SEKSAS. Ilgai ir retai AR trumpai ir dažnai?

 (85)
Mylėjimosi pozos, penio ilgis ir storis, paros laikas... Tiriama viskas, kad tik paaiškėtų, kas suteikia daugiau malonumo.
"Sakai, šiandien mylėsimės? Kokia maloni staigmena, brangusis, po dviejų mėnesių..."
© Shutterstock nuotr.

Ir ne tik malonumo, bet ir sveikatos. Juk tiek daug šūkčiojama: seksas sveika, seksas sveika! O, pasirodo, ne visoks suartėjimas turi sveikatinamojo poveikio.

Mokslininkai nusitvėrė vieno aspekto - sekso trukmės ir jos įtakos mūsų sveikatai.

Didžiosios Britanijos biochemikai tvirtina: geriau mylėtis rečiau, bet ilgiau (kiek tas REČIAU, jie nepasakė...). Nes gydomasis bei sveikatos stiprinimo efektas įsijungia, praėjus 30-čiai minučių nuo aktyvaus sekso pradžios (bet kaiiiiii tiksliai jie nustatė!).

Mokslininkai bei seksologai vertino lytinį aktą iš sveikatos taško - kaip jo metu organizmas sugeba kovoti su laisvaisiais radikalais, kurie yra daugelio ligų sukėlėjai.

Malonios emocijos, įkvėpimas, pasitenkinimas, pakili nuotaika vienareikšmiai padeda greičiau įveikti psichosomatines ligas, sumažėja širdies ligų rizika. Seksas apsaugo nuo miokardo infarkto. Tai viena patikimiausių (ir, žinoma, maloniausių) kraujo apytakos treniruočių.

Vyrams, kurie mylisi 2-3 kartus per savaitę ar dažniau, tikimybė būti pakirstiems infarkto ar insulto sumažėja dvigubai. Dar daugiau - mokslininkai nustatė, kad seksualiai aktyvių žmonių kraujyje yra daugiau eritrocitų ir jų organizmo kraujo apytaka yra geresnė nei rečiau besimylinčiųjų.

Jau ir medikų bendruomenė pripažįsta, kad žmonės, gyvendami sveiką (ta ptrasme, mylisi ilgiau nei pusvalandį) seksualinį gyvenimą, prailgina savo dienas šioje Žemėje.

Ir dar įrodyta, kad būtent seksas su mylima moterimi vyrui yra puikios savijautos garantas. Sekso metu moteris tampa biologiškai aktyvių medžiagų ir elektromagnetinių virpesių šaltiniu, kuris teigiamai veikia vyro sveikatą.

O ilgas seksas geriau nei greitukas todėl, kad hormonai, kurie išsiskiria mylintis, naikina laisvuosius radikalus tik praėjus pusvalandžiui nuo sekso pradžios. Ir ne tik - po 30 minučių pagerėja kraujo sudėtis.

Dabar mokslininkai tegu aiškinasi, kaip organizmą veikia 2-3 valandų seksas. Nes turėjau vaikiną, kuris surengdavo tokio ilgio seansus, kad net E. Nekrošiaus „Kaligula" su savo keturiomis valandomis nublanksta...

O dabar pasmalsausiu, koks seksas patinka mūsų skaitytojoms.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.