Nenorite sekso? Jūs ne viena tokia

 (89)
Romanuose, serialuose, Cosmopolitane moterys vaizduojamos kaip nepasotinamos meilužės, savo libido lenkiančios net vyrus...
© Shutterstock nuotr.

Kodėl gi ne? Juk jau nuo praėjusiame amžiuje vykusios sekso revoliucijos mes, moterys, nebijome prisipažinti, jog intymumo norime ne mažiau už JUOS... ir seksas yra dalykas, kurio mes neatsisakytume pasitaikius pirmai progai jį gauti...
Khm. Bet tai skamba gražiai tik parašius. Realybė gi visai kitokia. Taip, mes norime lygių teisių visur. Juk vienaip ar kitaip už jas tiek amžių kovojome. Bet jeigu jūs patyliukais svarstote, kodėl jūsų libido nėra toks aukštas kaip jūsų mylimojo (ar jūsų draugių, nuolat kalbančių apie savo meilės nuotykius), galiu pasakyti, kad tikrai nesate viena tokia pasaulyje. Ir to gėdytis tikrai nereikėtų.
Dar 2008-aisiais atliktoje apklausoje tik ketvirtadalis moterų tikino, jog seksas jas daro laimingas. Tuo tarpu 42 procentai prisipažino, jog mieliau rūpintųsi augintiniu negu mylėtųsi. Kitame tyrime buvo apklaustos moterys iš 58 valstybių. Rezultatas? Daugiau moterų rūpėjo jų išvaizda, o ne seksualinis gyvenimas.
Taigi, kur šuo pakastas? Anot seksologų, moteris užveda ne pats seksas, o kiti dalykai. Vyrai yra varomi adrenalinu ir testosteronu, o moterys - estrogenu ir oksitocinu, todėl mus įkvepia skirtingi dalykai. Moters noras mylėtis pastatytas ant saugumo ir rūpesčio, ji turi jaustis geidžiama. Jeigu vyras ja nesidomi, nuolat ją kritikuoja, menkina ar net jai grasina, seksas bus paskutinis dalykas, apie kurį jai norėsis galvoti.
Įtakos turi ir amžius. Apklausos rodo, kad moterų noras mylėtis po dviejų sąjungos metų ima kristi daug greičiau negu vyrų. Kaip išgelbėti situaciją? Specialistai teigia, jog būtina suvokti savo poreikius ir norus bei juos aptarti su partneriu. Be to, moterys turi suvokti, kad tai, jog esame itin seksualiai aktyvios, vyrų akyse mus pavers idealiomis partnerėmis.
Vietoje to, kad jaudintumėtės dėl nuslūgusio savo libido, susikoncentruokite į santykius. Svarbiausia - meilė ir rūpestis, o kiti dalykai yra išsprendžiami. Taip, seksas yra itin svarbi, bet tikrai ne svarbiausia santykių dalis. Svarbiausia yra partnerystė.
Susikoncentruokite į tai, ką jaučiate savo antrajai pusei, ir atraskite būdų (be sekso), kaip su juo suartėti. Pavyzdžiui, bendri hobiai ar kelionės. Ir nespauskite savęs, jei nepatiriate orgazmo - seksas ne sportas, tai meilės ir rūpesčio išraiška. Jeigu sugebėsite pakreipti savo mintis taip, viskas išsispręs be didelių pastangų.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.