Sekso abėcėlė: ką parašyti ant jo penio?

 (61)
Šiandien man - raidelių diena. Tai akys nukrypo į „raidinį“ interjerą, tai dabar – į straipsnį, kaip suteikti malonumą vyrui liežuviu.
Liežuvis - galingas įrankis.
© Shutterstock nuotr.

Viename moteriškų paslapčių forume buvusi prostitutė dalijosi paslaptimis, kaip oraliniu būdu vyrą nuskraidinti į orgazmo olimpą, rašoma SexyWeek.

Moteris tvirtino, kad po begalės eksperimentų, kuriuos atliko ji bei kitos seniausios pasaulyje  profesijos atstovės, joms pavyko sudaryti ŽODĮ, kurį moteris išrašydama (išlaižydama - gal tas terminas labiau tiktų) liežuviu ant penio, sukelia vyrui audringiausią jausmą. Tas stebuklingas žodis yra LIMERATUBOZYX.

Kaip tai daroma? Lengvai delnu glostydama penio galvutę, moteris liežuviu labai aiškiai ir tiksliai rašo raides ant tos penio pusės, kur yra kapšelis. Raides rašome po vieną, vertikaliai ant koto, jos turi būti spausdintinės. Rašykite neskubėdamos, lėtai, braukdamos labai aiškiai ir atidžiai raidžių „detales".

Buvusi sekso vergė taip pat pataria neužmiršti kaligrafiškai pamyluoti ir vyro sėklidžių, bet tik - kruopščiai nuskustų, kitaip stipraus efekto nebus. Ant jų rekomenduojama rašyti kitą žodį - NOMEDABUSIRYX.

Beje, forume buvo paskelbti ir kelių moterų atsiliepimai bei karščiausia padėka buvusiai prostitutei  už „sekso pamokėles". Lankytojos dalijosi įspūdžiais po patirties su savo vyrais, kad juos iš tiesų šis oralinio sekso būdas itin veikia!

Aišku, sekso vergių patirtis - ne mokslinis eksperimentas, tačiau viskas juk patikrina praktiškai. Forumo lankytojų moterų į aukštybes iškelta buvusi prostitutė netgi paaiškino, kaip su „kolegėmis" sugalvojo tokį eksperimentą. Jos pamanė, kad žodis turi būti nesunkiai įsimenamas ir kad keistųsi paeiliui balsės bei priebalsės.

Žinoma, į meilės sritį pažvelgus kūrybingiau, galima sugalvoti ir savo žodį. Tik derėtų vis tiek paisyti taisyklės - kaitalioti balses ir priebalses. Ir dar - aš jau taip svarbu rasti tą vienintelį žodį? Svarbu juk pats procesas...

Šįvakar Ričardui pamėginsiu išraityti SEKSAS UŽKNISO JUODAI. Jis vis tiek nesupras. O paskui, kai vakarienei kada nors išvirsiu raidelių sriubos iš pakelio, bus užuomina, kas jo laukia. Įtariu, pradės prašyti tokio patiekalo dažnai. Džiaugčiausi, jei sutrumpėtų mano laikas virtuvėje... Gudriai sugalvojau!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.