(Ne)gero sekso požymis – pirmasis bučinys

 (27)
Tiek daug eilių parašyta ne apie ką kita, o apie pirmąjį įsimylėjėlių bučinį, jo įspūdį ir tolesnes pasekmes.
Bučiuoti ar nebučiuoti - štai kur klausimas...
© Shutterstock nuotr.

Tiesa, tų pasekmių gali ir nebūti, jei vyrui i rmoteriai nepatiko bučiuotis. Bučinys – ne tik subtili suartėjimo akimirka, pirmasis intymus kontaktas, bet ir begalinė informacijos talpykla. Tikras kietasis išorinis diskas, kuris nusako partnerių seksualinį ir psichologinį suderinamumą.

Todėl pirmasis bučinys nepaprastai jaudina, nes tai nuosprendis santykiams – jie tuo bučiniu baigsis ar turės kažkokių perspektyvų. Bučiuodamiesi partneriai vienas apie kitą gauna visą reikalingą informaciją. Jie jaučia vienas kito temperatūrą, širdies dūžius, susijaudinimo laipsnį, sugeria plaukų ir odos kvapą (ir burnos,be abejo!), pasitikrina seilių chemiją.

Ir jeigu tas pirmasis bučinys suteikė malonumo abiems, tai ir seksas bus geras. Bet jei neįžiebė nei susijaudinimo, nei aistros, net imi galvoti, ką tavo liežuvis veikia šito vyro burnoje ir net brauki liežuvio galiuko,skaičiuodama ar visi dantys vietoj (dar pamąstai, kada pati paskutinį kartą lankeisi pas odontologą), tai nuobodžiau būti negali. Bučinys turi svaiginti, ne kitaip!

Nenori bučiuotis su tuo žmogumi, vadinasi, fiziologiškai vienas kitam netinkate. Net jei protu nustūmei šiuos perspėjančius ženklus (o jie itin svarbūs!), mėginai teisinti – gal jaudulys, gal kitąsyk bus geriau - ir atsidavei visu kūnu, tai tik proto užtemimas. Net jei paskui išdidžiai sakei – cha, netiesą rašo, seksas vis dėlto buvo geras! - tai irgi tik saviapgaulė. Laikui bėgant visos kruopščiai suslapstytos ylos išlįs iš maišo.

Bučinys – raktas į santykius. Žinoma, jis negarantuoja jų ilgalaikiškumo, harmonijos ir ištikimybės, tačiau bent jau suveda tinkamus partnerius. Arba ne.

Bučiuokitės į sveikatą ir į malonumą. Juk net šuniukai apsiuosto, ką jau kalbėti apie žmogų... Bet juk baisu ir nedrąsu, šiuolaikinių pasakų prisiskaičius: anksčiau pabučiuodavai varlę, ši princu pavirsdavo; dabar bučiuoji, regis, princą, o tas, pasirodo, varlė besąs...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

INTYMU: sekso pozos, kurios sustiprins emocinį ryšį (10)

Akių kontaktas, bučiniai, glamonės, visiškas atsidavimas partneriui – tai elementai, sustiprinantys poros emocinį ryšį. Yra sekso pozų, kurios visus juos apjungia ir leidžia pamilti partnerį iš naujo.

Kodėl vyrai nenori sekso? Ekspertai skambina pavojaus varpais (182)

Statistika byloja, kad vyrai apie seksą galvoja kas 7 sekundes. Bet ir jiems būna dienų, kai to sekso nesinori.

5 moterų nerekomenduojamos sekso pozos (32)

Kiekvienas kūnas yra skirtingas. Kaip ir kiekvieno mėgavimasis seksu. Tačiau kiekviena tikrai žinome, kokių pozų nemėgstame...

Lengvai pastebimi požymiai, kad JIS bus puikus meilužis (57)

Kai kuriems vyrams tiesiog neverta suteikti galimybės: amžinas nusivylimas ir nė vieno orgazmo. Kaip tai iš anksto išsiaiškinus?

Moterų išpažintys: ko negali pakęsti vyrų išvaizdoje? (109)

Paplitusi nuomonė, kad iš vyrų daug reikalauti nereikia: gražesnis už beždžionę, ir gerai. Tačiau moterys užginčija šią tiesą.

Suviliok JĮ be žodžių: flirto patarimai (54)

Nebūtina likti dviese, kad patrauktum JO dėmesį. Flirto menas yra slidus, tačiau padeda moteriai pasijusti galinga ir įtakinga.

Sekso numerologija: JO skaičius ir elgesys (7)

Norite kuo greičiau sužinoti, kokius seksualius žygdarbius gali atlikti jūsų vyras?

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (26)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (92)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (482)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (203)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (55)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.