Oralinis seksas: vyrams labdaros nereikia

 (165)
Su Vaiva vakar turėjom puikų vakarą vyninėj. Be vyrų. Įpusėjusios butelaitį, ėmėme gvildenti intymias temas.
Oralinis sekas - menas, kurio galima išmokti...
© Shutterstock nuotr.

Vaivai Ričardas yra pirmas vyras ir ji pasidalino patirtimi, kaip pirmą kartą jį malonino burna. Prisijuokėm iki ašarų, nes laižė kaip ledų porciją, nubarstytą aukso dulkėmis. Ir labai saugojo, kad tik dantimis neįbrėžtų. Ji laikė penį kaip kokį negyvą daiktą, nieko nesuprasdama, kad galima ir kažkokius judesiukus atlikti.

Ir, žinoma, man teko apsiprasti su mintimi, kad ji oraliniu seksu mėgavosi, kai Karolis pradėjo eiti į darželį... Juk ištekėjo jauna, po vidurinės...

Mano seksualinė patirtis žymiai turtingesnė. Ir vyrų mačiau daugiau, todėl turėjau ką papasakoti apie oralinį. Vyrams bent jau patinku tuo, kad nesidrovėdama galiu kalbėti sekso temomis - jokio varžymosi ar nemalonumo šiuo atžvilgiu nejaučiu.

O kadangi burnos ir liežuvio meną tikrai esu įvaldžiusi neprastai, tai vyrai kartais atsiverdavo ir pažerdavo savotiškų komplimentų - na, papasakodami, kokių būdavo nevykusių sekso scenų su ankstesnėmis draugėmis.

Taigi, apibendrinusi sukauptą patirtį, išvadas padariau tokias:

1. Moteris mano, kad vyras turi jai kojas bučiuoti ir net žemę, kuria ji vaikšto vien jau dėl to, kad moteris UŽSIDEGĖ noru pamaloninti vyrą orališkai. Oralinis, moters nuomone, - lyg desertas, kuriuo derėtų mėgautis retkarčiais, kad jis būtų skanus, kad jo būtų galima pasiilgti.

O kaip atrodo vyrui? Jis iš tiesų vertina moterį, kuri moka meistriškai darbuotis liežuviu, pirštukais ir lūpomis. Patikėti savo draugužį moters burnai - tai pasitikėti moterimi. Bet jei moteris tai daro iš reikalo, tai jokio malonumo nebelieka. Dingsta visas deserto efektas.

2. Kas blogiausia? Vyrai sako, jog jie jaučia ir mato, kai moteris nori ĮTIKTI vyrui. Jeigu jai patinka tik žaisti, bučiuoti, glamonėti penį, to ir pakaks. Net dejonė ir susijaudinimas, išreikštas "Oooo..." vyrui bus pakankamas įvertinimas, kad moteris pastebėjo jo pritvinkimą.

3. Bet ne - moteris nori būti TOBULA meilužė, o juk geros meilužės vos ne prilyginamos kekšėms, kurios vaitoja, čiulpia, ryja. Ir moteris dirba (!) palinkusi ties vyro organu lyg būtų prie Raudų sienos: veidas iškreiptas kančios, ją pykina spermos kvapas, dar ir inercijos draugužis nuslysta per giliai... Vyrams, patikėkite, visai nemalonu matyti dėmėmis išmuštą moters veidą ir lūpas, kurios bučiuoja penį lyg šlykščiausią gyvatę.

4. Moteris, prisižiūrėjusi filmų, stengiasi ištikimo šuniuko žvilgsniu žiūrėti į vyrą, kol jį myli orališkai. Bet tas žvilgsnis būna greičiau klausimas: „Na, kaip/ Esi patenkintas manimi? Matai, kaip aš galiu!". Vyras jaus malonumą? Ne - manys, kad yra paskutinis svoločius (gerai, gerai, niekšas), kuris privertė taip moterį elgtis. Bet juk nevertė - ji pati pradėjo! O viskas tik dėl to, jog moteris manė, kad vyrui suteiks didžiausią palaimą. Bet įsidėmėkite - vyrams labdaros nereikia! Tik nuoširdžių jausmų, o ne priplėkusio mėginimo vaidinti karštą pupytę.

Jei vyras išmintingas, tikrai paskui pasikalbės su moterimi (labai taktiškai, subtiliai!), kad ji nesistengtų pataikauti, jei tenka lipti per savo principus dėl to oralinio. Jei vyras bus grubus, tai gali moterį sugniuždyti, išmušti pasitikėjimą savimi, savo seksualumu. Svarbu - KAIP tai pasakysite.

5. O jei moteris nenori mineto? Jei jis jai atgrasus? Ir nereikia. Sekse, kaip ir gyvenime, niekas nieko neprivalo dėl kito daryti. NEPRIVALO. Viskas grįsta laisva valia ir noru.

6. Kai kuriems vyrams dar ir klausimas: kokio velnio moteris, darydama oralinį, dar kiša pirštą vyro išangėn? Ne visiems vyrams tai patinka. Greičiausiai tai irgi iš noro įtikti, pamasažuoti prostatą ir nustebinti vyrą savo seksualiniais sugebėjimais.

7. Dar vienas aspektas - karščio demonstravimas. Kai kurios moterys vyro penio nusitveria kaip didžiausio neapykantos šaltinio ir jį kankina, maigo pagrindą taip, lyg norėtų visą blogį išrauti su šaknimis.

Ir nepakanka moteriai judesių aukštyn ir žemyn, o žaidžia su peniu kaip su kompiuterinių žaidimų vairalazde. O jei tokia aistringa moteris pamyli vyrą burna, tai šis ne atsipalaiduoja, o dar labiau įsitempia - kad tik ji nenukąstų gero daikto! Ji puola taip, lyg būtų dykumoje praleidusi pusmetį ir dabar vienintelis tikslas - kuo greičiau iš raumenų kuolo išsunkti syvų. Kokia čia palaima vyrui - tikras pragaras!

8. Oralinis seksas - ne aukštoji matematika, bet mokėti jį daryti - tai NE PAMALONINTI vyrą. Jūs nedarote malonės jam! Visų pirma, tai atrasti save, savo pojūčius, pajusti, kokia galite (arba negalite) būti.

9. Pačios geriausios moterys tos, kurios yra egoistės. Lovoje - taip pat. Ir jei jums patinka vyro sperma, bet pasitaikė toks, kurio neskani, tai tegu vyras keičia mitybos įpročius. Ananasų daugiau, ananasų!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.