. Su vargšais būtų dar daugiau problemų".

Skaitytojai pastebi, kad barakudų daugėja lyg grybų po lietaus. Tai nauja moterų era mūsų visuomenėje, kurios deda pastangas ne į mokslus, išsilavinimą ir mėgstamo darbo paieškas, o karštligiškai medžioja pasiturinčius vyrus. 

Kaip pasiklosi, taip išmiegosi: „Yra tokių mergelių, kurias taip auklėja motinos, ir jų vis daugiau. Nereikia proto, išsilavinimo, gero darbo. Didžiausios vertybės - būti išpuoselėta gražuole, su tuščia galva, kuri skamba kaip molio puodynė net musei nutūpus. Tas minėtas vyrukas, Martynas (apie jį gali skaityti ČIA), jis lengvai išsisuko. Neduok dieve tokią tuščiabarškę šalia turėti, argi su ja įmanomas normalus ir visavertis gyvenimas?"

Laiku susiprato: „Tikrai gaila tos merginos, kad jos mama nesugebėjo įskiepyti tikrųjų vertybių. Dabar ji pati tai suprato, bet jau galbūt per vėlu... Manau, kad tai daugelio Lietuvos moterų ir merginų problema, kad siekia kažkokio gyvenimo, o ne pačios bando jį susikurti. Jeigu turi normalų išsilavinimą ir gerą darbą (sveikata taip pat labai svarbu), tai nereiks turtingo vyro. Geriau savo paprastą vyrą paversti pačiu laimingiausiu, jam dovanoti meilę, pagarbą ir atsidavimą".

Viena skaitytoja atskleidžia romantišką savo meilės istoriją, kurioje pinigai užima paskutinę vietą. 

Mudu: „Su vyru susituokėme būdami „pliki" studentai, bet mylėdami viens kitą iki beprotybės. Pamažu „užsiauginome" savo gyvenimą nuo „dviračio" iki „mersedeso", bet tas „mersedesas" niekada nebuvo ir nėra gyvenimo tikslas ar prasmė. Svarbiausia - mylimi, artimi, patikimi žmonės šalia, stipri sveikata ir mokėjimas gyventi be pavydo".

Akivaizdu, kad vienos nuomonės ir tiesos apie turtingus vyrus medžiojančias moteris nėra. Ką jūs manote?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.