Pasimatymų gidas vienišoms mamoms

 (14)
Gyvenimas nesibaigia skyrybomis. Jeigu vieni santykiai nenusisekė, nereiškia, kad ir kitiems lemta žlugti...
Vaikai - tikrai ne trukdis po skyrybų užmegzti naujus santykius ir atrasti savąsias vėžes...
© Shutterstock nuotr.

Net jeigu skyrybos buvo itin skausmingos, jūs neturite savęs nurašyti ir toliau gyventi tik dėl vaikų. Juk esate ne tik mama, bet ir moteris, kuriai reikia meilės ir dėmesio.
Tačiau, kad ir kaip bebūtų, daugelis apklausų rodo, kad išsiskyrusios, vaikus auginančios moterys, daug sunkiau pradeda naujus santykius negu išsiskyrę vyrai. Silpnoji lytis retai nugali nesaugumo jausmą, atsiradusį po skyrybų bei bijo vėl būti įskaudintos. Bet gyvenimas be meilės juk sunkiai įsivaizduojamas! Todėl bandysime pasidalinti keliais patarimais, kurie galbūt jums padės sugrįžti į senas vėžes ir susigrąžinti prarastą gyvenimą. Taigi, į ką reikėtų atkreipti dėmesį kuriant naujus santykius toms, kurios ką tik išgyveno skyrybas ir vienos augina vaikus?

Ieškokite meilės
Pirmiausia jūs turite įdėti šiek tiek pastangų į naujo partnerio paieškas - patikėkite, kažkur už jūsų namų slenksčio tikrai yra vyras, kuris galėtų jums dovanoti pasaulį ir dar daugiau, tačiau jam sunku bus jus surasti, jei visąlaik lindėsite savo namų virtuvėje. Pradėkite nuo pažinčių portalų, prisijunkite prie socialinių tinklų, ar aplankykite kitas jaunikių veisimosi vietas...

Susitikinėkite reguliariai
Jeigu sutikote tinkamą žmogų, stenkitės su juo matytis reguliariai (idealiausia būtų, jei jis gyventų jūsų mieste tam, kad atstumas netrukdytų pasimatymams). Dalinkitės savo mintimis, pastebėjimais, stenkitės jį geriau pažinti: kokios jo vertybės, ko jis tikisi iš santykių, ar yra linkęs įsipareigoti.

Žiūrėkite į tai rimtai
Jeigu į viską žiūrėsite atsainiai, ir šokinėsite nuo vienos simpatijos prie kitos, nuo to nebus geriau nei jums, nei jūsų vaikams. Todėl turite įsitikinti, kad sutikote tinkamą žmogų ir leistis tik į tokius santykius, kurie turi ateitį bei gali suteikti jums ir jūsų vaikams reikalingą stabilumą.

Rodykite savo susidomėjimą
Tai vienas pagrindinių patarimų. Nebijokite rodyti iniciatyvos, mat daugeliui vyrų bus nedrąsu į pasimatymą kviesti vaikų turinčią moterį. Tiesa, jau nuo pat pradžių turite būti atvira apie tai, ko tikitės iš vyro bei iš jūsų santykių. Stenkitės nekartoti klaidų, kurios išardė jūsų buvusią santuoką.

Nesijaudinkite dėl to „ką pagalvos kiti"
Dažna išsiskyrusi moteris bijo leistis į naujus santykius dėl savo vaikų reakcijos ar pasmerkimo tuomet, kai jie užaugs, arba baiminasi aplinkinių nuomonės. Tačiau viskas gali būti išspręsta draugiškai pasikalbėjus su vaikais - kreipkitės į juos kaip į suaugusius žmones ir nuoširdžiai paprašykite jų patarimo, stenkitės surasti jiems suprantamų motyvų. Didelė tikimybė, kad jie jus palaikys ir netgi padrąsins, o naujasis partneris bus dar geresnis tėvas negu tikrasis... O dėl aplinkinių reakcijos... jūs gyvenate savo gyvenimą, todėl niekas geriau už jus pačią nežino, kas jus padarys laiminga.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.