NUOTYKIS: susituokti 30 kartų (foto iš 23 jau įvykusių vestuvių!)

 (6)
Arba esi labai laimingas, arba tiesiog džiaugiesi gyvenimu, jei sugalvoji keliauti po pasaulį ir tuoktis vis kitoje šalyje...
© Shutterstock nuotr.

Tačiau lengvabūdiškumu tokio plano sumanytojų niekaip nepavadinsi, mat jie - britų pora Alexas Pellingas (32 m.) ir Lisa Gant (30 m.), pažįstami jau daugiau nei 12 metų. Jie tuoktuves nusprendė paversti pačiu ryškiausiu gyvenimo įvykiu: sutuoktiniai keliauja aplink pasaulį vien tam, kad skirtingose šalyje dar kartą susituoktų. Iš suplanuotų 30 tuoktuvių ceremonijų jie jau atšoko 23 vestuves!

Kai daugiau nei prieš metus nusprendė susituokti, tai Didžiojoje Britanijoje nerado vietos, kurioje norėtų surengti šventę. Todėl jie sugalvojo išeitį: susiruošti į kelionę aplink pasaulį ir per dvejus metus surasti idealią vietą tuoktuvių ceremonijai. Tačiau bekeliaudama pora taip įsismagino, kad nusprendė savo kelionę pratęsti dar metams - taigi per trejus metus surengti 30 vestuvių! Beje, jie jau mano, kad vestuvių skaičius bus didesnis nei 30...

Lisa ir Alexas jau mainėsi vestuviniais žiedais Centrinėje, Pietų ir Šiaurės Amerikoje. Iki šiol jie smagiausia ir įsimintiniausia ceremonija laiko tą, kuri įvyko Peru. O štai sudėtingiausia (iš organizacinės pusės. Mat viskas vyko pagal majų tradicijas) puota buvo surengta Belize. Visą savaitę lijo, fotografas užstrigo 600 km nuo „įvykio vietos", atrodė, kad visas pasaulis nelinkęs palaiminti keistuolių britų santuokos.

NUOTRAUKAS IŠ Lisos ir Alexo VESTUVIŲ galite pamatyti ČIA.

„Mes buvo jau pasiryžę viską mesti, kai staiga išlindo saulė - kaip tik ceremonijai! Mes gavome ypatingą pamoką apie tuos dalykus, kuriuos dažniausiai laikome savaime suprantamais", - pasakojo jaunavedžiai.

Alexas ir Lisa dėl savo svajonės pasielgė išties kardinaliai - pardavė vyrui priklausiusį autoservisą ir bendrą namą. Giminės ir pažįstami juos laikė kvaištelėjusiais, tačiau kai paaiškino visą idėją, artimieji pritarė.

„Mūsų biudžetas labai ribotas, bet mes susitvarkome. Didžiausią išlaidų dalį suryja degalai mūsų 25-erių metų „senutei" Peggy (taip jaunavedžiai vadina savo „Dodge Campervan")", - teigia Alexas.

Pora stengiasi taupyti - pavyzdžiui, užsiperka vietiniuose turguose maisto produktų visai savaitei. Jaunavedžiai itin dėkingi tiems kelionėje sutiktiems žmonėms - fotografams, floristams, vedybų planuotojams, kurie jiems padeda surengti DAR VIENĄ įsimintiną šventę - nemokamai arba už simbolinę kainą.

Et, jų dar laukia Europa, Afrika, Indija, Australija... Uch!.. Didžiausios jiems laimės ir bene ilgiausio gyvenimo nuotykio!

Daugiau nuotraukų - poros interneto svetainėje http://2people1life.com/blog/the-whole-journey/

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.