Nuobodžiaujantiems sutuoktiniams – sutartinis seksas

 (29)
Pagaliau iš Inesos sužinojau jos nesutarimų su vyru priežastį. Jis nori įvesti tvarką – paskirti vieną dieną per savaitę seksui.
Netgi po 5 metų bendro gyvenimo poros nebeskiria tiek dėmesio seksui.
© Shutterstock nuotr.

Toks pasiūlymas išmušė Inesą iš vėžių. Jų mažajai dukrytei nėra nei metų, ji vis dar maitina, dažnai būna pervargusi, neišsimiegojusi, todėl sekso jos šeimoje - ne prūdai. Nors anksčiau, anot jos, bent 2-3 kartus per savaitę su vyru pasimylėdavo.

Užtat vyras ir pasiūlė išeitį, kad jie vienas nuo kito nenutoltų - suplanuoti meilės vakarą bent kartą per savaitę.

Papasakojau tokius naujus kaimynų intymaus gyvenimo niuansus Liucijai, o ji nelabai ir nustebo. Sako, iš tiesų daugiau nei 5 metus santuokoje gyvenančioms poroms iškyla nuobodulio sindromas. Vienas tingi, kitas pavargęs, kai tas nori, kitas jau miega, kai ji nori, vyras žiūri įdomią laidą... Žodžiu, gėda kažkam ir pasakyti, bet drauge gyvenantys žmonės neranda laiko seksui. Laukia kaip išganymo kažkokios aistros ir geismo proveržio, o jo kaip nėra, taip nėra. Atsigula, apsikabina ir užmiega. Pasikutena kokius du kartus per mėnesį, ir viskas.

Todėl net psichoterapeutai suplanuotą seksą siūlo kaip šeimos išsaugojimo išeitį. Ta prasme, reikia pažiūrėti į laiką dviems kaip malonų dalyką - išvyką į gamtą, ėjimą į kiną, atostogas. Juk tuos malonius dar tik būsimus įspūdžius irgi susiplanuojame, kaitiname vaizduotę ir jų laukiame. Taip būtų ir su suplanuotu seksu - pora žinotų, kad tą vakarą mylėsis, jau tam nusiteiktų, apie tai galvotų, taip kirbintų savo vaizduotę.

Aišku, emociškai jautrūs žmonės gali baisėtis - kaip taip gali būti, koks dar planavimas, viskas turi vykti netikėtai, spontaniškai! Bet juk vakarienės taip pat būna suplanuotos, bet tai nesumažina mėgavimosi maistu malonumo, ar ne?

O jei gerai pagalvosi, viskas gyvenime būna suplanuota: ir ėjimas su draugėmis apsipirkti, ir automobilio pirkimas, ir važinėjimas riedučiais, ir kelionės. O juk džiaugsmingų išgyvenimų planavimas neprislopina.

Psichoterapeutas iš Heidelbergo daktaras Arnoldas Rettseris nuobodžiaujantiems sutuoktiniams siūlo ramiai SUSITARTI DĖL SEKSO, kaip ir dėl ėjimo į kino teatrą žiūrėti komedijos (čia turbūt toms, kurių vyras lovoje - tikra tragedija). Malonumo planavimas, anot specialisto, atpalaiduoja, paspirgina laukimą, abu partneriai labiau stengiasi vienas dėl kito, skelbia „BestTopNews“.

Psichoterapeutas pataria:

  • jokiu būdu nesimylėkite spontaniškai, susitarkite dėl to prieš tris dienas,
  • iš anksto susitarkite dėl laiko, technikos, dėl to, kas bus viršuje, o kas apačioje,
  • jums nebūtina tuo metu patirti malonumą. Juk kalbame apie santuokinės prievolės atlikimą. Tai tas pats, kaip sumokėti mokesčius,
  • meskite monetą: jei iškris herbas, jūs turite pasimylėti, jei skaičius - to daryti negalima.

O atsipalaidavimui A. Rettneris pataria:

  • nesinaudokite seksu kaip meilės įrodymu (jei nenori, reiškia, kad manęs nemyli),
  • vėlai vakare jokių aiškinamųjų paskaitų apie seksą - taip galima tik įskaudinti vienas kitą ir viskas tik pablogės,
  • jokio pasyvaus laukimo, kad kada nors kas nors spontaniškai nutiks, nes tokiu atveju neįvyks nieko, ir seksualinis gyvenimas galutinai pasibaigs.

Nežinau, kaip jums, bet man tas vokietis psichoterapeutas labai jau įtartinas ir pragmatiškas. O gal teisus jis - ne veltui yra Tarptautinės sisteminės terapijos draugijos pirmininkas...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.