Neištikimybė aseksualiam partneriui - pateisinama?

 (61)
Anądien vakarieniaudamos pas Vaivą, įsivėlėme į aštrią diskusiją apie Vaivos draugę, kuri ištekėjusi už aseksualaus vyro.
© Shutterstock nuotr.

Aseksualus mokslininkai apibūdina kaip žmones, kurie nepatiria seksualinio potraukio. Arba potraukį jaučia, tačiau tiesiog NENORI mylėtis. Dažniausia to priežastis - itin griežtas auklėjimas, kur vaikai nuolat gąsdinami ir draudžiami, o seksualinis artumas jiems vaizduojamas kaip purvinas ir nuodėmingas reiškinys. 

Kartais aseksualumą įtakoja ir patirta seksualinė prievarta arba nusivylimas lytiniais santykiais.
Tačiau Vaivos draugės, pavadinkime ją Renata, istorija kiek sudėtingesnė.
Renatai 41-eri. Ji  15 metų ištekėjusi už Nerijaus, buvusio kolegos. Su Nerijumi jiedu vaikų neturi, nes abu yra visiškai atsidavę karjerai. 

Jie nuostabiai sutaria. Yra patys tikriausi geriausi draugai, tačiau Nerijus yra aseksualus. Apie tai jis prisipažino po kelerių santuokos metų, kai išsisėmė jo priežastys ir išsisukinėjimai nuo intymių ryšių. Ir dabar jie mylisi geriausiu atveju kartą metuose.

Tačiau situacija komplikavosi, kai Renata susidūrė su Vincu - studijų laikų meile. Nuėję puodeliui kavos jiedu išsišnekėjo apie buvusius jausmus ir suprato vienas kitam vis dar jaučiantys stiprų seksualinį potraukį. Vincas prisipažino, kad jo žmona taip pat atsisako sekso, ir dėl to judviejų santuoka itin kenčia.

Renata apie Vincą papasakojo Nerijui, kuris jau anksčiau jai yra sakęs, kad jis toleruos jos seksą su kitais vyrais, nes pats negali jai suteikti reikiamo artumo. Tačiau Vincas apie Renatą žmonai nepasakoja, sako, ji nesuprasianti ir neleisianti to daryti. Nei Renata, nei Vincas skirtis nežada, tačiau ir  seksualiniam suartėjimui Renata nesiryžta: "Žinoma, kad man trūksta glamonių, šilumos ir fizinio pasitenkinimo, tačiau nežinau, ar mano neištikimybė pateisinama vien todėl, kad Nerijus - aseksualus". 

Ką manote jūs? Kaip jūs elgtumėtės būdamos vieno iš herojų vietoje?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.