Sekso žodynas: pamylėk mane prancūziškai...

 (39)
Prancūzišką bučinį žinom. Ir net mokam bučiuotis prancūziškai. O mylėtis? Ir dar - kas vadinama arabišku ar itališku seksu?
Prancūziškas seksas - ne kas kita, kaip oralinis.
© Shutterstock nuotr.

Taigi portalas Woman.ru pamėgino išsiaiškinti, ką reiškia vienoks ar kitoks mylėjimos būdas, sklendžiant per pasaulio šalis. Taigi SEKSAS...

... vokiškai
Kalbėdami apie vokišką seksą, vietiniai ir atvykėliai turi galvoje visai skirtingus vaizdinius. Vokiečiams tai - pati paprasčiausia misionieriaus poza. O už Vokietijos ribų „vokiškas seksas" yra tas, kuris su sado ir mazo elementais (pliaukštelėjimas per užpakalį, aukos ir baudėjo rolės), o jau pažengusieji sado ir mazo žaidimų mėgėjai „vokišką seksą" laiko angliško sekso sinonimu.

... angliškai
Pamirškite apie šaltumą bei tai, kad neva anglų nedomina tie „nevikrūs kūno judesiukai". Seksas angliškai - tai nereiškia, kad lėtai ir nuobodžiai, o daugiau apie intymų artumą su sado ir mazo elementais, bet švelniai, be jokio suteikiamo skausmo partneriui.

Angliškame sekse variacijų daugiau nei vokiškame - partneriai žaidžia ne tik auką ir baudėją, bet ir kalinį, įkaitą bei valdovą. Čia daugiau ir žaisliukų, tų dekoratyvinių elementų, kurie paaštrina sekso pojūčius: antrankiai, užrištos akys...

... prancūziškai
Jokių kitų užuominų nėra, čia tik - oralinis seksas (kunilingas ir minetas). Žodžiu, „seksas prancūziškai" - tai toks seksas, kurį amerikiečiai išvis nelaiko seksu...

... graikiškai
Prieš sutikdamos pasimylėti graikiškai, nemanykite, kad vyras jums pasiruošęs sušokti sirtakį ir pamaitinti jus alyvuogėmis bei trinti kūną alyvuogių aliejumi. Tokį vyrą domina analinis seksas.
Graikiškas apibūdinimas šios rūšies seksui prilipo ne šiaip sau - Senovės Graikijoje filosofai dažnai buvo homoseksualūs. Jaunuoliu buvo garbė turėti ir dvasinį mokytoją, ir sekso partnerį vyrą.

... itališkai
Nors italai laikomi gerais meilužiais, tačiau „itališkas seksas" moterį greičiau nuvils nei įkvėps. Koks tai seksas? Kai moteris leidžia vyrui penį įdėti į pažastį... Prispaudusi ranką ir reguliuodama stiprumą, moteris gali vadovauti visam malonumo procesui. Rinkitės, ar jums toks būdas priimtinas...

... švediškai
Tai tikrai ne seksas ant švediško stalo ir ne grupinis. Jei vyras užsiminė apie „švedišką seksą", tai greičiausiai jis pasiūlė abipusę masturbaciją. Ir čia nebus vietos įprastam lytiniams aktui.
Ši metodika, beje, tinka, kai vyro prasta erekcija - moteris, išmaniai rankomis darydama frikcijas arti penio pagrindo, gali greitai įkaitinti vyrą.

... ispaniškai
Šis mylėjimosi būdas dar vadinamas „ispaniškų masažu", „ispanišku kaklaraiščiu", nes tai yra seksas, kai penis juda tarp moters krūtų (rekomenduojami lubrikantai). Jei moters krūtinė nedidelė, tai taip mylėtis - ne kliūtis - moteris rankomis gali suspausti krūtis, prispausti penį rankomis, reguliuoti spaudimo jėgą. Viskas įmanoma.

... arabiškai
Kad išmėgintumėte šios rūšies seksą, kuris dar vadinamas ir „kinų vonia", jums reikės šilto (ne karšto!) aliejaus (kuriam nesate alergiškos). Jame vyras pamirko penį ir įeina į moterį, kad jai suteiktų kuo daugiau malonumo (dar ir kraujas į lytinis organus greičiau priteka). O toliau jau frikcijos, frikcijos, frikcijos...
ĮSIDĖMĖKITE - dažnai „arabišku seksu" vadinamas ir analinis seksas.

... suomiškai
Aktas nebūtinai turi būti saunoje. „Suomiškas seksas" - tai slidūs, lėti judesiukai, iš ties primenantys slidinėjimą.
Moteris guli ant nugaros, vyras klūpi tarp jos kojų. Moteris kilsteli užpakaliuką, apsiveja kojomis vyro liemenį. Vyras įeina į moterį, rankas padeda ant lovos (žodžiu, stovi ant keturių) ir taip maloniai slysčioja moters viduje, sukeldamas malonumo bangas...

SUSIJĘ STRAIPSNIAI:

MINTYS. Išvirkščioji sekso pusė

Oralinis seksas: vyrams labdaros nereikia

Oralinis - visai ne seksas?

Kunilingas: kaip išmokyti vyrą tai daryti?

Malonumų paieškos: seksas tarp krūtų

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.