Nuo kelnaičių iki automobilio: KO nepalikti JO namuose?

 (10)
Pirmi keli kartai jo namuose savaime yra ganėtinai jaudinantys. Tad verta žinoti, jog tai, ką jūs darote ir kaip elgiatės tuo metu, pasakys jūsų vaikinui apie jus kur kas daugiau, nei bet kokie žodžiai galėtų pasakyti.
Kai vaikinas bus pasiruošęs tave įsileisti į savo erdvę, jis pats pasirūpins atsarginiu dantų šepetėliu.
© Shutterstock nuotr.

Žinodama keletą svarbių dalykų, jūs galėsite parodyti savo svajonių vyrui, kad jūs esate linksma, seksuali ir atsakinga. Tad per pirmuosius kelis vizitus jo namuose jis gali pradėti galvoti apie jus kaip apie gerą globėją ir nepakeičiamą žmogų jo gyvenime, arba galite parodyti jam, jog jūs tikrai nesate ta vienintelė.

Jei jus kviečia užsukti nakčiai arba jei neplanuotai pasiliekate nakčiai po filmo peržiūros ar kelių kokteilių, ko gero, kitą kartą, kai apsilankysite pas savo vaikiną, norėsite su savimi turėti svarbiausius jums daiktus. Svarbiausia taisyklė – viską, ko jums prireiks, turėkite viename nedideliame maišelyje ir, kai išeisite, nepalikite nieko. Nekvaršinkite sau galvos dėl elementarių dalykų, pavyzdžiui, rankšluosčio, muilo ar šampūno – tačiau neturėtumėte jo prašyti specifinių dalykų, pavyzdžiui, skysčio kontaktinėms linzėms ar higieninių įklotų (nors jis gali jus ir nustebinti).

Turėkite dantų šepetėlį, dezodorantą ir apatinių drabužių bei kojinaičių pamainą. Nepamirškite, kad viskas turi tilpti viename nedideliame maišelyje, kurio, būtų geriausia, kad jis nepamatytų. Atkeliaudama su lagaminu arba visomis kosmetikos priemonėmis bei aksesuarais tik užgriozdinsite jūsų vaikino vonią. Tai taip pat parodys, kad jūs labai prisižiūrite, nesate labai mandagi ir per daug pasitikite, jog esate vienintelė moteris jo gyvenime.

Tikrai niekada nereikia temptis begalės turto lagaminuose, nešvarių skalbinių (nebent pasiteirausite, ar jis kviečia juos pas jį išsiskalbti), savo augintinių ar draugų, apie tai nepranešus ar neaptarus. Tikrai nereikia atsinešti nuotraukų ar kitų daiktų, kuriuos pakabintumėte ant sienų. Nestatykite savo sulūžusio automobilio prie jo garažo, nebent jums baigėsi benzinas, geriausia statykite jį gatvėje! Viską apmąstykite.

Vyrai vertina savo teritoriją, tad nesibraukite į jo erdvę tol, kol jis jūsų nepakvies. Kaip žinoti, kad jau galima palikti savo daiktus jo namuose? Jis pasakys kažką tokio: „Gali palikti savo marškinėlius spintoje“, „Nesijaudink dėl batų prieškambaryje, juk galėsi ateiti ir paimti juos vėliau“ arba „Gal palik savo dantų šepetėlį vonioje?“. Kai išgirsite jį sakantį tuos stebuklingus žodžius, žinokite, jog jums suteiktas oficialus leidimas. Kai vyrai pradeda dalytis savo teritorija, tai akivaizdžiai reiškia, jog jie nori ir tikisi, kad jūs sugrįšite su rimtesniais ketinimais.

Tai, ką jūs paliksite, taip pat gali jūsų vaikinui daug pasakyti apie jus – ar jūs jį gerbiate, ar ne, tad nuo to priklausys, kokia bus tikimybė, ar jis tęs jūsų santykius. Jei norite paišdykauti, palikite švarias apatines kelnaites su rašteliu po jo pagalve. Nepalikite jų po lova arba įkištas į sofą, kad jas surastų kas nors kitas. Nepalikite ir savo dantų šepetėlio, nešiokitės jį savo rankinėje.

Purkšti savo kvepalus ant jo pagalvės tam, kad jis prisimintų jus, tikrai nėra gerai. Palikti vieną ar du raštelius yra smagu ir miela, tačiau palikti daugiau nei du raštelius – šiek tiek per daug, tad gali atbaidyti jūsų vaikiną.

Kitas puikus būdas, padedantis ne tik išplėsti jūsų bendravimą, bet ir tiksliai suprasti, kokie yra jūsų vaikino jausmai jums, yra paklausti jo, ar jam patinka, kai jūs naktį praleidžiate kartu. Jei jis sako taip, paklauskite jo, kodėl jam tai patinka. Jei jis atsakys todėl, kad jam patinka su jumis mylėtis, matyt tokie tie jūsų santykiai ir bus. Tačiau jei jis pasakys, kad jam patinka būti šalia jūsų, patinka nubusti šalia jūsų, patinka su jumis voliotis lovoje ir patinka kartu praleisti vakarus, tai bus puikus ženklas, kad jis tikrai mėgaujasi jūsų kompanija, o ne vien seksu.

Tiesiog nepamirškite, kad jo namuose jūs esate tik svečias tol, kol imsite gyventi kartu. Negalvokite, kad jo durys bus visada jums atviros ir jokiais būdais nepalikite netvarkos išeidama. Pavyzdžiui, vienas mūsų patyręs santykių ekspertas turi partnerę, kuri sutvarko jo namus, kai jie kartu praleidžia naktį, po kurios jis išeina į darbą. Kai jis vakare grįžta namo, ji jau būna išėjusi, tačiau namai būna švarūs ir tvarkingi, tad jos rūpestis yra puikus priminimas, kodėl jis ją įsimylėjo.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (481)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.