Seksualinė orientacija – paveldima?

 (23)
Tvirtą kūno sudėjimą tikrai paveldėjau iš tėčio, tačiau net neįtariau, kad mano mama jaunystėje irgi buvo nimfomanė.
Mokslininkai: seksualumas ir orientacija - paveldimi.
© Shutterstock nuotr.

Kenčiu dėl šito bruožo. Niekaip nesupratau iki tam tikro laiko, ar esu itin seksuali, ar vyrai reikalingi man kaip priemonė meilės patvirtinimui. Kūnas vardan kūno. Tik žinau, kad visiem savo eksams buvau ištikima – kaip kažkada jau prisipažinau, nemoku sėdėti vienu metu ant dviejų kėdžių.

Tačiau tas nepasisotinimas, pasirodo, kamavo ir mano maną. Atrodo, bet kuriam vyrui tokia moteris – džiaugsmas ir svajonių išsipildymas, tačiau suvaldyti tokį sekso viesulą nėra taip paprasta.

O dabar, man vis labiau suaugant ir savyje susigaudant (išmokau atpažinti ir valdyti tuos alkio priepuolius, kai Nielso nėra šalia), imu į lovos reikalus žiūrėti atsakingiau, be jokių emocinių audrų, kaltės ir gėdos. Išmokau save priimti tokią, kokia esu. Todėl ir su mama tapome artimesnės, nes galime daba rdaug kuo pasidalinti.

Pasirodo, ji irgi slėpė nuo savo tėvų bei vaikinų tą savo „savybę“, nes manė, kad yra kažkokia nesveika, tikra sekso maniakė, kuriai reikia kūniško intymumo dažnai ir daug. O vėliau ji pati aiškinosi, kodėl yra tokia. Pasirodo, mano senelis buvo kaimo pažiba, didžiausias mergišius. Vyrams tai kas? Beveik viskas nurašoma poligamijai, kad visi vyrai tokie, o netgi kitos moterys dar laiko geru ženklu, jei vyras yra pagastroliavęs. O moteriai visuomenė nepakantesnė, tuoj gegutės ir paleistuvės etiketėm aplipina. Taip mano mama nusprendė, kad atsigimė į tėvą. „Prieš gamtą nepapūsi“, - pasakė.

Žinoma, nimfomanija nėra seksualinės orientacijos rūšis. Bet dabar bent jau ramiau, kai žinau, kodėl esu būtent tokio seksualumo moteris.

Pasikalbėjus su mama, ir man paliko ramiau. Todėl šypsodamasi perskaičiau naujieną apie tai, kad mokslininkai nustatė, jog didelę reikšmę,formuojantis seksualumui, turi genetika bei auklėjimo ypatumai. Tai yra mokslininkai tik patvirtino, ką mes su mama buvom aptarusios!

Specialistų nuomone, nuo to, kas yra įdiegta šeimoje, labai daug priklauso, koks bus mergaitės arba berniuko seksualinis elgesys, kai jie suaugs. Šiuos bruožus galima ir nuspėti, jei stebėsite, kaip jie elgiasi vaikystėje. Ekspertai nustatė, kad pagal vaikų elgesį, o būtent pagal tai, kiek tiksliai jis atitinka visuomenėje įprastus lyties stereotipus, galima numatyti, ar vaikas užaugęs bus tradicinės seksualinės orientacijos, ar ne.

Mokslininkų paskaičiavimų rezultatai parodė, kad vidutiniškai 50-80proc. berniukų ir mergaičių, kurių elgesys vaikystėje neatitinka jų lyties atstovų įprastinio elgesio, ateityje tampa homoseksualais. Todėl dabar suvokiu suaugusiųjų susirūpinimą, kai berniukai mieliau žaidžia su lėlytėmis, o ne stumdo mašinytes. (Žinoma, tai ne rodiklis, bet... Aš irgi vaikystėje žaidžiau karą ir po medžius karsčiaus, ir su kiemo mergaitėm bučiavausi, bet dabar nesu lesbietė, Tačiau dirbu  organizuotumo, vadovavimo ir ryžtingumo reikalaujantį darbą).

Pasak specialistų, ryšys su paveldimumu šiuo atveju yra akivaizdus, nes visus elgesio ypatumus, taigi ir seksualinę orientaciją, lemia vystymosi specifika ir galvos smegenų darbas, o tai priklauso nuo genų ir hormonų.

www.raut.ru
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.