Raktažodžiai moteriai: seksas lieknina!

 (11)
Vyras nebegirdėtų vakarais moters dejonių dėl galvos skausmo, jei pasakytų, kad seksas greičiau tirpina kilogramus.
Aistringi bučiniai - puikus būdas maloniai deginti organizmo kalorijas.
© Shutterstock nuotr.

Amerikietė psichologė Kerry McCloskey, visą savo gyvenimą paskyrusi moters seksualumo tyrinėjimams, parašė knygą, kurioje atskleidžia moters psichologijos paslaptis. Knyga „Efektyvi sekso dieta" („The Ultimate Sex Diet") iškart tapo bestseleriu JAV.

Psichologės rengtų apklausų rezultatai rodo, kad 76 proc. moterų sutiktų kiekvieną vakarą mylėtis, jei įsitikintų, kad tokiu būdu gali atsikratyti antsvorio ir padailinti kūno linijas.

66 proc. apklaustų moterų, kurios turėjo sporto klubo nario abonementą ir reguliariai juose lankėsi, prisipažino, kad sutinka varginančius pratimus keisti seksu, bet su sąlyga - jei pasiektų to paties rezultato, kaip ir sportuodamos, tai yra dailios figūros.

K. McCloskey teigia, kad čia jokios apgaulės nėra - ne tik pats lytinis aktas, bet ir įžanginės glamonės sudegina daug kalorijų. O jei seksas reguliarus, galima pasiekti neblogų rezultatų.

Štai aistringi bučiniai, besitęsiantys 50 minučių (mano rekordas - 4 valandos!), sudegina 200 kilokalorijų (kiekvienam partneriui). Palyginimui - kad išeikvotum tiek pat energijos, tvarkydama kambarius, reikia 48 minučių.

Energingas, aistringas meilės aktas atima 250-350 kilokalorijų, priklausomai nuo intensyvumo ir įsijautimo, o tai tolygu nubėgti kelis kilometrus.

Man keistos moterys, kurios apie seksą kalba kaip apie prievolę, maždaug, sutinku mylėtis, jeigu... Kokios dar sąlygos, jei tai sveikata ir malonumas? Kraujo apytaka gerėja, oda skaistėja, raumenys tvirtėja, kvėpavimas gilėja (taigi, deguonies smegenims daugiau kliūva)...

Seksas atgrasus nebet, jei vyras nemylimas...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.