Sekso planas tinginei: rūpinkis savimi, kad jis eitų iš proto

 (73)
Jeigu trokštate vyrui tapti pačia fališkiausia, kaip LNK blondinės sako, moterimi, turite įaudrinti visus jo jutimo organus.
Sekse svarbu viskas - kvapas, skonis, lytėjimas...
© Shutterstock nuotr.

Vyrą visiškai nuginkluosite, jei paskleisite savo žavesio fluidus, dirgindamos 5 svarbiausias jo jusles: regėjimą, klausą, uoslę, lytėjimą ir skonį. Šis planas tinginėms: kaip BEVEIK nieko nedaryti, neisinerti iš kailio dėl vyro, bet rūpintis savimi taip, kad vyras dėl jūsų pamestų galvą.

REGĖJIMAS
Kaip sakoma, vyras myli akimis. Sukurdamos tam tikrą įvaizdį, galėsite sukelti vyrui prognozuojamą efektą, jausmus ir, žinoma, išmintingai bei moteriškai taip valdyti vyrą.

Rūpestingos ir laimės savo dukteriai linkinčios mamos turėjo įkalti joms tiesą: būk šeimininkė virtuvėje, dama viešumoje ir paleistuvė miegamajame. Supainiojusi vaidmenis, pakliūsi bėdą, tarkim, viešumoje imsi elgtis kaip kekšė, o miegamajame kaip šeimininkė.

Nesigėdykite savo vyro. Ir nesidrovėkite klausti, kokia moteris jam patinka - netgi apie intymias šukuosenas. Kai kuriems vyrams, pavyzdžiui, patinka mylėtis su visiškai bikinio zoną nudepiliavusia moterimi.

O gal jį jaudina baltas apatinis trikotažas? Kodėl turėtume nesuteikti malonumo? Ne jam, ne - sau. Nemanykite, kad malonę darote vyrui, jam pataikaujate ar tarnaujate. Juk tokiu būdu turtinate savo intymų gyvenimą ir leidžiate šėlti savo fantazijoms taip pat. Ir galbūt net atrasti kitą savo asmenybę pusę - laukinę, aistringą moterį, mokančią rausti... Net jeigu ir malonę (ne auką!) darote vyrui - ar jis to nenusipelno? Argi jūs jos nemylite? Ar iš meilės nenorite jam suteikti džiaugsmo ir palaimos?

LYTĖJIMAS
Vyrai žino, kad moters erogeninės zonos yra visame kūne, ir ją sujaudinti įmanoma glamonėmis, bučiniais, švelniais glostymais ar kandžiojimu. Vyrui malonu liesti lygią, sveiką, stangrią odą, todėl neužmirškite jos puoselėti. Rankas - ypač. Pati intymiausia, mano manymu, akimirka - po meilės akto bučiuoti moters pirštų galiukus ir žiūrėti jai į akis...

Beje, daugeliui vyrui patinka bučiuoti moters pėdas, tad neleiskite joms apkerpėti. Vasarą odos šveitikliai ir minkštikliai neišvengiami, ypač jei ilsitės pajūryje, vaikštote basomis.

SKONIS
Sveika ir švari oda tiek tiek sūroka, bet skonis vyrui malonus. Nereiktų persistengti kūno trinti kvapiaisiais losjonais, aliejais - bučiuoti gali būti ne taip malonu. O jei dar ant savo kūno surengėte skonio kakofoniją: dušo želė vieno skonio, kūno kremas - kito, šampūnas - trečio, tai vyrą toks derinys greičiau atbaidys nei pritrauks.

UOSLĖ
Vyrų nosys, kaip įsitikinau, kvapams jautresnės nei moterų. Be to, žmonėms kvapai įsirėžia į atmintį visam gyvenimui. Kvapas gali atgaminti malonius prisiminimus, bendrus išgyvenimus, o gali signalizuoti - nemalonu, atgrasu, nuobodu. Todėl jei dar tik vaikštote į pasimatymus, kvėpinkitės tais pačiais kvepalais - vyrui užsifiksuos geros akimirkos, kurias jis vėl norės pakartoti.

Geras moters kūno kvapas turi būti neįkyrus, malonus, gaivus, paslaptingas. Moteris kvapu gali paveikti vyrą taip, kad jis seks kaip veršiukas paskui ją. Žinoma, jeigu ji nori tokio vyro...
Ir nekvėpinkite kūno: užlašinkite keletą lašelių jūsų mėgiamo aromato ant išplautų, drėgnų plaukų, o kūnas tegu skleidžia natūralų kvapą. Kiekvienos moters jis vis kitoks, todėl nieko nėra maloniau, kaip paveikti vyrą savimi, o ne parfumerių gudrybėmis. O mylinti ir susijaudinusi moteris skleidžia tokį aromatą, kad vyrą visiškai nuginkluoja.

KLAUSA
Garsai tik padidina sekso malonumą. Turiu omenyje ne kaimynų rietenas ar laikrodžio dūžius vidurnaktį. Kažin ar jau bus taip jauku mylėtis visiškoje tyloje. Todėl aimanos, dejonės, šūksniai, prisipažinimai, raginimai, netgi nešvankūs žodeliai, kreipiniai (jie irgi jaudina) poros gyvenime itin pageidaujami. Kaip, beje, ir tinkama muzika.

Ir dar - nenuvertinkite šnabždesių galios. Ar pastebėjote, kad po sekso jūsų balsas tampa, hm... žemesnis, gomurinis? Kad esate panaši į murkiančią katę? Žaiskite, viliokite, murkite - čia jūsų jausmai, jūsų vyras, jūsų gyvenimas!

LAPĖS GUDRUMĖLIAI
Kuo vienos moterys patrauklesnės vyrams nei kitos? Nes paprasčiausiai žino mažyčių paslapčių. Jei norite vyrą sujaudinti savo kūno kvapu, turite dėvėti plonus apatinius, segėti sijoną, o ne mūvėti kelnes (jos sulaiko kvapą). Net ir patiems demokratiškiausiems vyrams, patikėkite, mieliau matyti moterį su sijonu, o ne kelnėmis. Gal tada pasąmonė fiksuoja kvapą, o gal kyla daugiau seksualinių fantazijų, kaip tą sijoną pasmaukti aukštyn...

Kad tas moters kvapas būtų jaudinantis, derėtų paisyti elementariausios higienos, ypač - lytinių organų. Todėl higieninės servetėlės moters rankinėje - neišvengiamos. Net patį aistringiausią vyrą nemalonios makšties išskyros privers nusukti nosį. Žinoma, tas kvapas (malonus jis ar ne) priklauso ir nuo moters sveikatos: ginekologinių ligų, dietų, mitybos.

Žinoma, viskas čia surašyta moteriai, kuriai derėtų šį tą žinoti apie vyrų prigimtį. Bet, mieli vyrai, jei skaitote šį straipsnį, tai irgi neturėtumėte apsileisti. Moterį irgi veikia juslės: jūsų išvaizda, kvapas, odos skonis. Nagai, nosies plaukai ir lytinių organų higiena - taip pat.
Jei svajojate, kaip mylitės su viršelio verta moterimi, labai kritiškai pažiūrėkite į veidrodį. Pasibaigė laikai, kai tikras vyras turi būti gražesnis už beždžionę ir dvokti degtine bei tabaku. Niekas neverčia tapti metroseksualu, bet elementari kūno priežiūra - ne privalumas, o reikalavimas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.