Pora su vaikais: kaip kurstyti aistrą

 (7)
Nors aš auginu tik du vaikus, tačiau labai suprantu Angeliną ir Bradą, kurie turi šešis mažamečius. Kur nuo jų sprukti?
Bradas ir Angelina, net ir augindami 6 vaikus, randa laiko pasimatymams dviem.
© AFP/Scanpix

Kiek anksčiau Bradas Pittas savo santuoką su Jennifer Aniston pavadino nuobodžia. Na, o gyvenimas su Angelina išties yra nenuspėjamas. Ne tik dėl prieštaringai vertinamo aktorės būdo (biseksualumas, tatuiruotės, ūmus charakteris), bet ir dėl „užgyvento" turto - šešių vaikų.

O mąstant apie aktorių poros intymiąją gyvenimo pusę, turėtų būti gana keblu rasti laiko dviem. Nesvarbu, kad yra auklės ir didžiausi namai po visą pasaulį, tačiau būtina pabrėžti, kad Jolie ir Bradas stengiasi būti geri tėvai - jie visur keliauja su savo vaikais! Į bet kurią pasaulio šalį!

Štai ir prieš kelias dienas Bradas Pittas su Angelina Jolie atskrido į Japoniją pristatyti filmo „Moneyball", kuriame vadina. Ir kartu su jais, žinoma, atvyko visi vaikai: įvaikintieji - Maddoxas (10 m.), Zahara (6 m.), Paxas (7 m.) bei biologiniai - Shiloh (5 m.) ir dvynių porelė Knoxas bei Vivienne (3 m.).

Daugiavaikės šeimos galva Bradas nesigėdija kalbėti intymiomis temomis - tiek paatviravo apie santuoką su Jennifer, tiek viename televizijos šou jos vedėjai Ellen DeGeneres prisipažino, kad jų namai primena psichiatrijos kliniką.

Todėl nieko nuostabaus, kad saldžioji aktorių porelė dažnai užsigeidžia iš tų namų, iš to nesibaigiančio chaoso ir triukšmo dingti.

„Mes stengiamės išsikovoti laiką, kuris priklauso tik mamai ir tėčiui. Ir mums šioje delikačioje situacijoje pagelbėja... viešbučiai. Mes pabėgame ten nuo vaikų", - pasakojo milijoninei auditorijai B. Pittas.


AFP/Scanpix nuotr. Bradas ir Angelina su savo 6 vaikais Japonijoje.

Bet iš tikrųjų - kaip rasti laiko dviem, kai pilna troba vaikų? Kai auginome Karolį, mes su Ričardu laiko turėdavome tik tada, kai sūnus užmigdavo. Paskui jis paaugo, gimė Austėja... Tada suvokėme, kad norime namo - būtent dėl erdvės ir intymumo. Apie kokią nežabotą aistrą kalbėti, apie vaikščiojimą pusnuogiems po kambarį, apie visokius žaidimėlius su maistu, apie viliotinius, kai už sienos - du vaikai?

Taigi mūsų sprendimas buvo iš aistros ir iš išskaičiavimo - norime namo. Kieme turime ir pavėsinę - vasarą ir ten galime pabūti. Be to, nemažas sodas, įsigudrinome karštomis vasaros naktimis ir ten pasikočioti (kaimynai gyvena atokiau). O dabar išvis, kuo toliau, tuo labiau galvojame apie vienkiemį. Bet viskas - tik dėl vaikų. Kol Austėja mokysis, neišvengiamai turime būti arčiau miesto. Dar prasidės būreliai ir pan. Žodžiu, esame suvaržyti vaikų poreikių.

O kaimynė Inesa tai kartais vaikus palieka tėvams, jei nori su vyru dviese pabūti. Tik jos vyras labai praktiškas, anąsyk labai supyko, kai ji pasiūlė po filmo išsinuomoti viešbutį. Sako, ar kvaila, nesame benamiai, turime namus, lakstysime po viešbučius kaip besislapstantys meilužiai, tik nereikalingas pinigų išmetimas... Taip Inesos, norėjusios būti žaisminga ir pavyzdinga žmona, iniciatyva buvo uždusinta. Paskui ji verkė, kad meilę žudo racionalumas.

Liucija, nors ir neturi bendrų vaikų su Nielsu, pasakojo, kad jie mėgsta ekspromtus: tai automobilyje pasimyli, tai anąsyk ją Nielsas nusivežė į savo darbovietę, kai ji viešėjo Kopenhagoje.

O kaip meilės židinį kurstote jūs, net jei turite tik vieną ar du vaikus?


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.