Nuoboduliui išvaikyti: 10 ekstremaliausių vietų nepamirštamam greitukui

 (25)
Kiekviena pora dažniau ar vėliau susigundo erotinius žaidimus perkelti į plačiuosius vandenis. Kiek galima vartytis pataluose? Metas išbandyti kažką ekstremalaus ir naujo, žadinančio adrenaliną bei jaudulį.
<span style="color: #ff0000;"><span style="color: #111111;">Nuoboduliui išvaikyti:</span></span> <span style="color: #111111;">10 ekstremaliausių</span> vietų nepamirštamam greitukui
© Shutterstock nuotr.

Eksperimentams labai palanki vasara - atsiveria daug erdvių, kurios nors ir viešos, bet labai tinkamos seksui. Ir būsite tikri, kad intymios vietelės liks nenušalusios! Nebijokite išbandyti kažko neįprasto ir išlaisvinkite savo seksualines fantazijas, tegul jos neužsibūna tik miegamajame.

Apie ekstremaliausias sekso vietas atlikta daug apklausų, beveik visos jos sutampa: vidutiniškai kas šeštas respondentas teigė, kad bent kartą gyvenime mylėjosi viešoje vietoje. Beveik visi jie patvirtintino, kad tai buvo greitas, aistringas ir kvapą gniaužiantis potyris, kurį mielai pakartotų.

Todėl norėdami paįvairinti savo seksualinį gyvenimą, išbandykite bent vieną iš 10 ekstremalių vietų nepamirštamam greitukui.

LIFTAS

Tik nepamirškite paspausti „stop" mygtuko, nes galite greitai sulaukti nejaukios žiūrovų auditorijos. Mes su vyru kartą netikėtai įstrigome lifte atostogų metu viešbutyje, būkite tikri, 15 minučių sustojimo stotelėje mes nesėdėjome sudėję rankų.

AUTOMOBILIS

Nors daugelio tokia sekso vieta nenustebins, bet man tai - naujas ir ekstremalus atradimas. Vyras neseniai nusipirko naują automobilį, kurį norėjome tinkamai pašventinti.

KINO SALĖ

Jei filmas nuobodus, o kino salė apytuštė - puiki proga nuveikti kažką netradicinio. Tik pasislėpkite paskutinėje eilėje, nes netikėtai atėjęs salės prižiūrėtojas gali ir jus išgąsdinti, ir patys gauti širdies smūgį

PAPLŪDIMYS

„Seksas vandenyje nepaprastai jaudinantis, leidžiantis maksimaliai atsipalaiduoti ir išbandyti įvairiausias pozas. O jei dar šviečia mėnesiena, aplinkui nuostabi gamta - gauni ir romantikos dozę. Manau, kad būtent dėl to tiek daug porų vasarą mylisi paplūdimiuose. Tik gerai apsidairykite, kad nebūtų pašalinių smalsių akių.

TRAUKINYS

„Seksą traukinyje atsiminsiu visą gyvenimą. Tai buvo draugo idėja, kuri man paliko krūvą neišdildomų įspūdžių. Nors, prisipažinsiu, nerimo ir adrenalino buvo tiek daug, kad net kojos drebėjo.

SVETIMOS VESTUVĖS

Net gėda prisipažinti, tačiau esu seksu užsiėmusi per vestuves jaunųjų kambaryje (deja, tuoktuvės buvo ne mano). Tiesiog vakarėlio įkarštyje kažkaip būtent ten užklydome su vienu iš pabrolių. Kiek juoko ir jaudulio buvo po to viską akimirksniu sutvarkyti ir kaip niekur nieko grįžti į šokių aikštelę.

ŠIENO KUPETA

„Daugelis pagalvos, kad karvių riaumojimas ir tradiciniai kaimo kvapai - ne patys geriausi erotiniai stimuliantai, tačiau man toks seksas buvo pats nuostabiausias. Gaivus šieno kvapas, tolumoje atsiveriančios bekraštės pievos... Tiesa, truputėlį bijojau, kad staiga neatidundėtų ūkio šeimininkas ir su šakėmis mūsų gėdingai neišvaikytų.

MATAVIMOSI KABINA

Ką daryti, kad ilgas slankiojimas po parduotuves vyrui būtų malonus? Ne kartą parduotuvių matavimosi kabinose esame išbandę greitukus. Vietos ten į valias, galima rasti progą, kai beveik nėra kitų žmonių, o adrenalinas, kad netikėtai įsiverš paslaugi pardavėja, - kaitina kraują.

BALKONAS

Karštais vasaros vakarais kartais su vyru išlendame paišdykauti į balkoną. Nors visada lieka tikimybė, kad mus išgirs smalsi kaimynė ar pamatys lauke šunį vedžiojantis vaikis, bet maloni vėsa ir žvaigždėtas dangus nuteikia daugiau nei puikiai. Visiems rekomenduoju išbandyti!

VALTIS

Prieš keletą metų išbandžiau visiškai ekstremalų seksą (kurį kasmet pakartoju) - valtyje, plūduriuojant viduryje ežero. Aišku, judesių aktyvumas apribojamas, nes visada lieka tikimybė viską užbaigti panėrimu į ledinį ežero vandenį.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.