Seksualumo reitingas pagal apatinių spalvą

 (11)
Italų seksopatologai yra padarę išvadą, kad apatinių drabužių spalva gali daug ką pasakyti apie jų šeimininką.
"Victoria's Secret" modelis.
© Reuters/Scanpix

Taigi - žinote savo mėgiamą spalvą, o dabar galite sužinoti dar daugiau.

Noriu pasakyti, kad man tokie testai galioja tik iš dalies, nes tik ypatingomis progomis segiu liemenėlę ir mūviu tos pačios spalvos kelnaites. O šiaip dažnai jie yra iš skirtingų planetų, tačiau spalvine gama dera tarpusavyje. Kitaip net neišeičiau iš namų! Mėgstu juodą ir kūno spalvą, tad einu žiūrėti, kokia aš esu moteris :)

Klasikos - juodos ir baltos - gerbėjos yra savimi pasitikinčios asmenybės. Juoda liudija, kad jūs galite elgtis laisvai, būti atsipalaidavusi ir nepaisyti ribų. Tokių apatinių nešiotojos pasirašys nesunkiai eksperimentams, naujovėms. Ryšys su tokia moterimi vyrui žada kalną malonumų.

Tos moterys, kurios mėgsta baltos spalvos apatinius, nelinkusios užsiciklinti ties smulkmenomis. Rafinuotos, nesudėtingos, vertina estetiką. 

Raudona lyg ir turėtų būti aiški - tokios spalvos apatinių mėgėja yra padidinto libido, išraiškingo seksualumo moteris. Tačiau tokios damos vien seksu nepasotinsite. Ji laukia rimtesnių ir prasmingesnių santykių.

Moterį su geltonais apatiniais galima vadinti lengvabūde, linksma ir aistringa. Ji pasirengusi atsiduoti partneriui neskubėdama, tačiau visa ir iki galo. Tiesa, iš vyro reikalauja tokio paties atsako.

Seksualumo reitinge penktą vietą užima moterys rožiniu apatiniu trikotažu. Jos švelnios ir jautrios, daug reikšmės teikia įžanginėms glamonėms. 

Mėlynas kelnaites mūvi kūrybiškos asmenybės, tačiau šiek tiek pasyvios. Tokios moterys itin paslaptingos, tačiau komfortiškiems intymiems santykiams joms būtinas iniciatyvus, veržlus partneris.

Rudi apatiniai liudija kompleksuotumą, baimes ir drovumą, galimą gėdos jausmą. Seksualiniam ryšiui tokiai moteriai reikia tikro riterio, kuris užkariautų jos širdį ir įkvėptų aistros kupiniems žygdarbiams.

Kūno spalvos apatinis trikotažas - savimi pasitikinčių, kūno ir dvasios darną pasiekusių moterų pasirinkimas. Jos nesiekia žūt būt įrodyti savo pranašumo, tačiau tokios yra. Šiek tiek konservatyvios.

Violetinė spalva patinka skvarbų mąstymą turinčioms moterims, vertinančioms originalumą, mėgstančioms stebinti. Dažnai siekia vadovauti vyrui.

Blogiausi reikalai su moterimis, kurios dievina žalios spalvos apatinius. Jos retai įsimyli, vertina vienatvę ir linkusios užmegzti dalykinius, pragmatiškus, o ne romantiškus meilės santykius.

Mavrixonline, Reuters/Scanpix nuotr.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.