Partnerių privalumai trūkumai pagal zodiaką (II dalis)

 (11)
Tęsiame pagyrų ir įkandimų seriją - trumpai aptariame zodiako ženklų privalumus ir trūkumus.
Astrologija
© Corbis/Scanpix

Visų zodiako ženklų partnerių privalumai ir trūkumai

Skorpionas (10.23 – 11.21)

Privalumai
Skorpionai yra kupini aistros ir gyvenimo džiaugsmo. Juose kunkuliuoja milžiniška varomoji jėga, kuri gali ir jus įtraukti. Prisiderinkite prie jų ir galėsite mėgautis harmonija ir gyvenimo muzika kartu su jais. Skorpionai yra ištikimi ir niekada nepamirš jūsų malonaus poelgio. Jei norite mėgautis gyvenimu su meilužiu Skorpionu, dalykitės jų aistra bei jėga ir būsite sužavėta, koks gražus gali būti gyvenimas su jais.

Trūkumai
Skorpionai yra labai aistringi ir stiprūs, tačiau jie taip pat yra labai savininkiški ir norėtų pasisavinti jūsų protą, kūną ir sielą. Neleiskite jų širdyse išdygti pavydo daigams, nes tada gyvenime teks kentėti pavydo proveržius ir nepasitenkinimą. Skorpionų būdas yra staigus, tad bendraukite su jais atsargiai. Jie niekada niekam neleidžia sužinoti, kas dedasi jų protuose, tada jie smogia ir pričiumpa jus nepasiruošusius. Neflirtuokite su kitais vyrais, kai šalia yra jūsų meilužis Skorpionas.

Šaulys (11.22 – 12.21)

Privalumai
Šauliai, iš esmės, yra labai laimingos natūros žmonės. Jūs galite mėgautis su jais jų gyvenimo džiaugsmu ir entuziazmu. Jie net gi pyksta su džiaugsmu. Ir jei jūsų interesai bei pomėgiai sutampa, gyvenimas kartu su jais bus tikrai smagus. Jie yra atviri ir nuoširdūs, tad jei norite išgirsti teisingą nuomonę apie bet ką, kreipkitės į juos. Būkite optimistė, kaip ir jie, ir galvokite, kad yra gyvenimas yra apypilnė stiklinė.

Trūkumai
Šauliai yra labai nepriklausomi ir negali toleruoti apribojimų. Tad nebandykite sulaikyti juos savo gyvenime. Leiskite jiems mėgautis savo laisve, nes, jei užimate ypatingą vietą jų širdyje, jie visada pas jus sugrįš. Nesierzinkite dėl nuolat jų kalboje skambančių padidinimų. Jie vis gali pasakoti ir pasakoti apie tam tikrus dalykus, kurie, galbūt, jūsų net nedomina, tačiau toks jau yra jų bandymas bendrauti su jumis. Iš esmės, jie yra atviri ir tiesmuki (kartais net gi grubūs), tad neįsižeiskite dėl jų kalbų.

Ožiaragis (12.22 – 01.20)

Privalumai
Ožiaragiai yra stiprūs ir patikimi. Taigi, jei norite kam nors patikėti savo pinigus, tai patikėkite juos šiam zodiako ženklo atstovui. Jų išvaizda yra praktiška ir konservatyvi ir jie tikisi, kad jūs prisiderinsite prie jų. Savo gyvenime jie nusistato sau tam tikrus standartus ir visada bando laikytis šių standartų. Jų gyvenime socialinis statusas ir įvaizdis yra labai svarbus.

Trūkumai
Nesitikėkite, kad Ožiaragiai atvers jums savo širdį ir viską atskleis. Jie yra labai paslaptingi ir santūrūs žmonės. Viską, ką daro, jie daro labai kruopščiai ir nekenčia bet kokio apsileidimo. Žmonės, gimę po šiuo zodiako ženklu, yra labai šykštūs ir taupūs. Dosnių dovanų iš jų nesitikėkite ir jei jie jums ką nors padovanos (kas yra labai reta), tai bus tikrai praktiškai pritaikoma dovana (jokios romantikos), tačiau tai nereiškia, kad jums ko nors trūks, atvirkščiai – jūs būsite gerai aprūpinta.

Vandenis (01.21 – 02.21)

Privalumai
Vandeniai yra draugiški ir žavingi žmonės. Jų žinios apie įvairiausius dalykus yra labai gilios, tad galite su jais kalbėtis valandų valandas ir jums tikrai neatsibos. Jie gali duoti labai daug meilės, ir tai gali būti nuostabu. Jų gyvenimo perspektyvos yra labai plačios, tad būdami su jais galite atsipalaiduoti. Jie visada pritars jūsų idėjoms ir veiksmams dėl humanitarinių tikslų. Jei norite, kad jūsų meilužis Vandenis ir toliau jumis domėtųsi, turite būti paslaptinga ir intriguojanti. Jei sudominsite juos, jie visada bus jums ištikimi.

Trūkumai
Nesitikėkite ar neplanuokite normalaus, paprasto ir nuspėjamo gyvenimo su partneriu Vandeniu. Vandeniai yra visiškai nenuspėjami. Jie gali išvykti bet kuria kryptimi, iš anksto apie tai neįspėję. Iš esmės, jie yra nenustygstantys vietoje ir jiems viskas lengvai pabosta. Nors jie yra labai draugiški, tačiau nesitikėkite, kad jie jums atskleis savo giliausius jausmus (jie niekada to nepadarys). Jie gali būti atsiskyrę ir bejausmiai, tad kitiems tai gali atrodyti keistai.

Žuvys (02.22 – 03.21)

Privalumai
Žuvys yra jautrūs ir žavingi. Jei ieškote žmogaus, kuris yra supratingas ir galėtų suprasti jūsų jausmus, tuomet Žuvys tinkamiausias zodiako ženklas. Jūs turėtumėte branginti ir jų jausmus, nes kai jums reikės – jie tikrai jums padės. Žuvys turi stiprų šeštąjį jausmą ir puikią intuiciją. Jų nuojauta paprastai būna teisinga, tačiau jie gali išeikvoti savo fizinę ir protinę energiją. Jie yra apsigimę svajotojai, tad su jais galite statyti savo svajonių pilis (tačiau tikrame gyvenime tai gali būti sudėtinga).

Trūkumai
Žuvys yra svajotojai, tad neturėtumėte tikėtis, jog jie turės pasaulietinių ambicijų. Iš prigimties jie nėra materialistai. Nėra taip, kad jiems patinka gyventi žemiau skurdo ribos, tačiau jie neturi natūralaus troškimo kaupti turtus. Jie labai jautrūs, tad visada saugokite jų jausmus. Žuvys gali paskandinti jus savo ašarose (net gi ir vyrai, gimę po šiuo ženklu).

I dalį rasite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.