Šeimos tvirtumas užkoduotas kvape

 (21)
Ne jūrininko stintos ir ne automobilininko benzinas padės suręsti tvirtą pamatą santuokai, o pats tikriausias, natūraliausias kvapas, kurį skleidžia kūnas.
Kūno kvapas - vienas svarbesnių veiksnių, lemiančių santuokos ilgaamžiškumą.
© Shutterstock nuotr.

Visai įmanomas dalykas, kad kvepalai yra tik kerai vyrų (arba moterų) nosį apgauti. Net jei per pasimatymą patiko pašnekovo aromatas, tikėtina, kad kitą dieną jo net artyn neprisileistumėte.

Jei norite išsirinkti tinkamą gyvenimo žmogų, geriau vienas kitą apuostykite, prieš susimesdami skudurus. Jei kuo mažiau pūti miglos į akis ir imiesi visokių viliojimo gudrybių, tuo didesnė tikimybė, kad pasitaikys tas, kuriam patiks jūsų kūno kvapas. Beje, tas pats galioja ir vyrams.

Atmenu, dar mama man sakė, kad pati to nenorėdama, atsiduodama instinktams, vyrą gausiu tokį, kurio prakaitas bus panašiausias į mano tėčio. Nes mergaitės vyrą dažniausiai išsirenka (ne gauna!), panašiausią į tėvą. Ne pagal išvaizdą, o charakterį, kvapą. Nuo vaikystės pažįstamas kvapas joms yra saugumo, šeimos sinonimas.

Žinoma, vyrai, skaitydami šį tekstą, gali mostaguoti rankomis it botagais ir sakyti, kad savo moterį myli dėl jos geros širdies, supratingumo, mokėjimo šeimininkauti bei rūpintis vaikais. Tačiau iš tiesų ir jiems svarbu, kad, prisiglaudę prie mylimosios, godžiai įkvėpto jos kūno kvapo, kad šis jų neerzintų, kad moters kvape jie atrastų visą pilnatvę ir gyvenimo džiaugsmą.

Labai svarbu kvapas ir intymiame poros gyvenime. Jei norėsis kuo greičiau baigti mylėtis, atšlyti nuo partnerio ir užmigti, tai tokie santykiai ims varginti. Pasinerti į sapnų karalystę, įsikniaubus į vyro krūtinę, liks tik svajonė.

Juk jei atsuktumėte laiko mašiną ir išrikiuotumėte visus rimtesnius kandidatus, kurie rėžė aplink jus sparną, neabejoju, jog prisimintumėte atvejų. Kai, regis, tas žmogus ir linksmas, ir patrauklus, ir puikus pašnekovas, tačiau kažkuri smegenų dalis signalizuoja, kad jis jums netinka.

Ir nereikia analizuoti, dėl ko jaučiatės to žmogaus bendrijoje nejaukiai - rūšiavimą atlieka pasąmonė. Ji pagauna pašnekovo feromonus bei kitus cheminius junginius ir siunčia signalus į jūsų smegenis, tikrindama, ar jūs derate su tuo žmogumi, ar ne.

Vargas toms, kurios nepaiso tų signalų, o tęsia pažintį su netinkamu žmogumi, paskui sukuria šeimą, gimdo vaikus, o tos laimės kaip nėr, taip nėr.

Nenustebčiau, kad ir skyrybų dėl to daugėja. Tik sutuoktiniai nežino, kaip įvardinti tą nesuderinamumą, dažnai net patys nenutuokia, kad kaltas yra partnerio kūno kvapas.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.