Orgazmas be stimuliacijos? Taip!

 (30)
Dešimtmečius buvo manoma, kad klitoris – būtent tas paslaptingas mygtukas, leidžiantis moteriai patirti seksualinį pasitenkinimą.
Moters orgazmas žymiai sudėtingesnis nei vyro. Ji gali jį patirti įvairiausiais būdais!
© Shutterstock nuotr.

Vyrai visaip jį dirgino, maigė, kuteno, glostė ir skanavo, kad moteris patirtų didįjį O. Bet štai tyrimas ėmė ir parodė, kad moterims paprasčiausiai užtenka lytinio akto, kad pasiektų orgazmą. Be to, toks orgazmas gerokai skiriasi nuo to, kuris patiriamas, stimuliuojant klitorį, rašo The Daily Mail.

Mokslininkai, išspausdinę savo darbo rezultatus leidinyje Journal of Sexual Medicine, priėjo prie išvados, kad vaginalinis ir klitorinis orgazmas - visiškai skirtingi reiškiniai, veikiantys atskiras galvos smegenų sritis.

Be to, mokslininkai išsiaiškino, kad moterys gali patirti orgazmą, ne tik stimuliuojant jų klitorį ir vaginą, bet ir veikiant visą eilę erogeninių zonų, pavyzdžiui, jei vyras čiulpia krūtų spenelius ar kandžioja sprandą. Kitos moterys orgazmą pasiekia netgi mintimis!

Legendinis taškas G, kažkada laikytas universaliu mygtuku, nuskraidinančiu moterį į stebuklingų pojūčių pasaulį, mokslininkų manymu, gali suvaidinti svarbų vaidmenį - sumažina gimdymo skausmus, patį skausmo slenkstį (reakcija į skausmą; kiekvienas žmogus skausmą ištveria skirtingai) padidindamas 2 kartus. Vadinasi, atsparumas skausmui padidėja.

Gebėjimas pasiekti orgazmą vaginalinės stimuliacijos būdu gali būti susijęs tiek su fizine, tiek ir su psichine moters sveikata: sveikos moterys patiria orgazmą ir be klitorio stimuliacijos, įsitikinę mokslininkai.

Tyrėjai iš Rutgerso universiteto Niudžersyje atliko eilę eksperimentų, kurių metų buvo tomografu skenuojamos besimasturbuojančių moterų galvos smegenys. Psichologijos profesorius Barry Komisariukas pareiškė, kad smegenų dalys, kurios dalyvauja esant klitorinei, smegenų ir vaginalinei stimuliacijai, nors ir yra greta, tačiau nepersipina, be to, suaktyvinami visiškai skirtingi jautrios smegenų žievės zonos taškai.

Mokslininkai atrado ir kitokių patvirtinimų savo hipotezei dėl skirtingų moters orgazmo rūšių. Moterys su nugaros smegenų pakitimais, pažeidusiais ryšį tarp klitorio ir smegenų, prisipažino, kad vis tiek patiria orgazmą vaginaliniu budu.

Be to, egzistuoja pavyzdžių, kai moteris gali sau sukelti orgazmą vien tik mintimis, be jokios lytinės stimuliacijos. Žinoma, kad kai kurios moterys patiria orgazmą sportuodamos.

***

Pagaliau galėsiu normaliai paaiškinti Nielsui, kad nesu kažkokia išsigimėlė. Taip, žinau, esu viena didelė erogeninė zona. Jis stimuliuoja klitorį - man gerai, būna viduje - irgi gerai. Anąsyk kandžiojo sprandą ir nežinojau, kad net tokiu būdu galiu ejakuliuoti (anksčiau fontanai trykšdavo tik stimuliuojant klitorį ir vaginą).

Ir visi tie trys pojūčiai - be galo skirtingi. Ejakuliavus palengvėja, lyg būčiau norėjus viską atiduoti, išsiveržti. Bet akyse nebūna jokių spalvotų burbuliukų. Jie būna, kai vyras mane stimuliuoja iš vidaus arba kai dirgina klitorį. Kai jaudrinamas kauburėlis, plyksteli ir kaitaliojasi šalčio bei karščio bangos, visą kūną laižo tokie momentiniai malonumo liežuviai. O vaginalinis orgazmas apima mane visą... Tada ir spalvoti burbuliukai, ir palengvėjimas, ir malonus karštis užlieja.

O dar reikia įsivaizduoti, kad patiriu ne vieną orgazmą iš eilės... Žodžiu, tegu mokslininkai aiškinasi, o aš mėgausiuosi kūniškais malonumais. Saugiai, žinoma.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.