„Seksmesinimas“ – daugiau negu flirtas

 (5)
Žadu mobilųjį telefoną po pagalve pakeisti mylimojo galva ant pagalvės. Į rankas imu sms flirto (ir ne tik) pradžiamokslį.
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių.
© Shutterstock nuotr.

Niekaip negaliu susikaupti. Vakar Bernarda – naujas mūsų gyvūnų prieglaudos veterinaras  – dėl kurio jau gerą mėnesį man sutrikęs kvėpavimas ir vestibiuliarinis aparatas, manęs paprašė telefono numerio. Pasakė: „Kartais gali prireikti". Įsivaizduojat?! Jam manęs reikia! Jam reikia mano telefono, jei kartais jam būtų liūdna ar jam į veidą įkąstų koks šuo (oi, tik nepagalvokit, kad jam to linkiu!) ir jis nematytų kelio namo... Tada paskambintų man ir paprašytų, kad vesčiau jį už rankos namo... Guosčiau, sakydama, kad aš esu dirbusi su šunimis-aklųjų vedliais... Turiu būti tam pasiruošusi. Reikia įvaldyti savo telefoną, nes dabar jis – vienintelė mano viltis. Tik akumuliatorius jam nusėsta greitai..

Vikos paprašiau, kad atsiųstų kokių patarimų, kaip megzti santykius telefonu. Pradėsiu nuo sms žinučių. Ji tame reikale patyrusi, kažkada net dirbo TV šou „SMS flirtas". Pamenu, labai pavydėjau - juk tiek valandų sėdėdavo ekrane ir spaudydavo ten viską gražiai šypsodamasi... Va, kokios instrukcijos iš jos sulaukiau (vos ne referatas, klausyk):

Sąvokos apibrėžimas
„Sekstinimas"  - tai bendravimas trumposiomis žinutėmis, viliantis ateityje su tuo žmogumi turėti intymių santykių. Viskas prasideda nuo įprastų žinučių ir perauga į gana dviprasmišką ir net gi intymų susirašinėjimą.

Įvadas
Jei jūs tik pradedate, nemėginkite to su draugu ar kuo nors mažai pažįstamu. Palaukite, kol susipažinsite su kuo nors, vertu seksualių žinučių. Kadangi seksualiu susirašinėjimu norite paskatinti santykius, nesijauskite nepatogiai bei to nesigėdykite sutikę savo susirašinėjimų partnerį realybėje. Seksualus susirašinėjimas su mažai pažįstamu asmeniu gali būti bauginantis. Juk jūs nežinote, kas jam patinka, nenorite įžeisti rašydamos, kad fantazuojate apie bučiuojamas pėdas.

Dėstymas
Pradėkite paprastai, viskam reikalinga lėta ir gundanti įžanga – mažai kas liks sužavėtas grubaus „greituko". Apgalvokite, kas sužadintų jūsų partnerio interesą. Juk nenorite, kad šis susirašinėjimas būtų vienpusiškas, kai jūsų antroji pusė net nenutuokia apie jumyse vykstančias audras. Jei viskas vyks teisingai, galiausiai abu lėksite namo vienas kitam į glėbį. Arba sukursite pagrindą intymesniam suartėjimui.

Išvados ir patarimai

  • Net jei tikrame gyvenime vartojate žodžius iš P ar B raidės (jei reikia paaiškinti, kokie jie, neturėtumėte susirašinėti seksualiomis žinutėmis), seksualiose žinutėse geriau jų nevartokite.
  • Nesidalinkite savo seksualiomis nuotraukomis tol, kol nesate tikras, kad šis asmuo jomis nepasidalins ar nepersiųs kitiems.
  • Jauskite, kada reikia pristabdyti vaizduotę bei vulgarų žodyną - kai ko tiesiog nereikia sakyti.
  • Stenkitės įsigyventi į tai, ką rašote, nesusirašinėkite seksualiomis žinutėmis vien todėl, kad jums nuobodu... Sėdint gydytojo laukiamajame rašyti apie įsiaudrinimą būtų nei šis, nei tas. Juk sekstinimas gali tapti puikia pramoga, padedančia atsipalaiduoti ir kartais atitrūkti nuo realybės.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.