Penki dalykai, signalizuojantys artėjančias skyrybas Užbėk įvykiams už akių!

 (9)
Medicinos mokslų daktaras, neurologas Billi Gordonas pateikia penkias svarbiausias priežastis, kurios gali nulemti skyrybas, jei laiku nesusigriebsite ir nepakeisite savo elgesio.
© Shutterstock nuotr.

Nr. 1 Seksas

Jei seksas yra prastas, tuomet tėra laiko klausimas, kada išgirsite: „Manau, mums verta likti draugais… tai ne dėl tavęs, tai dėl manęs“. Jei seksas yra geras, žmonės lūkuriuoja. O jei seksas yra puikus, žmonės padaro viską, kad pasiliktų, psychologytoday.com bloge savo įžvalgomis dalinasi medicinos mokslų daktaras, neurologas, rašytojas Billi Gordonas. Seksas yra kaip sportas. Kai kurie žmonės yra tam gabūs, kai kurie – ne. Juk mes visi negalime būti kaip Venus Williams, tačiau visi galime išmokti žaisti tenisą. Atsižvelgiant į tai, koks svarbus yra seksas, seksualiai nekompetentingų žmonių kiekis yra stulbinantis.

B. Gordonas sako pastebėjęs, kad paprastai moterys yra prastos sekso „žaidėjos“, o „ypatingai oralinio sekso, kuris yra labiau siejamas su gėda, nei su moteriškumu“.

„Tačiau vyrai yra dar blogesni. Glamonės jiems yra užsienietiška koncepcija, jų ejakuliacija įvyksta šviesos greičiu bei jie nesugebėtų surasti G taško net ir su Google Maps. Kaip ir sporte, taip ir sekse - jei norite tapti geru meilužiu, išmokite pagrindus, o tada jau laužykite ribas. Seksas (nemaišykite jo su mylėjimusi) yra žaidimas. Būkite geriausias arba iš viso neateikite — ir tai nėra kalambūras, - teigia B. Gordonas.

Seksas suteikia didelį neurocheminį atpildą - išsiskiria ypatingai daug dopamino ir oksitocino. Pirmasis yra smegenų laimės narkotikas, o antrasis – apsikabinimų narkotikas. Smegenys trokšta tokio apdovanojimo. Jei jos to negauna, jos išeis ir pasiims visą kūną kartu su savimi.

Nr. 2 Pernelyg dideli poreikiai

Partneris nėra jūsų psichologas, draugas, tėvas, gerbėjas, nuodėmklausys ar Dievas. Dideli poreikiai vargina ir yra nepatrauklūs (ypatingai didelėmis dozėmis). Žmogaus smegenys yra užimtos. Jos natūraliai atsitraukia nuo aplinkybių, kurios padidina reikalavimus — ypatingai vyrų smegenys.

Niekada nesitikėkite ilgalaikių santykių vos jiems prasidėjus. Kaip ir daugelis kitų dalykų gyvenime, santykiai yra kuriami laikui bėgant. Žmonės, kuriuos nuolat palieka, paprastai apkrauna savo partnerius nederamais lūkesčiais ir reikalavimais.

„Kuo lėčiau važiuosite, tuo toliau nuvažiuosite. Jei kažko norite, tai dar nereiškia, kad tai ir gausite. Negalite per prievartą draugauti. Vien toks bandymas yra tolygus vienatvei. Smegenys apjungia ir supaprastina informaciją bei perduoda ją iš kartos į kartą. Mes tai vadiname instinktu. Nepasitikėjimas ir nuvertinimas dalykų, kurie yra lengvai prieinami, yra pagrindinis žmogiškas instinktas.

Jei jūsų partneris jus garbina, tai ne glosto savimeilę, o kelia nerimą. Kai užkeliate asmenį ant pjedestalo, jis turi du pasirinkimus: nukristi arba nulipti ir pasitraukti. Paprastai, ego pasirenka antrąjį variantą. Bendri interesai yra tarsi premija, bet jie nėra privalomi. Tam jums duoti draugai ir kolegos. Jei jums patinka fantastiniai žaidimai, žaiskite juos su draugais fantastais. Nereikalaukite, kad jūsų partneris prisijungtų, o dar blogiau – nebandykite įsiskverbti į kito asmens gyvenimą. Surasite jus vienijančią veiklą, tik duokite tam laiko“, - teigia Billi Gordonas.

Nr. 3 Savęs praradimas

Vienas žmogus yra geltonas, kitas – mėlynas, tad jų santykiai bus žali. Neapibrėžkite savęs pagal santykius. Santykiai turėtų būti apibrėžiami pagal geltonos ir mėlynos atspalvius, o ne atvirkščiai. Žmogus susitikinėja su jumis, nes jus jį traukiate. Kai išsiskiriate, priežastis, dėl kurios jis atėjo, dingsta. Jei jūsų prioritetai ir tikslai pasidaro mažiau svarbūs už santykių išlaikymą, tai yra nesąžininga. Savęs atstovavimas nėra savanaudiškumas, tai yra sąžiningumas.

„Mane stebina, kokie nuobodūs žmonės pasidaro, kai jie pradeda draugauti. Nuolat iš naujo save apibrėžkite. Galvokite apie savo gyvenimą, tarsi tai būtų filmas. Dėl ko jis taptų ir būtų įdomus? Būtent šie dalykai ir išlaikys partnerio susidomėjimą“, - tikina Billi Gordonas.

Nr. 4 Nevykęs bendravimas ir stebėjimas

Kai smegenyse formuojasi nuomonė apie kažką, jos ieško dalykų, kurie patvirtintų tą nuomonę, ir ignoruoja prieštaringą informaciją. Niekada nepradėkite santykių jau turėdami nuomonę apie tai, kas kitas asmuo yra ar ką jis sugeba. Jei taip padarysite, praleisite svarbią informaciją ir galiausiai jus paliks arba nutiks dar kažkas blogesnio. Jūs turite klausytis, ką žmonės sako, ir stebėti, ką jie daro. Nerūpestinga kalba yra lemtinga. Niekada nemanykite, kad tam tikras žodis reiškia tą patį kitam asmeniui, kaip ir jums.

Nr. 5 Kontrolės bėdos

Po prasto sekso, tai yra didžiausias santykių žudikas. Negalite žmogaus versti draugauti, nes tai tolygu katei liepti sėdėti. Negalite primesti savo vertybių sistemos kitam asmeniui — bent jau ilgam. Žmogaus mintys yra asmeniškos, net jei jos yra apie jus, o žmonės yra tokie, kokie jie yra. Turite vieną teisę — nuspręsti, kiek artimas norite būti. Meilė neskatina pavydo, tačiau poreikis kontroliuoti, kylantis iš asmeninio saugumo stokos, jį paskatina. Pavydas ne tik jus išveda iš proto, būtent dėl jo jus ir paliks.

Tad apibendrinkime: būkite puikus lovoje, pateikite save kaip dovaną, o ne kaip sąskaitą, išsilaižykite žaizdas vienatvėje, pasitikrinkite lūkesčius prie durų ir susiraskite meilužį, o ne įkaitą. Svarbiausia, būkite čia ir dabar. Praeitis ir ateitis yra svarbios tik tada, kai būna dabartimi. Jei jūs užsifiksuojate ties praeities problemomis arba nerimaujate dėl santykių ateities, žinokite, kad ateities tiesiog nebus.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.